Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
21.5.2018 14:34 - Babaj
takze zpet k myslenkam a otazkam vyverajici z dopisu a deniku....

dopis:
1. otazkou je cteli se jmeno SEB.. bnebo je to šef?... napoveda naznacila ze Seb je spravne.. napoveda je ma helmice .-)
2. Co k sakru jsou ty 2. a treti faze?
3. kdo je matrona
4. kdo je belovous
5. jakej pristup.
6. "nez se presunem"


denik:

nevim jestli dobre ctu jmeno toho jeho velitele? :Cyklad

.. jestli to dobre hapu... prijali zakazku .. patrne kumpanie z Cormyru a zakazka se mela tykat pevnosti tady na severu pobliz Hlubiny..(tedy asi toho sidla nad nami).. nenz sen dorazili si vydelali dost na pleneni a prepadani goblinich uprchliku...zminuje i nejake kramy.. takze to plenili i neco vice.... nicmene mam pocit ze nekde pobliz bude nejaka jeskyne a nazyva ji v denili Poučí.. jen mne napada zda nerozemel dialektou a nema to byt treba Pavoučí.... nicmene nekde ukryl svj lup predtim nenz se vydali tady to srovnat se zemi.... a asi o tom vedela krasna pruvodkyne.. neco mi rika ze by to mohla byt i samotna krystal kdyz je ten denik ted tady..... Ale co myslel Poci jeskyni to nevim.. mozna tohle.. kde se ted nachazime?

....
21.5.2018 14:55 - Merlin
já vím, já vím, já vím
21.5.2018 17:45 - Babaj
A jeste nekdo jiny nez ty Pepicku?
21.5.2018 17:48 - Babaj
jeste jedna vec je tu zajimava... do ted to vypovidalo, ze cervenaci jsou v teto kauze jen tercem komplotu-- ale veta v dopise je tak trochu zajimava.... da se vylozit i jako jejich mozne prime zapojeni :-))
22.5.2018 07:25 - Babaj
nejaktualnejsi bod pred dneskem je bod o Pouci jeskyni :-)
22.5.2018 07:46 - Merlin
trpíš samomluvou
22.5.2018 08:58 - Babaj
musim pockat az pavel pujde do chemicky... Tam si ho veme do parady novej sef a.... :-))) Ale divim se kde je Ondra :_)) jstli nam vcera po tom mzourani do mobilu neoslepl :_))
22.5.2018 09:17 - Torrin
No no nemám k tomu oslepnuti daleko:D
22.5.2018 09:21 - Merlin
flákáte docházku hoši
22.5.2018 09:22 - Babaj
hmmm no myslim ze helmice by zvladla i Brajlovo pismo.. mozna s tim pocita kdyz vyzaduje kontakt s textem :-)))
22.5.2018 09:23 - Torrin
Já bych se zkusil ještě kolem podívat. Jestli není poblíž další jeskyně. Jako jo můžeme být už v ni. Borcův lup už muže být dávno v háji. Ale tak či tak kouknul bych se ještě kolem dokola:p Jo a pak budeme zkoušet zavalit i tento vchod?:)
22.5.2018 09:24 - Torrin
Jak flakate, kurna já tu včera byl a snažil se číst. Rozluštil jsem to až večer na větším monitoru :p
22.5.2018 09:30 - Babaj
uz vecer a do rana zadna rozlustici zprava... co delas kdyz s Anickou po nocich bdis?
:-))))))))))))


jasny..... no pocitam, ze pokud mela Krystal denik.... tak mela asi i jeho lup... otazkou je jestli pokud to byla jina jeskyne jestli tam nezbylo i neco jineho.. otazkou je co? vyprava jen za pokladem laka zbyndu ,ale jiste neklaka Landra... Leda by to byl vhodny kapital pro chod hostince a na jeho zkulturneni i po strane zakladny.... je vice nez jasne,, ze koalici Belovous, Krystal , matrona ,Seb.. jiste jde o PodDirčí...... A tudis se tu musime usidlit i s nasimi řady... nyni ma na Hostinec Landr uplne jiny pohled...
22.5.2018 09:45 - Torrin
Anička naštěstí spí dobře :p

No chvíli tady asi pobudeme. Rozhodne to tu chce vše podchytnout a zajistit. Ale co s Tvrdosyrem? No?
22.5.2018 09:55 - Torrin
Kolik máme času než dorazí kněžská výprava?
22.5.2018 09:58 - Babaj
to ja nevim.. stale mam primarni cil zajistit oblast a jeskyni s hnusem :-)
Takze musim vyckat v oblasti do prijezdu deratizatoru :_))
22.5.2018 10:09 - Torrin
A sak to je jasný. Hlína musí být pod dohledem. Jen když jedou (jede) z hlubiny, urco na koni. Nepředpokládám ze půjde pěšky. Tak za 10 den by mohl být v Dírku ne?
22.5.2018 10:14 - Babaj
zalezi jestli uz vyjeli :_))
22.5.2018 10:20 - Torrin
Tak já doufám ze ano:D
22.5.2018 10:29 - Babaj
No aby z toho nebyly roky ztravene v Hostinci :-))))
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083142995834351 secREMOTE_IP: 18.223.170.21