Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
1.5.2018 12:07 - Babaj
.-)) to vis :-) je to pravda.. nic vic jak pravda a k tomu mi dopomahej Tyr :-)
2.5.2018 18:03 - Torrin
Tož kde je ten zakriknutej špičato - uchej týpek :p
2.5.2018 20:23 - Havran-56
Rači řekni jestli ti dorazili kostky ;-)
2.5.2018 22:08 - Babaj
aaa operenec dorazil :-)))
3.5.2018 11:43 - Torrin
Kostky jsou;) Jo jinak vytiskni si kdyžtak ty karty kouzel (cele dvě:p) a sheet. Elektronika je super ale jak říkal Míra, papíru se nic nevyrovná. Já třeba mobil používám jen na to abych tam hospodařil s hp, inspiracnima kostkama a slotama kouzel. Jinak vše mám vytištěné.
3.5.2018 12:37 - Babaj
ja tam sice mam toho o neco malo vic ,ale taky si pomaham hlavne papirovou verzi
3.5.2018 13:19 - Babaj
takze mam prvni dotaz..... jelikoz poznamka se jmenem naseho Lesniho Vysokohvozdnana mam doma.. tak by mi nekdo mohl prozradit jeho jmneo z vas ostatnivsich......


dotaz cislo... 2 .... co s nenacatou cernotuhlici?-))) napadlo nekdo nekoho neco konstruktivniho... potazmo i nekonstruktivniho?,,,..... ty jo napadlo vas neco?:-)))
3.5.2018 13:20 - Babaj
vim akorat ze to melo to jmneo neco spolecneho s elementem.. a ze prijmeni znelo nejak jak zkracenikna meho Uguruguruga :-)))
3.5.2018 14:41 - Merlin
Teren Utar
3.5.2018 15:09 - Havran-56
Skoro Teren Ugrak
3.5.2018 19:14 - Babaj
zadne navrhy?:-))) nu pak namnezbyva nez experimentovat...... :-))) jiny lepsi ochranna kouzla nemma.... nez ochrana pred zlem..... navrhuji zajet mimo vesnici .... najit klidne misto.. treba ten barak co jsme nasli mladeho synka.... a vy sledovali ode dveri nebo jeden ode dveri druhy radeji d ale a ja pod ochranou to zkusil prozkoumat aotevrit..... teddy pri pruzkumu jeste muzem asi vice spolupracovat.. ale otvirat bych to radeji volil dle predchoziho schematu
3.5.2018 20:21 - Torrin
Jako určitě souhlasím otevřít to mimo vesnici. Klidně tomu obětovat i ten barák.

Ale než to otevřeme, pojďme to prozkoumat. Můžeme na truhle nalézt nějaké znaky, ornamenty, zdobení co nám něco můžou nebo nemusí naznačit. Nebo co je to za dřevo (Terene, jako nej znalec přes dřeviny v tomhle společenství nezkusíš to prubnout)?? Materiál ze kterého je ta truhla vytvořena by taky třeba mohl pomoci.

A co se týče otevření, nezkusíme se zamyslet nad nějakým mechanismem, kterým bychom to otevřeli z dálky? Já jsem docela schopnej v mechanice a s Terenovou výpomocí by se mohlo podařit něco zkonstruovat. Zabere to čas, ale může to fest pomoci.
4.5.2018 07:42 - Babaj
Jinak pro ty kteri ho znali... vcera vecer zemrel na emmbolku v nemocnici muj tata.. nerikam ze bych byl uplne v pohode, ale tady na to muzu nemyslet....

End of offtopic
4.5.2018 07:43 - Babaj
jinak nejaky mechanismus by se mohl hodit pokud jjde o otevreni vika.. zalezi taky cim pak je to viko zajistene :-)
5.5.2018 16:50 - Torrin
No takže, bych to shrnul..

  • Odvleceme truhlu do hostince. Zde bych truhlu uložil na bezpečně místo a půjdeme si posmelit jídlo pití a vyspíme se.
  • Nasledujici den bych věnoval pouze průzkumu truhlice. Uděláme dostatek světla, očistíme ji a podrobně prohledneme. Zajímá nás jak materiál ze kterého je zkonstruována, ornamenty, znaky, zdobení a mechanismus otevření.
  • Zbytek dne bychom vymysleli mechanismus pro otevření truhly a využili popřípadě materiálu v Dírku. A nakonec bychom vše převezli do opuštěného baráku vedle dírku a tam tu show spustili:p
Moze být?:p
9.5.2018 08:12 - Babaj
ha vidis.. mne tedy taky unikl prispeve.. pen posledni :-))) sypu si popel na hlavu sa schovavam hlavu do popela.... :-)

tak tedy otevreni truhlice uz nechame byt a polozme ji za vyresenou .-)

rozdeleni je tedy taky pomalu za nama.. jen budu muset jeste nekde odhadnout ty ceny.. ale obavam se ze nejde o ledajake historicke predmety a jejich prodej popripade jine reseni bych nechal na dykobrodskou navstevu.....

pokud mate potize s penezi.. cast majetku rozdelim za chvili... a zbytek prozatim jeste necham v spolecnem vlastnictvi :-)
9.5.2018 09:02 - Torrin
Za mě nech prachy zatím u sebe. Jak by mi docházela šťáva, ozvu se:p Co se tyče těch historických věci, tak bych to opravdu nechal až na nějaké větší city. Jako myslím ze nás to až zase tak nepálí:)
9.5.2018 09:04 - Torrin
Spis mi řekni co muže být Cristal za bestií ze má tolik pritelicku nebo ze ji slouží tolik impů, nemrtví a bůh ví co ještě...:D
9.5.2018 09:18 - Babaj
porad si myslim ze jde o neco jako sukubu a to ze starny demonu......otazkou je kde vzala tolik moci.. ale vzhledem k tomu ze na tom sarlatovem vrchu pusobi uz dost dlouho. podle tech povidacek o majiteli co obcoval s demony... tak mohla pricerpat..... dalsi mozna cesta k vyssi moci muze pramenit z toho co je pod nami . tedy pod Dirkem a mozna prave prichod osadniku ji rusi natolik ze se rozhodla vyjit ze stinu a s osadniky zatocit po svem... ikdyz prave to ppo svem... mne spis zrazuje v usudku.... ikdyz mozna stav sira Archibalda se pro jeji praktiky moc nehodi.. takze sahla po alternative..
9.5.2018 09:22 - Torrin
Jen k deníku, já mám pocit ze popis šarlatové hory je míli za jeskyni s hlínou ne ze ruinama kde byli nemrtví přivazany řetězy.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10612297058105 secREMOTE_IP: 3.142.197.212