Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
13.7.2018 08:17 - Havran-56
To bude v záloze :-) za mě bych to viděl na tu hospodu a poslechnout si místní drby. Hod na vnímání
Roll(1d20)+5:
20,+5
Total:25

NOTES
-------------------------
This field records your latest roll at its top.

Modified results that would produce a number less than one display as one.
13.7.2018 08:19 - Havran-56
A podle toho co zjistím zda něco zjistím bude dál
13.7.2018 09:20 - Babaj
dobre ty... zkusime i tu pristavni Kancelar :-))
13.7.2018 10:10 - Havran-56
Jj ale pak se to posere u něčeho důležitýho
13.7.2018 12:52 - Babaj
neboj... musis ulovit tchore... prestanes se pak bat :-)) A kde mame vlastne Orniho... kam jsi poslal sveho sefa?.-)
13.7.2018 13:00 - Havran-56
Se poslal někam sám
13.7.2018 13:28 - Torrin
No já bych se pokusil sehnat kontakt od nás z frakce, pokud tady vůbec někdo takový je... tak či tak bych byl urcite pro ty přístavní zaznamy. Nakonec nás hospoda stejně nemine, potřebujeme. Někde přespat a pojist. Takže pokecat s hostinskym a nejakyma stangastama...
13.7.2018 13:31 - Babaj
me kontakty tady na mesicninach jsou jen spore... zajmy naseho radu jsou upreny jinym smerem... tady budes muset vyuzit svych strunek :_)
16.7.2018 07:55 - Babaj
zitra to rozjedem na plny kecky :-)))
16.7.2018 08:24 - Merlin
nečetli jste vývěsku :) Nehažte bez vyzvání.

V mnoha případech je zbytečné házet, posoudím situaci a podle toho sdělím info. Nehledě na to, že musím definovat na co se bude házet :). Hezký hod, ale na naprosto blbou vlastnost :D.

Ale jsem rád,že aspoň vím jaké máte plány. S hospodou bych počkal, ještě vás někdo u mola čeká
16.7.2018 11:00 - Babaj
hmmm nevyvolavat spory je krajne diskutabilni.-) spor vznika i pri smlouvani o cene :-)radeji se ujistimm.. spory... je mysleno co by vedlo k potycce?


Jinak mu vrele podekuji za privitani a poptam se ho kdebych ho mohl zastihnout ve formalni zalezitosti.... Pokud to ovsem nevyridime hned zde.... (mysleno zisk informaci o kotveni lodi v pristavisti a pohybu osob v prubehu casoveho obdobi cca pred 4 mesici..)
16.7.2018 11:10 - Merlin
Ano, hádky a smlouvání jsou v pořádku...jedná se o neutrální půdu, tudíž nejsou povoleny fyzické ani magické útoky...

Evidenci lodí, odplouvajících ani připlouvajících nevede...každý, kdo má dostatek sil sem může připlout a kdokoliv může odplout...
16.7.2018 11:18 - Babaj
je mi jasne ze tedy evidenci nevedete.. a chapu i proc .. vicemene ... pokud vychazim z predpokladu,ze vetsin lodi zde vitate podobnym zpusobem.... jiste by neusla pozornosti takova navsteva nekoho jako jsem ja... s radovym erbem na stite a zvlaste nebyl-li by sam.... Myslim, ze s otazkou na tohle tema jsem mozna u tebe na te spravne adrese..
16.7.2018 11:24 - Merlin
Zkus krčmy U mořského ďasa, Konec cesty nebo Gelerova síň. Pokud připluli, tak by se nejspíš šli najíst a napít někam tam. Já erby nesleduji a nehodnotím. Jen informuji.


Jeho slova nejsou neuctivá.
16.7.2018 11:28 - Babaj
Dekuji ti za vstricne informace.. a usuzuji tedy ze ty sam si nevybavujes nekoho dle meh popisu a ... jedna z poslednich otazek pokud je prvni cas negativni... Svou sluzbu provozujes sam? A pokud ne bylo by prilis nezdvorile, kdyby jis nam prozradil kdo je to a kde bychom ho mohli zastihnout?
16.7.2018 11:30 - Merlin
Jsem správce přístavu. Nač by byli dva správci přístavu. Pokud připluli v noci, spím. Pokud připluli večer, jsem v hospodě.
18.7.2018 06:00 - Havran-56
Tak přátelé teď by to chtělo vědět kde se nacházíme. Zda nás moře vyplivlo někde u vysokého srazu a široko dakeko není nic než skála a moře. Nebo tu máme i nějakej ten přístup od moře
18.7.2018 06:57 - Babaj
:_)) od more pristup bude.. jinak bychom na te susine nebyli.. leda by jsi chtel byt cernym prorokem s cernou krvi co by rekl tak a jsme na osamelem ostruvku :-))))
jasne pochopil jsme co myslis zdali se dostaneme z plaze do vnitrozemi.

tot otazka ja si to prtedstavuju jako ty irsko skotske pobrezi... blby je ze ti tam moc plazi nemaji a nebo spis plaz je a pak vysoky utes .-))) uvidime... musime se taky poscitat... nemzeme odepsat ani zbytek pocetne posadky... uz vime o uztrate ne zivote u ctyrnoheho spolecnika. Budis mu voda vhodnou prikryvkou na jeho daleke ceste..
18.7.2018 08:17 - Merlin
Krátká oblázková pláž, omývaná mořskými vlnami. Nad vámi se tyčí větry bičovaná skaliska, která jsou rozpukaná a spáry poskytují dost úchytů pro šplhání....nicméně...jak se probíráte a vykašláváte mořskou vodu z plic a snažíte se zjistit co je zlomenina a co jen naraženina...uslyšíte na oblázcích kroky a přes zamlžené oči plné mody uvidíte siluetu....ramenatá, hustého plnovousu s cinkající sekerou u pasu...
18.7.2018 08:56 - Babaj
Ha Gutrek necekan nezvan... Chaloupku od lesa obratil a tim nas probudil...
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10350513458252 secREMOTE_IP: 18.189.3.60