Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
19.6.2018 17:47 - Torrin
Historie:

Roll(1d20)+7:
20,+7
Total:27

NOTES
-------------------------
This field records your latest roll at its top.

Modified results that would produce a number less than one display as one.

Náboženství

Roll(1d20)+7:
10,+7
Total:17

NOTES
-------------------------
This field records your latest roll at its top.

Modified results that would produce a number less than one display as one.
19.6.2018 18:00 - Babaj
ty si tu appku budes muset vzit ke stolu :-)))) at porad nehazes jen dvojky -.))
19.6.2018 19:12 - Torrin
Ja za to snad mozu ze to tak padá?:D Pro mě za mě já si klidně hodím znovu:D
20.6.2018 08:40 - Merlin
Tak já ani neřeším jestli padlo co padlo. Tím by se hráč sám okradal. Hra není o výhře. Jinak v úterý ještě odehrajem, první týden v červenci mám dovolenou, tak bude mezidobí pak, ať to nekouskujem
20.6.2018 11:42 - Babaj
ouky... douky.....
:_)) uz jsem mel pomalu namysleny.. jak potahnu se supy v zadech a nahanet sve predstavene v hondbe za paskou :_))

Ale rad to jeste chvili oddalim....

pak tedy jeste co s nacatym vecerem :-)) urcite nam jeste zbyva konfrontace s Archibaldem :-)) jen doufam, ze se nemylim....A bude to poplacani po zadech.. jen doufam ze na to nevytahne pravou ruku...
Popripade doufam, ze se drobek hliny utrousenny v mohylovych vrsich nestrhne v lavinu......
Jinak co se tyka tech rozsudku..... OcC... nesmite zapominat.. ze takovy veci maji tendenci se rozkriknout.... a tezko se mi pak bude nekdo vzdavat.. kdyz kazdy bude vedet ze jsem vse resil stetim hlavy a podobne..... navic mam v kodexu zaneseno

:

Čest. Jednej s ostatními slušně a nechť jsou pro ně
příkladem tvé úctyhodné skutky. Konej co nejvíc dobra,
aniž bys jakkoliv škodil.
Odvaha. Nikdy se neboj jednat, ale opatrnost je na
místě.
Poctivost. Nelži a nepodváděj. Nechť tvé slovo platí.
Povinnost. Buď zodpovědný za své skutky a jejich
důsledky. Chraň ty, kteří ti byli svěřeni do péče, a poslouchej
ty, kteří nad tebou mají oprávněnou moc.
Soucit. Pomáhej ostatním, ochraňuj slabé a trestej
ty, kdo jim vyhrožují. Svým nepřátelům prokazuj milost,
ale moudře.
20.6.2018 14:25 - Torrin
Ale sak jo, já beru tvoje zásady a kodex. Proti tomu nemám nic. Ale zase naopak nemůžeš počítat s tím ze s tebou budeme vždy souhlasit;) To musíš uznat sám ze by byla nuda;)

No Archibald, toho musíme proklepnout. Beztak to byl Belovousuv kontakt a ten se ho nakonec chtěl zbavit aby zahladit stopy, tak na nej nahnal toho soumena z mohylovych kopců;)
20.6.2018 14:41 - Babaj
hmmm tak to zajimava myslenka... Archie by se ale mohl dovtipit a jit pak po belovousovi.. ale zase... ne to taky nezni pravdepodobne... Jinou Ajkovinu :-))))
20.6.2018 20:13 - Torrin
Jít po Belovousovi, to by pravé nemohl... kdyby si řekl hopskat po Belovousovi, to už by bylo realnejsi :D
21.6.2018 09:46 - Merlin
Já jsem naprosto jednoduchý a moje zápletky jsou triviální, takže není třeba konspirovat
21.6.2018 09:51 - Torrin
Merlin píše:
Já jsem naprosto jednoduchý a moje zápletky jsou triviální, takže není třeba konspirovat


Jasné :D
21.6.2018 10:05 - Merlin
Takže co se týká Orniho zjištění..chceš to sem, nebo bokem a budeš si prezentovat sám?
21.6.2018 10:09 - Torrin
Hmmm to je ďábelská myšlenka:D Že bych si uzurpoval titul ministra disinformaci:D
21.6.2018 10:12 - Torrin
Dej mi to bokem do Messengeru, já pak udělám Landrovi a Terenovi výcuc ze svého pátrání:p
21.6.2018 10:30 - Merlin
Ok
21.6.2018 10:48 - Babaj
Aby jsi se pak nezamotal do vlastnich Vycucu... :_)))))) a konspiraci _.))
21.6.2018 10:49 - Babaj
A co patek BTW?
21.6.2018 10:57 - Merlin
Jedu na víkend pryč
22.6.2018 07:14 - Babaj
zadna dalsi konspirace?:-))

nenechte se odradit.. ze ja mam pocit ze by to mohlo byt s Archiem v pohode je jedna vec ale rozhodne ten cervk tam porad hloda :-))) Asi mi pozdeji az mi Tyr projevi vice prizcne , podrobim Archieho dobrovolnemu prohlaseni aby vymanil vsechny pochyby a spinu na nej hazenou........ Zone of True........ Ale toneprijde pri nasem nejblizsim setkani.. to asi jeste nebudu na patem levelu...
22.6.2018 07:14 - Havran-56
Za mně, pozorně sleduji průvodce a novou skupinu kněží a počkám než Lendr vysvětlí a Orni nezataha kněze za vousy jestli je praví :-). Poté proběhne příprava na Archibalda. Za mne byl pokaždé co jsme s ním mluvily až moc klidný.
22.6.2018 07:25 - Babaj
jo a ted si neuvedomuju.. spadlo jeste neco do spolecne kasy? nasli jsme neco co je treba evidovat. tedy neco co jsme nevratili treba do hrobu Chanda a podobne?
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077583074569702 secREMOTE_IP: 3.147.7.30