Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
28.5.2018 08:59 - Merlin
Takže jsem se dozvěděl, že holt Pavel nemá a neměl čas, budiž...nebudu se na něj vázat
28.5.2018 09:05 - Merlin
Pomalu jste odtahovali vlákno po vláknu a napínali svaly. Lander použil štít i svou sílu a tlakem se mu podařilo roztrhnout hlavní vlákna kokonu. Ve stejnou chvíli, kdy jej zaplavil pocit vítezství, pocítil záchvěv děsu, když se začal řítit po hlavě do temnoty... pád netrval dlouho a byl ukončen hlasitým šplouchnutím do dvou stop vody. Kolem se rozprostírá TMA.

Nedaleko se ozvalo vyděšené vykviknutí následované šplouchnutím. To nejspíš dopadl do mělké vody Orni, kterému se podařilo také najít slabé místo v kokonu a spokojeně se z něj vykroutil.
28.5.2018 09:15 - Babaj
ha... Orniho kvikani je zrejmne nekopirovatelne a tudis jasne rozpoznatelne...... nejdrive zatapu a zapremyslim zdali vyuzit... orniho schonosti vnest do oblasti svetlo ,ale rychle ho zapudim, aackoliv si nedelam iluze o nenapadnosti naseho uspechu... nehodlam nase stesti oslabovat vice nez bude nutne.. vyzkousim dar od dobrych duchu a zkusim pretvarovat sve oci aby dokazali vnimat skrze tmu......
28.5.2018 09:21 - Torrin
Aj pád no toho jsem se bal. Ale naštěstí voda. No nic. Vyplavat na hladinu. Rozhlednou se kolem sebe jestli není hned kousek ode mě některý z pavouků nebo z mých společníků. Dále bych chtěl najít suché místo kde by se dalo vylest na souš. Pokud tam někde něco je. Najít flétnu a rozsvitit tancici světla Landrovi. Jako horko těžko budu hrát ve vodě no:p
28.5.2018 09:23 - Torrin
No když vidím ze Lander se pohybuje celkem schopné i ve tmě, tak se vykaslu na to jít roznout.
28.5.2018 09:25 - Torrin
Ale to suché místo by se hodilo:p i ta flétna po ruce;)
28.5.2018 09:27 - Merlin
Orni vidí kolem sebe několik skalek a vyvýšených kamenů, takže není problém na některý vylézt. bylo celkem štěstí, že jste žádný netrefili. Nedaleko sebe zahlédne i Landera jak se rozhlíží kolem a naklání ucho.
Pak Lander zaslechne flétnu a tmu protne jasné světlo
28.5.2018 09:28 - Merlin
lander se rozhodně nepohybuje schopně ve tmě :) takže beru první hlášku, že svítíš
28.5.2018 09:28 - Merlin
babaj. jen na okraj připomínám, že máš dar od ducha v podobě několika darkvizí
28.5.2018 10:29 - Babaj
:-)) vsak jsem psal ze hodlam vyuzit tento dar :-))) abych neprivolaval svetlem nezadouci pozornost... :-)) vim o tom daru :-))
28.5.2018 10:30 - Babaj
ale pokud se svetla rozzala drive nez zaostrim :) na darkvizi tak to necham na svetlech :-) myslim ze vyuziti darkvize bude v budoucnu jeste prilezitosti haba kook :_))
28.5.2018 10:34 - Babaj
rozhodne bych se postavil na nohy:_) a kdy ak pomohl malemu ornimu na nejaky ten vystupek... ja mam sice vodu nad kolena.. ale Orni toho muze mit pokrk :-)) Nicmene..... prozkouamm i to co mi zbylo... myslim ze v kokonu to bylo asi jen zbezne.. ale ted pokud mam i vak .. vytahnu aspon jeden ostep.. se zbrani v ruce a se stitem na predlokti se necitim jako nahy :_) Pak bude na snade opet zhodnotit situaci.. stale nam nekdo chybia .. mozna utekl.. kdovi... posledni co si pamatuju je ze postaval opodal nez mne stiny zahalily zrak... A kdyz jeste opomenu nase veznitele
28.5.2018 10:38 - Torrin
Tak pokud už je světlo tak bych se chtěl co nejdriv zorientovat v prostoru a soupnout ho někde abych aspoň trochu zabránil přílišné pozornosti. Jako jasný přes pavučiny a rozsviceni asi už si nás někdo všiml ale i tak to zkusím ho strčit někde za roh nebo ho prdnout pod hladinu.
28.5.2018 10:41 - Torrin
Následně bych věnoval pozornost jestli se už na nás něco nehrne a pak bych se chtěl podívat po Terrenovi pokud ho už Lander nenasel
28.5.2018 11:30 - Merlin
aha.. to jsem nepochopil, nebo přehlédl
28.5.2018 11:33 - Merlin
Vidíte poměrně rozlehlou jeskyni, plnou krápníkům do níž vtéká a kape voda. U stropu visí v různých výškách několik kokonů, zavěšených na pavučinách. Stěny jsou také pokryté pavučinami. Někde za nimi možná bude východ. Světlo vyplašilo pavouky velikosti dlaně, kteří se utíkali schovat do stínu
28.5.2018 11:37 - Torrin
No asi bychom měli najít Terena. Nebo spis zjistit jestli není v některých z kokonu. Beztak máme jen chvíli než se sem něco nazene
28.5.2018 11:42 - Babaj
nekolik kokonu.. otazka je i v jake vysce.. myslim ,, ze bychom mely ty kokony sundat vsechny.. kdovi kolik nestastniku tu uvizlo pred nebo po nas.... a kolik z nich jeste zije... Teren muze byt jeden z nich.... Mozna ale utekl a nyni kdyz tu nanas jeste ti velci nenastartovali ho nekde venku hledaji..... Zblunknuti asi vydalo i tak velky hluk.... myslim ze kratke zvolani by nebylo naskodu.. otazka je jestli je to prukazne... mozna jsou jeste v bezvedomi a tudis nemohou se ani zavrtet.... kdyby nas slyseli....
28.5.2018 11:45 - Merlin
Odhadnete, že ve výšce 3-6 sáhů
28.5.2018 11:45 - Torrin
No ta výška bude rozhodující. Potřebujeme je ideálně odriznout a shodit schopné do vody a hned vytáhnout na souš nebo dostat obsah kokonu hned ven. Co takhle to udělat ze využijeme lektvar splhu? Já bych ti je odriz a ty ryhle otevřel kokon
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.084721088409424 secREMOTE_IP: 18.119.255.44