Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
4.6.2018 13:54 - Merlin
ale mohl by nás vypéct, pokud by si to tady náhodou přečetl :) a rychle si přestoupil
4.6.2018 13:57 - Babaj
takova nahoda.... na to bych nespolehal :-))))) musime pockat za nastoupi v chelmicce.... :_))
5.6.2018 10:42 - Babaj
tak co Big hoši .-))) pekny zvraty :-))) musim rict ze jsem to necekal ._))


Jen doufam, ze si rozuzleni neveme k Tyrovi :_)) musim informovat rad.... jen nevim kdy a jak :_)) pouzivana cesta je nepripustna...
5.6.2018 11:25 - Havran-56
Tak máme ještě havrana
5.6.2018 11:39 - Torrin
tak zábran není spatnej, pravda ze zatím je to asi nej co máme. Už by to chtělo ten sending. Ten ale pokulhává na tom ze se musím znát s cílem. Nebo ho aspoň vidět. Takže pokud Lander bude chtít což bude... komunikovat i s jeho řádem. Budeme si muset udělat u nich návštěvu.
5.6.2018 12:14 - Babaj
premyslim nad havranem.. ale jeho dosah neni asi dostacujici :_)
6.6.2018 12:11 - Torrin
No jinak až se vrátíme do Dirku(jestli vůbec:D), musíme Rychlonozku poradně zmacknout. Ač je to blby přidávat se k Ajkovym spekulacím, tak já mu fakt přestavam věřit... Ale zase do řiti, proč by nám dával ten svitek toho vzkříšení... ach jo co s tím sakra... no nic no zoufalá doba si žádá zoufale činy... Hagare trhej:D
6.6.2018 13:02 - Babaj
hahhahah :_)) nene .... porad nenabyvam dojmu.... konec koncu.... mi nenapada ani jeden z motivu proc by Archibald tohle delal....Leda by se za archibalda nekdo vydaval :-)))
7.6.2018 11:00 - Merlin
Neříkám, že to bylo tak nebo tak (i když vím jak to bylo :)), ale zajímá mne Ondro tvůj "důvod" nebo "motiv". :)

(třeba je použiju :D:D) a třeba je za vším Archibald, a třeba není a třeba to vůbec není Archibald a co na to Jan Tleskač?
7.6.2018 11:04 - Babaj
asi to nebyla otazka na Archibalda... vsichni prece vi, ze jedna ruka netleska .-)))
7.6.2018 11:16 - Merlin
:) vtipný příspěvek a to jakože fakt vtipný
8.6.2018 08:41 - Torrin
No když to vezmu dlouhodobě tak mě přijde že Archibald je furt v klidu. Až bych řekl nepřirozenym. Ať se děje cokoliv tak on je v pohodě. Nebo mi to jen přijde. Možná už je tak smířenej se smrti a nebo prostě o všem ví tak ho to ani nepřekvapí. Zase na druhou stranu pro nej hraje, ze nám třeba dal svitky jako to vzkříšení identifikaci atd...

Ale co když tohle všechno děla jen aby jsme ho brali jako “best kamosa” aby jsme mu vždycky jen přednesli co víme a on mohl dal informovat... co bylo v tom dopise co mu přišlo, když Lander dostal dopis od svého radu? Zrovna on je jeden z těch kterej to má z první ruky co kde jak chceme a plánujeme
8.6.2018 11:30 - Merlin
:) je potřeba ho zmáčknout a vymlátit to z něj
8.6.2018 12:04 - Torrin
Tak začal bych asi tím ze odrizneme komunikaci se vsema i s Archibaldem. A zkusíme to prověřit. Pokud nic nezjistíme tak hold budeme muset povolat Hagara v ženském těle... Atiku:D
8.6.2018 14:48 - Babaj
no myslim ,ze nase navsteva Mohylovych vrchu nam da dalsi odpovedi.. ktere sice vyvolaji mnohem vice otazek ,ale za to nam nic nenapovi o Archibaldovi... A to se vyplati :-)))

Blby je ze i navstevou mohylovych vrchu se nevyresi nas problem s hlinou.. my ji snad budem muset zacit zrat a nasim osvicenym traktem ji vysvetit .-)))
11.6.2018 06:44 - Babaj
kopyta duni jako blizici se bourky hrom...... V dusich i zde ,je tico pred bouri... smrst valici se na hordy pod mohylovym vrchem..... Sedm ori a kazdy v sedle chrabrou dusi..... tes se Belovouse.... do posledniho ti v nasi vychrici opada vous.....
11.6.2018 07:19 - Merlin
výměna rolí? :) paladin bude pět balady a bard bude bojovat? :)
11.6.2018 08:32 - Torrin
Jasný to půjde. Lander mi půjčí jeden ze štítu, kterým se přikryju... turtle mód:D A rozsvitit umím až čtyři světla, ne jen jeden meč. :p Já jsem spis zvedavej, jak bude Lander schopnej ve vysmivani:D
11.6.2018 08:40 - Merlin
Horší než Orni nebude...co se týče výslednosti
11.6.2018 09:14 - Torrin
No tak to jsem si jistej ze bude:D Už jen když vezmeme Landrovu povahu, ten se proste nikdy nikomu vysmát nedokáže:D
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.055325984954834 secREMOTE_IP: 18.218.157.107