Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
30.3.2016 13:13 - Babaj
ted mne z hlavy treba nenapada.. kde by TC mohl byt i bez statusu invisible ..ale system to dovoluje... ikdyz mne ted nenapada varianta
30.3.2016 13:15 - Babaj
ja nevim treba je neco u blind fighting..... tde ma cil porad TC ale uz nesplni podminky pro Invisible... neco v tom smyslu
30.3.2016 13:16 - Merlin
:) nejhorší je, že ty jedeš jenom po té jedné koleji a pořád se v tom utvrzuješ a utvrzuješ..:)

závěr: tvoje argumenty mne nepřesvědčily a pokud nepřidáš nějaký jiný ani nepřesvědčí. jsem přesvědčen, že nemáš pravdu (respektive..samozřejmě, že ve většině argumentů máš, v těch se ani nepřu). :) A není to zabejčenost. já tam prostě vidím něco co ty ne a bohužel se z tohoto bodu nemáme šanci pohnout
30.3.2016 13:18 - Merlin
Babaj píše:
A porad dokola.. kdyz nekoho nevidis tak jaky asi ma status,, kasparek


skrytý? zahalený? neviditelný? zakrytý? za dveřmi? v mlze? ve tmě? ve vodě? za 9 horami?
30.3.2016 13:20 - Merlin
ty jsi se zablokl ve fázi: když ho nevidím je neviditelný a to je jediná možnost a přes ni nejede vlak. Ale když zavřeš oči, nestane se neviditelným ani kdyby jsi se rozkrájel na nudličky :D
30.3.2016 13:23 - Merlin
:), ale když seženeš od jiné (erudované***) osoby argument: Osoba v TO a HO je invisible (má stejný status jako neviditelná osoba, požívá stejných výhod, je brána jako neviditelná)tak řeknu...ano, máš pravdu. Je to psáno napiču, ale máš pravdu :).

***nejlépe někdo z wizardů :D
30.3.2016 13:30 - Babaj
ano nestane se neviditelny...Ale dobre ze s to nacal... on se stane blinded.. ktery vyvola taky status TC ktery ale z cile neudela status invisible.. protoze nesplnuje onu podminku v total obscured poli nebo blalblal...TAdy mas primej dukas.. neblokl jsem se.. jen mi nedavas jinou variantu jen nesmyslny text michajici hrusky s jabkama :-)))
30.3.2016 13:34 - Babaj
podle tveho by se teoreticky nikdy temny elf neschoval v temnote :-))) neprijde ti to podezrele?:-)
30.3.2016 13:43 - Merlin
schoval...proč by se neschoval, měl by všechno co má mít. bonus k obraně, bojovou výhodu. jediné co by nebyl, tak neviditelný a z toho plynoucí "výhoda" na AoO.
30.3.2016 13:44 - Babaj
a kazdy by o nem vedel :_))) at by se hidoval jak chtel :_))
30.3.2016 13:44 - Merlin
:) ty by ses v právu neuživil. Nemůžeš..zkrátka nemůžeš vytrhnout část věty a aplikovat ji na jinou část, když je oddělena čárkou. To prostě nejde..ty popíráš veškerou logiku čtení, proboha
30.3.2016 13:45 - Merlin
Babaj píše:
a kazdy by o nem vedel :_))) at by se hidoval jak chtel :_))


nezlob se, ale teď meleš kraviny
30.3.2016 13:46 - Merlin
o tom neviditelném ví úplně stejně každý, může ho hledat, může ho cítit....
30.3.2016 13:46 - Merlin
už to nedávám...vzdávám se...dělej si co chceš...
30.3.2016 13:56 - Babaj
hodil jsem to aspon na d20.. trak jde o to ze pravidla resi invisible a schovany jen schovany je jim jedno a nemusis ho hledat :-) proste vis kde je .. akorat se muze napred schovat a tim ziskat jakoby status inviisble.. pak by mu to slapalo i podle pravidel:-))

A carku bych tam rad nechal.. ale ten text nedava smysl..... nemuzes si vybirat mezi stavem a dvouma popisy ..total obscured neni stav ale popis podle ktrëreho stav nastane
30.3.2016 13:59 - Merlin
invisible taky není stav :)pokud se nemýlím
30.3.2016 14:06 - Babaj
invisible je stav :_))
30.3.2016 14:06 - Babaj
Conditions

Conditions are states imposed on creatures by various effects, including powers, traps, and the environment. A condition is usually temporary, imposing a penalty, a vulnerability, a hindrance, or a combination of effects.

Duration: The effect that imposes a condition on a creature specifies how long the condition lasts. For instance, a cleric might use an attack power that makes its target blinded (save ends). However, some conditions have built-in rules for when they end. For instance, the prone condition ends on a character who stands up, and the dying condition ends on a character who regains hit points.

No Degrees of Effect: Conditions don’t have degrees of effect; either a creature has a condition, or it doesn’t. Putting the same condition on a creature more than once doesn’t change the condition’s effect on that creature. For instance, if a weakened creature is subjected to the weakened condition again, the creature still deals half damage, not one-quarter damage.
30.3.2016 14:40 - Merlin
Ok..proto jsem psal, jestli se nemýlím :), mýlím :)
30.3.2016 14:53 - Merlin
Jinak léčení nemoci můžete zkoušet přes Heal během extended restu
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092189073562622 secREMOTE_IP: 3.141.47.163