Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
22.6.2018 07:30 - Havran-56
Krom toho zsme naší jen prachy
22.6.2018 11:33 - Babaj
ktere mas na mysli... samozrejmne pokud jsi si je chtel ulit a jdes do toho tak ty mi hlasit nemusis .-)) ty vyplavou az casem :-))) Ja jen ze jsem dlouho nepripsal do spolecneho.. tak jestli je to tim ze jsme do spolecneho nenasli nic a nebo jestli jsem zapomnel
22.6.2018 11:34 - Babaj
naposledy jsem vpisoval majetek po navsteve Kristalinino doupete
22.6.2018 13:45 - Havran-56
Tak tohle je z sedlovych brašen co jsme našli z Ornim po zoldacich. Já nemám problém to vrazit do společného
25.6.2018 08:10 - Merlin
U žoldáků byly jenom drobné mince. Drahokamy a mince co jste našli pod keřem jste vrátili, takže v současné době nic nového nepřibylo
25.6.2018 08:13 - Merlin
Babaj píše:
Zone of True........ Ale toneprijde pri nasem nejblizsim setkani.. to asi jeste nebudu na patem levelu


vzhledem k tomu, že o tom, žes na "něj" seslal kouzlo bude cíl vědět, to bude mít zajímavý vývoj :D
25.6.2018 11:04 - Babaj
:_))) neboj :-))) to by nebylo zesilano bez jeho svoleni .-) se Sirem Archibaldem si myslim domluvim... zcela rozumne..... teda pokud se nemylim....
25.6.2018 11:08 - Merlin
Dobrý den sire/lady. Vím, že tady tomu kraji vládnete, ale teď si hezky sedněte a popovídáme si. Já na vás sešlu kouzlo, protože vám nevěřím :D, ale jinak nic osobního...:D
25.6.2018 11:13 - Babaj
To bych sis mel jiny druh obav .-))) Nez by nastal v prubehu kouzla vhodny okamzik pro tazku/odpoved by taky mohlo kouzlo skoncit :-))))
25.6.2018 11:18 - Merlin
:D:

Hmm...hmmm...nooo..to je složitý...hmmm..jak to tak popsat...tsss...musím chvíli popřemýšlet...
25.6.2018 11:22 - Babaj
:-))) no myslim ze by to nebylo v tomto duchu... a myslim ze bude souhlasit.... teda pokud nechce neco skryvat... ale pokud chces znat myslenku pripravy...

jde o to, ze se ho nekdo snazi zkompromitovat a ja mam jednoduchy prostredek jak utnout tyhle zalezitosti a pomluvy hned v zarodku.... popis kouzla.... vim ,ze to pak bude jen dalsi tvrzeni Marshona Landra Destovitra, ale myslim ze kodex naseho radu muze byt platnym argumentem a navic nemuze si pak prat zapalenejsiho ochrance a stit proti tehle pomluve nez mne a tim i radu.... Mi pratele uz o mne take neco vi a verim ze i oni budou verit memu slovu.. nechci zneuzit pouziti tohoto bozskeho kouzla a jelikoz neni u vyslechu ale jen na vyvraceni pomluv, muze kdykoliv na jakoukoliv mou otazku rici ze neodpovi.... je tedy na nem zdali bude chtit vyuzit tehle moznosti.... ja byt na druhe strane a mit ciste svedomi nevaham....
26.6.2018 10:15 - Babaj
tak co Kulíci? jsme pripraveni?.-)))) navrat do mohylovych vrchu?.... nebo radeji uzivani si v Dirku nad snad uzavrenym pripadem... :-) teda jen epizodou v rozsahle kriminalni cinnosti Sebastiana Kramera zvaneho taky ChaozOčko Prsostín ... :_)
27.6.2018 08:39 - Babaj
kurnik, zapomnel jsem si doma zapisnik... a bez nej ten zapis ted bude obtiznej.. musim to nechat na zitrek :-))A to jsem zrovna dnes na nej ted mel misto a cas udelat...

Klate, jeste dlouho do noci jsem o tom premyslel.. parchant jeden, mozna uz vim jak to udelal.... nejdriv jsem si mymslel ,ze pouzil nejaky kouzlo na skapulir... ale mam pocit, ze tenkrat kdyz jsem o tom kouzle uvazoval jak ho vyuzit .. jsem na poradny vyuziti neprisel.. jelikoz ten dosah v zavislosi vzdalenosti skapulir vs telo bylo nejak zalostne malo... a obavam se, ze by se tam v tom pripade musel strachovat o zivot.....

Ale v noci jsem to mozna rozlouskl.... Bud to byl opravdu lich.. ale musel by pouzit pomerne jednoduche opakovaci kouzlo na zastreni rozpoznani typu a tim oklamat me citeni bozstvi ..... A nebo mel pristup,.. coz si myslim je mozne, k jeste silnejsim kouzlum typu klon.... ten by vysvetloval celou situaci......

Hmm.. takze ho muzem opakovane potkavat jeste mnohokrat... takze ponauceni .. vice pouzivat rozeznej magii... a rozptyl kouzla stoupa na cene :_))))

Landr ale neni znalec arcany..... moznosti tohoto typu by mel nekdo patricny prostudovat... muzu jako Landr dat podnet.. ale na studovani techto nauk nemam kapacitu ani moznosti..... dokud se pohybuju aspon na strane bozske magie tak jeste nejsem za hranou....
27.6.2018 08:45 - Babaj
jinak co se tyka napadu na otazky ... co by se daly predlozit? mozna je to predcasne... myslim ze je i realna sance ze nikoho nesezenu kdo by tohle podnikl.. navic to musi byt pro mne nekdo duveryhodny..... nemuzu nejakemu potulnemu knezi rici sesli tohle a podej tyto otazky a pak mu verit ze na to jsem dostal zrovna takove odpovedi co mi zdeli ten knez.... Chjo kruh se zuzuje a moznosti krati.. Ale u Tyrova jasnozrouciho oka to musim zkusit
27.6.2018 14:16 - Torrin
Je tam časový interval na ty otázky a nebo je předem daný počet otázek?:)
27.6.2018 14:24 - Babaj
mam pocit ze tri... nebo mozna i pet.. zkusim najit to kouzlo
27.6.2018 14:28 - Babaj
Spojení
Věštění 5. úrovně (rituál)
Vyvolání: 1 minuta
Dosah: Ty sám
Složky: V, P, S (kadidlo a flakónek svěcené nebo kacířské
vody)
Trvání: 1 minuta
Povolání: Klerik
Kontaktuješ své božstvo či jeho prostředníka a zeptáš
se až na tři otázky, jež se dají zodpovědět „ano“ nebo
„ne“. Své dotazy musíš položit, než kouzlo skončí. Na
každou otázku získáš správnou odpověď.
Božské bytosti nemusí být nutně vševědoucí, takže
mohou odpovědět „nejasné“, týká-li se dotaz něčeho,
co je mimo jejich božské znalosti. V případě, že by
jednoslovná odpověď byla zavádějící nebo v rozporu se
zájmy božstva, může PJ odpovědět krátkou větou.
Sešleš-li kouzlo dvakrát či víckrát před tím, než si
důkladně odpočineš, je u každého seslání po prvním
kumulativní 25% šance, že nedostaneš žádnou odpověď.
PJ si hází tento hod v tajnosti.
27.6.2018 14:33 - Babaj
vmerku mam otazku typu......

Zabil Melta tvrdosyr v Brode Dyky sveho stryce Marmerada Tvrdosyra se svobodnou, magii ci jinou magickou schonosti ovlivnenou vulí(myslí)?

Ona ta formulace je obcas taky tezka.. zvlaste pokud ma byt odpoved Ano/ne :-)))



Zmena: v otazce ma byt .... Neovlivnenou
27.6.2018 14:36 - Merlin
no...a co by ti odpovědělo, kdyby bylo: Ano??
27.6.2018 14:48 - Babaj
pak by mel Melta smulu a ja e mylil :-)
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099837064743042 secREMOTE_IP: 3.22.61.73