Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
25.5.2018 07:20 - Babaj
Jen neveste hlavu Tyr si dojde pro nas pro vsechny ... Pro mne urcite a kdo jiny by o mne zpival balady a kdo by mi nosil revce.... vemu vas sebou :-)))
25.5.2018 07:21 - Babaj
je jen otazka kam vas vemu :_)))))))
25.5.2018 07:41 - Torrin
:D
No to je záludna otázka. Tak uvidíme no. Su nedockavej jak svina, jak toto dopadne
25.5.2018 08:18 - Merlin
:) za chvíli se dozvíte co bylo dál :)
25.5.2018 08:30 - Merlin
Vůbec netušíte jak dlouho jste byli v bezvědomí, ale když se proberete (s 1hp) nevidíte kolem sebe vůbec nic. Po chvíli si uvědomíte, že nejspíš visíte hlavou dolů, ale těžko se to odhaduje, jelikož jste kompletně obaleni nějakou hmotou, nejspíše pavučinou. Kokon vám umožňuje mělce dýchat a nejspíše jste byli v bezvědomí tak dlouho, že si tělo poradilo s otravou, nebo otrava způsobující paralýzu těla již skončila. Kokon vás obepíná velmi těsně. Odhadujete, že věci, které jste měly na sobě stále ještě máte, zbroj stále cítíte a Landr je ve značně nepohodlném stavu, kdy má k tělu zafixován štít. Zbraně, které jste měli v rukách však již necítíte.
V okolí slyšíte kapat vodu a obecně cítíte větší vlhkost.
25.5.2018 09:03 - Babaj
hmm.. komfort nekomfort ted je dulezity nepodlehnout panice... Asi prvni slova v duchu budou patrit modlitbe a podekovani Tyrovi za jeho neutuchajici podporu.... ale druha cast bude tezsi.. musim se pokusit najit ve svem zaveseni a najit aspon rochu odpocinku co se da... takhle slaby se nemuzu o nic pokusit...neco jineho bude pokud zjistim, ze se mi nabrat sily nedari...
25.5.2018 09:10 - Torrin
Asi tak první bych rovněž se pokusil odpočinout. Následně bych chtěl zkusit vyslat zprávu do Landrovi a Terrenovi mysli. Zda jsou někde blízko mě a jestli jsou na živu. Vycházím z toho ze je sice nevidím ale znám se s něma a doufám ze jsou někde poblíž. Viz popis kouzla.

Ukážeš svým prstem na tvora v dosahu a zašeptáš zprávu. Cíl (a pouze on) uslyší zprávu a může odpově- dět zašeptáním, které uslyšíš pouze ty.
Toto kouzlo můžeš seslat skrz pevné objekty, pokud se znáš s cílem a víš, že je za bariérou. Kouzlo nepro- jde 1 stopou kamene, 1 coulem běžného kovu, tenkou vrstvou olova nebo 3 stopami dřeva či hlíny a utiší ho
i magické ticho. Kouzlo nemusí jít po přímce; může zahýbat kolem rohů nebo skrz otvory.
25.5.2018 09:19 - Merlin
poprosím o hod na odolnost...to je stran odpočinku (krátkého), o dlouhém v téhle poloze moc neuvažuji :D
25.5.2018 09:33 - Torrin
18
25.5.2018 09:34 - Babaj
Roll(1d20)+5:
18,+5
Total:23

NOTES
-------------------------
This field records your latest roll at its top.

Modified results that would produce a number less than one display as one
25.5.2018 09:38 - Merlin
Ač je to nepohodlná pozice, vaše vnitřní síla a odolnost vám umožnily soustředit se na odpočinek...a během hodiny jste nabrali trochu síly
25.5.2018 09:40 - Torrin
Supr. Projde kouzlo zprava a nebo ani tuk, abych zjistil jestli tu je někdo z nich poblíž mě?:)
25.5.2018 09:43 - Merlin
Podle čeho soudíš, že tam někde jsou? :)
25.5.2018 09:46 - Babaj
Roll(4d10)+20:
8,1,10,4,+20
Total:43

NOTES
-------------------------
This field records your latest roll at its top.

Modified results that would produce a number less than one display as one.



tak ason mam ted 44 zivota a jednu bozi prizen....



Ondro a nemas na cil zpravy videt?
25.5.2018 09:48 - Babaj
myslim ze je na case az po hodine k nejake zkousce..... teda pokud se behem te hodiny neco neppoarilo zjistit..... treba jestli nebyly zaznamenany nejake ty skreky pavouku,, ci jine skreky.. nebo tre vibrace .. zdali neprozradili neco zajimaveho....
25.5.2018 09:48 - Merlin
Torrin píše:
Toto kouzlo můžeš seslat skrz pevné objekty, pokud se znáš s cílem a víš, že je za bariérou


chápu to tak, že když ví o koho jde, tak nemusí
25.5.2018 09:48 - Torrin
Tak doufám ze nás odtáhli na jedno místo. Zkouším jestli jsem sám kdo přežil nebo je nás víc. Pokud se mi nedostane odpověď tak to bude buď ze jsou oba mrtví a nebo je opravdu odtáhli někam jinam. Což si myslím ze tyhle potvory by mohli mít jedno místo kde shromažďují potravu.
25.5.2018 09:57 - Babaj
no pevnou to neprojde.. ale muze ji to obejit pokud je to porad v doslechu.. ale to by se dalo jeste ukecat ze pavucimna neni zcela kompaktni.. kdyz uzem dychat... a bla bla... ale problem vidim zasadni.. Komponenty... VSM.. hlavne S pokud nemas aspo jednu ruku volnou tak nezaspelis
25.5.2018 09:59 - Torrin
Jasný OK to mas pravdu, chtěl jsem se jen s vama spojit abych co nejvíc pochytil hluk.

Jinak hod na hpcka
Roll(4d8)+3:
7,5,7,7,+3
Total:29
25.5.2018 10:02 - Merlin
:) nějak jsi mi zapomněl napsat celé znění kouzla :D, že to potřebuje pohyb a hlavně materiální komponent :D
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.079360008239746 secREMOTE_IP: 13.59.154.143