Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
1.6.2018 09:59 - Torrin
Tak to Terren mohl zůstat v dírku a zatím cvičit postup.

Tak a co vcil. Budeme pátrat po tom co bylo v dopisu Kristal a nebo jedeme se podívat do Brodu na tvrdosyra? Já jsem pro tvrdosyra
1.6.2018 11:20 - Babaj
zase je tam ta otevrena casova osa. az praci dokonci :_)) videl bych to na to nechat terena at postrazi Dirk a procvici sve schopnosti. .. a my se mezitim vratime do dirku..... Tvrdosyra dozira nas pritel .. prava nejake zpravy by se hodily.... no ale myslim ze jsme tady jeste neskoncili.... Kristal byla jen temer koncovy clanek.. myslim ze je nasnade se porozhlednout i pod zemi Dirku..... nevim kde se presne belovous chce vyklubat. ale mam pocit ze v tom dopisu na neco hodne kvaltuji..... to nebude vec na mesice ci roky.. tohle bude rychlejsi.. jen mne nenapada kde co a jak :_))
1.6.2018 11:29 - Merlin
V rámci časové osy bych potřeboval vědět co dělá terren.
Jinak pokud jsi chtěl uzavřenější čas, zhodnotil to kněz na přibližně desetiden plus mínus dva tři dny
1.6.2018 11:40 - Babaj
tak za Trena to asi muzu nadhodit... asis tim zatim nema zkusenosti takze si myslim ze nekolik dni zustane trenovat.. jakym zpusobem to nechavam na nem.. ma na to vcca 5-6 dni.. nez se vratime s Ornim zpet..... a pak mam cca desetiden na nejakou akci... nez se cca vrati knez z vysvecovani.....

jinak knezi ukazeme vcse co jsm tam zjistili i hlinu v hornim patre..... popripade jeste zkusime zjistit jestli se tu neco od nasi posledni navstevy nezmenilo
1.6.2018 11:41 - Merlin
Babaj píše:
popripade jeste zkusime zjistit jestli se tu neco od nasi posledni navstevy nezmenilo


jak jsem psal :) nezměnilo
1.6.2018 11:44 - Merlin
Ano, Teren, pokud má dostatek zkušeností, se může věnovat trénování, které ho bude stát pár zlatek za různé komponenty a jiné drobnosti a příspěvky místním lovcům.

Takže když se vrátíte, již dokončuje výcvik a 6 den od vašeho odjezdu k jeskyni je vám opět k dispozici.
1.6.2018 11:45 - Merlin
Dejte mi jen vědět, jestli budete odpočívat, čekat, pojedete na obhlídku atd. Jinak bych to vzal jako mezidobí
1.6.2018 12:18 - Babaj
tak mezidobi 10 dni ... to asi jiste neco vyvedeme :-)) mame do ceho pichnout..

Alternativne vidim moznosti.... od tech ke ktrym bych se priklanel...

- blizky podpovrchovy mapovani stol pod Dirkem......
- Navsteva Brodu a zjisteni stavu naseho pritele stesteny v ukolu hlidani Tvrdosyra.. Apripadna navsteva Ldy dykobrodske s novinkami o Belovousovi...... a pak navrat do Dirku
-
-
- Valet se.....
1.6.2018 12:31 - Torrin
Jako já bych byl fest za to zjistit co se děje s Tvrdosyrem a hlavně jedním ze společenstva. Které se tak fajnove rozpadlo:) Jako hrací víme ze Martin odpadl, ale jako Orni nebo Lander víme kulové. Navíc to byl primární cíl!

Už jen divné nám musí být ze není žádná zprava nic. Od té doby co šel zjišťovat informace ke svému kontaktu tak proste není...
1.6.2018 12:53 - Merlin
Jinak je možnost hrát teď v pondělí (pro mne tenhle týden lepší než ten čtvrtek)
1.6.2018 12:59 - Babaj
u mne staci rict.. pondeli taky muzu... sice mam schuzku s olivikem. ale to se muze zkratit a nebo presunout.. stejne tak dlouho s nim nebudu nic probirat :_)))
1.6.2018 14:39 - Havran-56
Za mne pondělí dobré
A Teren zůstane v Dirku a bude se věnovat přestupu na 4 level
1.6.2018 14:57 - Babaj
jsem tusil ze nebude vyvadet jiny skopiciny.-)))))))
2.6.2018 20:54 - Torrin
Jj pondělí muže být;)
3.6.2018 10:22 - Merlin
Situace se mění každým okamžikem :).Je možné, že pro holky pojedu už v pondělí, tak by se to přesunulo zpět na úterý, ale to budu vědět v pondělí dopoledne
3.6.2018 10:31 - Havran-56
Já už mám v úterý program a netuším zda to do 5 stihnu.
3.6.2018 10:59 - Merlin
Tak bys když tak nebyl.
3.6.2018 14:49 - Babaj
jaj ja uz taky v utery zajistil nahradi program.. klate
3.6.2018 16:26 - Merlin
v pohodě, na 80% hrajeme v pondělí...ale může se stát, že to nevyjde...(tak by byl jiný termím)
3.6.2018 17:33 - Babaj
oki... uf tak po popripade ctvrtek.. kdyz uz jsem to sam ukecal tu svoji akci na utery..
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069623947143555 secREMOTE_IP: 3.138.181.145