Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
19.4.2018 11:49 - Babaj
jeskyni jsme prohledali.. okoli uz ne
19.4.2018 11:50 - Babaj
teda pravda,, do hliny jsme nrypali ana tom se toho asi malo zmeni teda pokud ostatni nebudou chtit .-)))))
19.4.2018 12:09 - Merlin
Babaj píše:
jeskyni jsme prohledali.. okoli uz ne


nesouhlasím, jeskyni jste rozhodně neprohledali, ale to nevadí :) jeskyni jste jen vevnitř obešli a to bylo všechno...:)*, vytahali mrtvoly a spálili

* takže jo, máš pravdu "prohledali" :)
19.4.2018 12:33 - Babaj
Ale ano, jeste jsem to zmioval... kdyz jsme vynaseli tela a prohledavali jeskyni i tela.. nedostal jsem odpovedi bo se tam resilo to cim se spali... a pak jsem se uz jen zeptal aspon na to co mel u sebe... ale jen zbroj a mec... ani mi to neprislo divny, ze v jeskyni nic vic nebylo kdyz ta dulezita nam frnkla .... divny mi prislo ze frnkla z jeskyne a ze jsem si svym "cichem " prehledl.. ale pak jsem se dival pozorneji a vycitit jsem ji nemohl ani v neviditelnosti.. nebot ta dava total cover..coz ji vymezuje z meho citeni bozstvi .-) navic jsme ani pri prolizani jeskyne jak ji zavalit a hledani vselijakych narusenin a podobneho opet nenasli ani nejaky tajny vchod tak jsem to prisuzoval te neviditelnosti... rozhodne jsme nebyli uplne neslysnia . casu na zneviditelneni mela dost... A ze jsme si nehazeli na patrani?... nebo perception.. tak nejak nepredpokladam ze hazime uplne na vsechno a kdyz mame hodiny casu na to byt dukladni tak mi neprijde divny kdyz nam reknes ze tam proste nic neni bez hodu.... ted predbiham,, nerekl jsi ze tam nic neni.. jen to jaksi nezaznelo sumu :-))))

Ale klidne se vratime .. mne je vcelku jedno jestli budu cekat u mlyna nebo tam.. spis budu radeji tam... a hlidat tu hlinu... :-)
19.4.2018 13:10 - Merlin
Jasně, nejspíš mi to někde uniklo. Jinak bych to nezmiňoval...:).
19.4.2018 19:00 - Torrin
Nwm no, jako Tvrdosýra jsme nechali už fest dlouho bez dozoru, bůh ví co se tam děje. Jako uznávám že kolem jeskyně se toho může skrývat spoustu... no nic tak pojdme to nějak rozlousknout co s tím:-P
20.4.2018 06:45 - Babaj
ja mam jeskyni za prohlidlou.. at tak ,nebo tak .-)) nechal bych to ,ze jsme se spatne koukali treba.. muj perception neni ani tak moc dobry .-)))
Ja se tam vratim jen za ucelem zavaleni jeskyne , pokud prijde neprizniva zprava. a nebo pokud neprijde vubec a nebo prijede povoz ze svecenou vodou at si to udelam sam .-)))) Tohle je zlo co stoji prede mnou realne. zadne mozne vyssi v Brodu... Bohuzel jsme tak staveni ... potirame zlo a nespravedlnost tam kde je , ne kde by mohlo byt...Nechal bych to tak jak to je predepsany.. hold s tajemstvim si frnkla ta Frnda Kristal.. a on si to vzal k orkusovi.. obavam se ,ze v okoli jeskyne najdem pramalo. kdyby na to byl cas a nemeli bychom do ceho pichnout.. tak nereknu ,ale cas nas tizi...
20.4.2018 10:52 - Merlin
Takže suma sumárum...jaké je rozhodnutí? ve zkratce
20.4.2018 12:21 - Torrin
No co jsme se bavili s Babajem, tak bychom to nechali už tak jak se to rozjelo. Landr s Rokarem zůstávají v blízkosti Dírku nebo budou hlídat jeskyni. To už nechám na nich. A já pokračují směr brod
20.4.2018 13:21 - Babaj
no ,, nez odjedes Do Brodu.... Mozna by stalo za to prehodnotit situaci.... Sir Archibald se zminil ze by s temi hmyzaky bylo treba zatocit.. a jelikoz nerad nechavam rozdelanou praci za sebou, navic mu to dluzime.... by bylo zdravi prospesne aby jsi nikam nejel. Jak jsi na tom s tvou omamenosti z projizdky po astralnim mori? mozna by ti par dni prospelo se utaborit tady s nami... a jakmile vam obema bude lepe(a nekou se podari postoupit) tak muzem vyrazit na hmyzaky ... mezitim si myslim by mohly nejake zpravy dorazit... Navic te radeji budu mit na ocich.. ikdyz zpravy od taroga mne znepokojuji.... prave spis to jak prazdne ty zpravy jsou.... tedy zadne :-)
20.4.2018 13:25 - Torrin
jeden poradnej spánek a jsem v cajku. Tak dobra, půjdeme vlitnout na hmyzaky, ale fest mě štve ze už tak dlouho nechavame Tvrdosyra bez dozoru
20.4.2018 13:31 - Babaj
tak mame tam Taroga.... musis verit ze to zvlada...... :-)))))
21.4.2018 10:03 - Torrin
Ano máme tam Taroga, ale už velmi dlouho se neozval. Nedorazil za nama. Co když on sám potřebuje pomoct... (Pohled Orniho :)) Jo uznávám ze teď před sebou máme reálný problém. A musí se vyřešit!

Takže OK pojďme vyřešit hmyzaky, hlínu ale pak hurá do Brodu ...
23.4.2018 20:44 - -ajk-
Hosi mam spatny zpravy zitra muzu az od sedmi. A nev,paxa to vubec xobre je velka pravdepodobnost ze toho budu muset nadobro nechat :/
23.4.2018 20:52 - Merlin
Nějaký problém?
23.4.2018 21:10 - Babaj
ajajaj... co muze byt tak duleziteho nez osud nasi prave vlasti v zemich severskych?:-)
30.4.2018 13:33 - Merlin
Nějak nám to tu ztichlo...a to už jsem vyloučil mlčící většinu
30.4.2018 15:14 - Babaj
.-))) ani neztichlo :-))) uz se ti ozval pavel sprpojenim na d20.. rikal ze vcera vecer to jeste zkusi posefovat nez odjede do polska:-)) jsme vcera a predevcirem ladili jeho postavu... vcera proto .. ze si vymazal sheet .-)))))))
1.5.2018 10:15 - Torrin
A nachysali jste pro jistotku vic postav? :-P Co když mu tu první smázneme ani nebudeme vedet:-P
1.5.2018 10:26 - Torrin
Pokaždě když tohle čtu tak me to neskutečně pobaví.... Zvlášť když si to představím:D

Babaj píše:
Povolam Tyrovu moc a za Orniho vysmivani se nam podari zabu pripravit o hlavu...
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.062566995620728 secREMOTE_IP: 18.191.240.80