Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
29.6.2018 13:28 - Merlin
Další činnosti v mezidobí:

Budování pevnosti
Hýření
Prodávání mag. předmětů
Roznášení drbů
Vedení podniku
Výcvik na postup
provádění náboženských obřadů
Získávání proslulosti
29.6.2018 13:28 - Merlin
Jinak mezidobí slouží, aby si vaše postavy žili svým životem, než je vlast či okolnosti opět povolají do zbraně
29.6.2018 14:59 - Babaj
hihihi by mne zajimalo jaky ma vedlejsi efekty HYreni :-) krom dobreho pocitu :-))))
29.6.2018 19:54 - Merlin
Babaj: konexe, zisk atd.
2.7.2018 07:20 - Babaj
Tak co vy tichoslapci? vy nemate zajem o mezidobi .-)))) pet let je dlouha doba .-) to uz muzete byt i kraly kdyz bude te chtit :-)))) a nebo pany na svem vlastnim kopci :-)))

nebo aspon kralem v poctu pretrhanych strun .-)))
2.7.2018 07:57 - Babaj
Jak jsem psal... cca kazdy by ze spolecnych zasob mel narok na cca 2000 g... chtel jsem se zeptat.... zdalipak by jste by jste byli ochotni zapujcit chudemu Paladinovi Bilemu jestrabovi Landrovi destovitrovi 1500 zlataku :-))


EDit.. hmmm klate prehledl jsem naklad za 1865 ta castka by musela byt 3365, to po vas nemohu chtit..... takze se musim zaridit jinak .. nebo jinak zkusim to vyjadrit jak by to vypadalo kdyby byla.... at mate inspiraci :-))
2.7.2018 08:04 - Babaj
pak bych to videl na osnovu cca v tom to sledu.. petiletka je dlouha a Landr tedy za predpokladu, ze by vededl ze o hostinec se nekdo stara a dozoruje ho, a ze by jeho pratele usetlrili 1500 g,, nasledovne

Po opetovnem prijezdu z brodu dyky do Hlubiny by se nejdrive venoval prestupu a zapojil by se do denich povinnosti radu... jakmle by se citil silnejsi zacal by budovat karieru v Radove spolecnosti a nedlouho na to by ho tajna mise na rok donutila opustit Hlubinu.. po jeho navratu do hlubiny by opet pokracoval v honbe za karerou a v radovych pracech... mezitim by si vyslouzil svou Zbroj s Andelskymi kridelky,,rad by se take zucastnil nekolika nabozenskych obradu..(tady poradne nevim co cekat)


Sumar.
prestup 20 dni ....... -40gp
stridmi zivotni styl po celou dobu 5*365 =1825 dni ..... -1825gp
Postup ve frakci (80+90) 170 dni
tajna mise 350 dni
Shaneni frakcnich klenotu(zbroj +1) 100 dni .....-5000gp
postup ve frakci(100+110+120+130+140+150+160+170)1080dni
Vykon povolani 1825-350=1475 dni .....+1475gp

Provadeni nab. obradu 105 dni


............................................................................
1825 dni .....-5390




uff...........-)))))))) no nejak nevychazim financne.. ale zase mi prijde neucelne ted kupovat zbroj obyc za 1500 kdyz hodlam investovat za tu lepsi.. ale uvidime zaridte sie podle sebe... kdyby zbylo na ni, necham to tak jinak to upravim :-)))))
variant je mnoho :_)))

Tak to berte jako inspiraci .-))) a sup sup ... chtel bych videt i vase nastiny... zvlaste co udrzeujem radiove spojeni pres orniho je to nadherne .. jete ze mame orniho.. a co Terene... co ty?:-)))
3.7.2018 06:49 - Babaj
chcete s tim mezidobim pchnout? pripada mi ze jste bud nekde u bileho more a nebo jsme vas zastrasili nejakym neznamem :-)))
4.7.2018 13:54 - Babaj
jeste nesmim zapominat na sveho noveho ore :-))) a hlavne ze si musim poridit i jiny odznak meho povlani... popravci obourucni mec.... .-))
6.7.2018 08:50 - Merlin
Hmmm.:(
8.7.2018 10:04 - Torrin
Omlouvám se za to, že píšu až teď...

Ale tak, Orni bude pokračovat do Stříbroluní, kde podá co možná nejdetailnější hlášení o událostech, které zažil a jenž se staly. Následně se bude věnovat přestupu na další lvl, aby mohl udžovat kontakt s Landrem a Terrenem. A samozřejmě se i tato schopnost určitě využije v naší koleji. Po nějakou dobu zůstanu v ústraní, tak jak chtějí mí nadřízení.

Po tuto dobu bych se chtěl věnovat, získávání informací a provádění patřičných kroků k získání magického nástroje naší koleje... Fochlucan bandore. Nedělám si představy, že bych ho v mezidobí získal, ale chci se pomalu dostat blíž.

Následně bych nějaký čas trávil jako buňka a rád bych se pokusil o karierní růst ve frakci.

Přestup: 20 dní - 40 zl.
Získávání informací a provádění patřičných kroků: 548 dní (1,5 r.)
Karierní růst a frakční záležitosti: 911 dní (2,5 r.)
Průběžně bych chtěl shánět i informace o Kramerovi a událostech, které smrdí Kramerovinou: 365 (1 r.)
Životní styl bude střídmí (na lepší ani není:-P)
A nakonec bych si chtěl vydělávat hraním, ale budu využívat jiné jméno. Nechci se nikde zviditelňovat.
8.7.2018 11:30 - Havran-56
Navrat do rodné vesnice a podání informací o dění v okolí Dirku. Na nějaký čas bych se věnoval zkoumání nátepníků a jejich vliv na střelbu a zapojím se do chodu vesnice (lov).
Pokusit se získat co nejvíce informací o Kramerovi a věcech s tím souvisejících z důvodu strachu a nabytých zkušeností. A zbytek času věnovat zdokonalování vlastních dovednosti v rámci přípravy na možné přicházející zlo.

Návrat domů a informování kmene popřípadě vyšších míst
Zkoumání magických vlastností nátepníků 0,5 r.
Pátrání po informacích vedoucích k Kramerovi a průzkum 3 r.
Zdokonalování se v dovednostech a příprava na možné zlo 1,5 r.
životní styl Střídmí po dobu putování díky zdatnosti přežití pohodový
Případný při výdělek prodejem kožešin, masa, atd
9.7.2018 08:52 - Babaj
koukam , ze jste se konecne rozhoupali.. :-))

A koukam ze jste se nevyjadrili k te zapujcce... tak ted nevim jestli to mam prehodnotit , nebo nechat tak.. ale mylism ze Landr by neinvestoval bez vaseho svoleni.
9.7.2018 09:05 - Babaj
A koukam ze jste se nikdo nedal na dozor nad hospodou?.....Oki budu muset zakomponovat teda ja... chtel jsme e tomu vyhnout hlavne z osobnich duvodu.. ale budis... cekal jsme ze by se Orni toho ujal pri svem zasivani :-)) v Diru je to prihodne misto..
no dobra budu muset tedy udelat staz na venkove... pritomnost rudych magu mne sice bude rozpalovat do Ruda :-)))) ale snad to tech par dni dam....

Merline jaky jsou tam naroky na tu hospodu casovy? jestli si dobre vzpominam u Ajka tak to nebylo celou dobu a podle toho kolik se pridavalo taks e pridavali procenta k uspechu.. ale kolik bylo ceho si nevzpominam.
9.7.2018 15:57 - Merlin
Základní přípravě nové kampaně jsem včera v neděli věnoval 7 hodin a dnes potřebuji ještě tak 4 a popsal 12 stránek. Minulý týden dalších několik hodin na dovolené.
Aby jste měli srovnání.
9.7.2018 17:47 - Babaj
musim napsat vice prispevku... :-))) no tak chlapi ,,, prece se nenchame zahambit :-)
10.7.2018 06:59 - Babaj
safra, jelikoz jsem nedostal odpoved na otazku volnych financi , ktere mi zustali nez jsme se rozprchli.... rozhodl jsem se je proinvestovt po svem.... sice o ne neprijdete Ale mohli jste se k tomu aspon vyjadrit ...
Svuj sumar teda moc nemenim.. jen misto bohosluzeb si musim vymezit nejaky cas na cestovani mezi Dirkem hlubinou a cas na dozorovanim nad Hospodou... jen co ji trochu vycepuju ji patrne necham vysvetit a zahrnout do Radoveho vlastnicvi... Pokud ovsem jeste zavcasu neprojevite jeste nejaky zajem se o hospodu starat :-))




Sumar.
prestup 20 dni ....... -40gp
stridmi zivotni styl po celou dobu 5*365 =1825 dni ..... -1825gp
Postup ve frakci (80+90) 170 dni
tajna mise 350 dni
Shaneni frakcnich klenotu(zbroj +1) 100 dni .....-5000gp
postup ve frakci(100+110+120+130+140+150+160+170)1080dni
Vykon povolani 1825-350=1475 dni .....+1475gp
cesta a dozor nad nasim Hostincem 40dni
Provadeni nab. obradu 65 dni


............................................................................
1825 dni .....-5390
10.7.2018 07:21 - Merlin
Jestli na něco nemáš, musíš se chopit lopaty a makat :)
10.7.2018 07:30 - Babaj
uz mam... mel jsem zalozni plan, ale kdyz mi nejsou schpopni rict :-) A zkusenosti s vedenim hospody mi jasne rekly.. Landre.... Destovitre... penize nesmi zustavat dlouho lezet.. musi se tocit :_))
10.7.2018 07:46 - Merlin
Pár zubů ven a pochopil :)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.096539974212646 secREMOTE_IP: 3.128.197.164