Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
27.6.2018 14:49 - Babaj
i kdyby ho k tomu navedl Belovous... tak je to porad vina Melty.. ptoze podle tech buliku se rozhodl sam..... ale pokud ho okouzlil nebo jinak zbavil svobodne vule.. tak je to jine...
27.6.2018 14:50 - Babaj
a uz to vidim .. chyba je v "Ne"ovlivnenou....
27.6.2018 15:08 - Babaj
pak mne na uklidneni i ostatnich clenu napadaji otazky tipu... je zapleten sir Archibald z Dirku do spoluprace s belovousem, bytosti mnou statou u Dirku v den.....


Nebo: jsou plany Rudych magu pobliz dirku ... dobre :_))
28.6.2018 08:45 - Merlin
Takže jaký je výsledek?
28.6.2018 10:29 - Babaj
vysledek jeste nevime jeste jsme se asi neshodli na otazkach a ta chces rovnou vysledek :-))))


jasne......


otazky:

1. Zabil Melta Tvrdosyr v Brode Dyky sveho stryce Marmerada Tvrdosyra se svobodnou, magii ci jinou magickou schonosti neovlivnenou vůlí(myslí)?



2. Je zapleten sir Archibald z Dirku do spoluprace s Belovousem, bytosti mnou statou u Dirku 22. Kytorna 1494


3.Spolupracuje modrooky Sebastian Kramer v Plnenni svych umyslů spojenych se sirenim chaosu na severu s Rudymi Magy ?





jeste prosim o chvilku na vyjadreni ostatnich.. co treba do obeda?
28.6.2018 10:30 - Merlin
Může být :)
28.6.2018 11:26 - Torrin
Bohužel si to zase celkem dobře shrnul, sice už ta první je taková kostrbata ale asi nejde až tak o češtinu jak o danou myšlenku.. druhá je jasná. No mě by zajímalo co by chtěli rudí mágové v dírku ale na to otázku s odpovědi ano/ne nedám. Ale i to jestli mají něco s sk je důležitý. Ač si nemyslím ze by to tak bylo. Ikdyz u Míry nikdo nikdy nevi :D
28.6.2018 11:29 - Havran-56
Za mně tu není co dodat
28.6.2018 13:22 - Babaj
ouky douky... i oprava stylizace se pocita.. ja jsem v tom opravdu neodborny:-))

Ale tedy pokud uz tedy nejsou pripominky a napady na jine otazky... tak sup sem s tim.... premyslel jsem jeste nad jednou otazkou.... tykajici se Tyrovi pasky..... ale ani tak mne nenapadla smyslupna otazka.. ikdyz.... mozna tipu.... Lze najit tyrovu relikvii v okruhu 220 mil od stribroluni?.... by nam mohlo treba .. oprava by mi mohlo usnadnit patrani aspon o tuhle oblast mene :_)))))
28.6.2018 13:24 - Babaj
nu tedy ,Merline, asi ty tri otazky shrnute v pispevku 2872 moohou byt asi i finalni
28.6.2018 14:17 - Merlin
Odpovědi máš
28.6.2018 14:57 - Babaj
tedy Ma dalsi cesta tedy vede zpet do Brodu Dyky kde seckam na soudni jednani....Prubeh pred jednanim jsem ti naznacil pres Messenger
28.6.2018 15:00 - Babaj
nejasne... jak nejasne? jak muze byt jakakoliv odpoved na tak jasne otazky nejasne ?


To je skoro jako jasne ano .-))).......skoda .-)))))))
29.6.2018 08:55 - Babaj
tak hosani.... kdyz tak davejte na vedomi vase umysly co s mezidobim :-)) cca rok... coz znaci popremyslet o zivotnim stylu.. jakym ho chcete prozit... a nasledne s zamerenim cinnosti... Vim moc jsme am nenechal prostoru ve financich.. jsem zbalil spolecne zasoby... a vydal se hledat nekoho na opravdu velmi narocnou sluzbu... takze s tim zivotim stylem vam moc na vyber nedavam.. ale ikdybych to mel pak splacet... rozhodne o sve vydelky neprijdete...

myslim ze si zaslouzite dozvedet take to ze si myslim ze byla nase mise uspesna. a ze Melta Marmorad se doufam nebude muset loucit s rodinou...

Ja se hodlam pote vratit opet do Hlubiny kde budu muset nejak cas stravit s orzborem svych skutku a konzultovat sve jednani se svymi nadrizenymi aby mi pomohli nalezt slabiny a pripadne chyby z kterych s emusim sam v ocistci vykoupit... adoufam ze mne to opet posune vyse v mem budoucim konani...... Pak mam v umyslu lepe poznat i sam sebe a sveho boha.. tedy si prestupit.. Myslim ze pak budu muset Radu pomoci v jeji rutinnich zalezitostech nez mne opet vypusti za patranim.....(mysleno vykon povolani v Radu pri vykonu udrzeni poradku zajistovane RAden Rukavice v hlubine) coz by mi mohlo zarucit i mirny zisk financi pri udrzeni stridmeho zivotniho stylu..A ve volnem case bych rad patral po skryte misi....(zisk renome frakce po relikvii radu...
zmineena Tyrova paska je jasna stopa po ktee je dulezite se vyat, ale nejdrive je nutne overit platnost tohoto patrani)
Nevim kolik casu mi to jeste zabere..

Suma sumarum.... ppokud bych mel pocitat rs rokem ktery zde trva 365 dni
stridmy styl...365*-1
vykon povolani 330(35 dni beru na necekane absence ve vykonu povolani a taky na zacatek kde jsem musel provest ocistec )*1(pohodovy -stridmy)
Patrani v tajne misi pro frakci.. X *-1


V planu je take nechat si u mistnich kovarskych mistru objednat radove vyhlizejici Platovou zbroj.... nesmi chybet andelske kridelka....
29.6.2018 09:54 - Merlin
vzhledem k tomu, že jste prozatím zhatili nepřátelům plány, čeká Sever 5 let klidu, kdy se konečně vaše postavy mohou věnovat normálnímu životu
29.6.2018 11:06 - Babaj
takze to chce popremyslet hned petkrat :-)))))))


hmmm.. koukam i do seznamu nasich vei a je tu i par skvostu... ktery by mzna bylo zahodno prostudovat.. treba soska severskeho boha.... treba to nema hodnotu jen financni.. nebo to zezlo Cormyrskych vladaru.... Nahled do spolecnych zasobje v
kampan: babaj technicka

http://www.d20.cz/skupina/7/diskuze/51805.i120.html#i120
29.6.2018 11:51 - Babaj
tak mne napada , ze jsem nepomyslel nad nasim statkem v Dirku...... A pet let.. to by se mohlo Attice libit.. bo ji uplyne trest.. hmmm musim jeste nejak zakomponovat. pokud ovsem se toho nkdo z vas neujme :_)
29.6.2018 11:55 - Babaj
safra koukal jsme ze jsem ji vymeril teda spis sporadicky trest :-)) do zimy.. takze to budu muset do budoucna trochu sprisnit... na jinych .-))) vicemene je treba pocitat se zmenou smlouvy s ni... pokud bude jeste chtit..... Tak co podnikavci... nechete se nekdo ujmout spravou tohoto naseho spolecneho majetku?
29.6.2018 13:06 - Merlin
Tabulka výcviku na další úroveň
Dosažená úroveň Doba výcviku Cena výcviku
2.–4. 10 dní 20 zl
5.–10. 20 dní 40 zl
11.–16. 30 dní 60 zl
17.–20. 40 dní 80 zl
29.6.2018 13:21 - Merlin
Tímto bych Ondru požádal, aby vytvořil sobě a pokud možno i ostatním kartičky s NPC (pro mne).
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.097092866897583 secREMOTE_IP: 3.147.47.82