Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
17.5.2018 18:56 - Torrin
Jinak k tomu odbíhání. Jo dobrý třeba by to něčemu pomohlo, ale třeba taky ne. To asi je zbytečné teď řešit. Já beru, že s Mirou máte mrtě hodin, let odehraných... to já všechno respektuju, ale hold některé chyby musí nastat, aby jsme se měli z čeho poučit já nebo Pavel. Ikdyž hlavně já:D Já su starej průserář:D

Vždycky bude situace kterou by každej z nás zahrál jinak a to je asi na tom to nej! Když bychom hráli jako jeden muž byla by to nuda:-P

Teď jen musím vymyslet jak vyřešit ten problém, aby se nestávalo že s Terenem budeme na jedné kopě. To smrdí vždycky průserem. Musím víc začít tancovat k tomu mumlání:-P
18.5.2018 06:39 - Babaj
jojo skoro jako bych slysel slovo Tyrovo :_)))))
18.5.2018 06:42 - Babaj
k zombikum... nejsou vubec pomali jak by se zdalo.... jsou sice takoveho mdleho uvazovani.. koslivci jsou jiste bystrejsi... ale hlavni rozdil je v bitevni vydrzi..... Ikdyz se vam zda ze zombii dokazete zabit par ranami,, nemusi to byt pravda.. jejich vzdor nesmrti je tady vypracovan temer k dokonalosti.. jsou zapotrebi opravdu silne rany aby jste zvetsili pravdepodobnost ze zombie bude znicena..
18.5.2018 08:41 - Merlin
Takže po prohledání máte jaký plán? Návrat do Dirku? Chápu, že během nějakého delšího odpočinku chce Landr zkoumat a číst zápisky...
18.5.2018 08:52 - Torrin
Tak mě by furt zajímal obsah neznámého lektvaru, jen přemýšlím jak to nějak sofistikované zjistit aniž bych ho vyzral:p
18.5.2018 09:01 - Torrin
A Terren by rad co nejdriv zpátky pro koně. Když už ho má jen pujceneho:p
18.5.2018 09:04 - Merlin
U lektvaru stačí lehce ochutnat a poznáš....jedná se o lektvar šplhání,díky němuž se dokážeš po stěnách pohybovat skoro jako opoce
18.5.2018 09:17 - Torrin
Skoro jako Amnon koťátko:p Díky
18.5.2018 09:18 - Babaj
tak behem naseho kratkeho tam bych rad aspon zjistil ceho se tykaji ty zapisky.. hlubsi procteni asi bude na dele.. teda aspon myslim.. nerad bych pak jeste vazil cestu zpet sem kdyby se tam psalo neco o tomto miste a chtelo to nejakou soucinnost .-)
21.5.2018 09:36 - Merlin
Vypadá to, že část papírů (je jich asi 200) jsou nějaké deníky a byly druhotně použity na balení svačiny, zapalování a jiné záležitosti.

Pak mezi lejstry byl i nějaký dopis s jménem Krystal
21.5.2018 11:07 - Babaj
tak denik budu cist prubezne pri odpocincich a asi to zabere vic jak hodinu :-)) ale co ten dopis?.-) ten bych mohl stihnout precist. :_)
21.5.2018 11:32 - Merlin
Deník je zpřeházený a spousta stránek chybí...ale během hodinky dokážeš vyhledat řekněme poslední očíslované stránky - s datumem
21.5.2018 12:08 - Babaj
zajimavy .... zkusim nektery psaze prepsat tak jak jim rozumim z tech pergamenu... a jiste zkusim svym spolecnikum nadnest spolecny vyklad jejich hlubsiho smyslu...
21.5.2018 12:09 - Merlin
Kdyby byl problém, lupnu sem translate :)
21.5.2018 12:12 - Babaj
takze tedy mistre barde a Ostra sipko.... co si o tom mslite.... mam pocit jakoby ten denik vedl ekdo z nejake zoldacke kumpanie.. a ze onen barak ktery zminuje bude asi ten pod kterym se nachazime..... tedy zadny radovy najezd... tezko rici ,ale nechce se mi verit , ze by nasi rytiri meli takovy slovnik..... ...... dalsi priste...
21.5.2018 12:12 - Babaj
nen preci jen je to takhle zajimavejsi.. kdyby chom byli uplne vedle tak trochu dokorguj.. to asi jo .-)
21.5.2018 12:20 - Merlin
ok..mohl jsem dát jiný font, ale přišlo mi to tak lepší..staré svitky v podzemí, zašpiněné, roztrhané....

kdyby bylo potřeba, tak vás usměrním
21.5.2018 12:32 - Torrin
Za mě jako jo dobrý, staré svitky urcite nepůjdou krásné číst jak papír čerstvé vyjetej z tiskárny;)

Jen já si to budu muset prelouskat až u kompu. Na tom mobilu se sluncem vzadech to moc nedávám :D
21.5.2018 12:35 - Merlin
:D no..mobil by mohl být problém :D
21.5.2018 14:19 - Babaj
i kompl je orisek, ale libi se mi to :-))))))
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075706958770752 secREMOTE_IP: 18.226.159.74