Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
11.4.2018 13:13 - Babaj
.-)) tak on uz nemel cim,, tu akci venoval uniku ze sevreni :-)))) ale osobnebych taky moc necupital :-)))))
11.4.2018 13:28 - Merlin
já vím, že akci věnoval..aby zkusil poodejít 3 kroky....místo toho, aby zůstal na místě a příští kolo se léčil...a čekal by ho 1 útok (možná), tak cupital pryč a vyprovokoval 1 útok a k léčbě nedošlo
11.4.2018 13:29 - Merlin
případně se mohl léčit ještě v tlamě a zkusit utéct další kolo..přece jen měl na sobě ochranu a pro hmyzáky bylo těžší přes ni projít ...hooodně těžší
11.4.2018 13:45 - Torrin
Jak jsem psal Babajovi, chtěl jsem zdrhnout pod díru v zemi, aby na mě mohl Babaj vidět a případně seslat nejakej heal. (Nwm proč ale furt jsem si myslel ze má heal na dálku a ne na dotek..). Doufal jsem v to ze aspoň jednou mi ochrana pomůže a vyhne se mi útok. Osobně mi nepřišlo ze pro ne bylo těžký projít přes ochranu, možná mi to jen přišlo...

Ono to jestli jsem se měl či neměl hýbat ztrácí smysl, protože on by stejně po mě ještě jel. Babaj by se ke mě hned tak nedostal. A pokud by tréfoval, tak jak po celou dobu. Tak by mi ani heal z dvojkovyho slotu nepomohl.
11.4.2018 13:53 - Torrin
Jen pro představu za dvě kousnutí mě srazil z 43hp na 5hp. Takže trochu soda...
11.4.2018 14:39 - Merlin
No, ale tím hýbnutím jel 2x. Jako reakci v tvém kole a pak ve svém kole. Kdybys nevyprovokoval útok, tak by na tebe šel jen jeden a nebyl by s výhodou, protože by tě neměl v klepetech.

takže:
vytrhl ses ve svém kole a pohnul, reakce útok, chytl tě a sevřel,
pak jel a kousnul (s výhodou na útok, protože tě držel).
11.4.2018 14:41 - Merlin
Torrin píše:
Osobně mi nepřišlo ze pro ne bylo těžký projít přes ochranu, možná mi to jen přišlo...


musel jsem na hodit 13 a více. To mi přijde jako dost velká šance na vyhnutí
11.4.2018 16:05 - Babaj
no v konecnem dusledku by jsi nemel ani jeden neuspech na svou 1 :-)) akze by te to nezabilo :-)) ale po bitve je kazdy general.. ale hybat se s provokaci k bonusovemu utoku byla chybka :-)))
11.4.2018 16:13 - Merlin
Však já to negeneralizuji..chyby se dělat musí :), bez chyb by nebylo za co platit, že. Jen konstatuji, že k smůle v podobě 1 se přidalo i nešťastné rozhodnutí v nešťastnou chvíli
11.4.2018 16:43 - Babaj
ale jinak RP to vypadalo luxusne :-)))) uplne to vidim ....maly gnomik jeste ne uplne bojem zoceleny stary veteran je cupovan kusadly a vtazen do temne chodby kde bojuje o holy zivot... najednou se mu podari vyklouznout ze smrtelneho sevreni kusadel a v navalu paniky nedokaze chladnokrevne zustat stat vstric novemu uchopeni do kusadel a dava se na panicky utek k jedinemu zdroji svetla...... :-))
11.4.2018 20:28 - Torrin
Merlin píše:
No, ale tím hýbnutím jel 2x. Jako reakci v tvém kole a pak ve svém kole. Kdybys nevyprovokoval útok, tak by na tebe šel jen jeden a nebyl by s výhodou, protože by tě neměl v klepetech.

takže:
vytrhl ses ve svém kole a pohnul, reakce útok, chytl tě a sevřel,
pak jel a kousnul (s výhodou na útok, protože tě držel).


On mě zabil už tou reakcí na moje odstoupení. Proto jsem ležel u něj.

Ale to už je teď jedno. Podle mě je zbytečné řešit jestli to bylo uspěchaný nebo ne. Ber to Miro tak, že jako Orni neví jaký má příšerák staty, neví kolik musíš či nemusíš hodit, nemám prostě ani potuchy jakej máš na co základ.

Pro mě jako Orniho ty počty byly naprosto jednoduchý, dvakrát si zaútočil a kurevsky to bolelo. Bylo to prostě teď nebo nikdy. Riskantní akce která se nepovedla, ale mohl jsem dopadnout úplně stejně i když bych tam zůstal.

Jo nadával jsem si jak svina, zvlášť po té jedničce... A jsem neskutečně rád, že se povedlo Orniho oživit, teď se z toho poučit a příště zkusit vyhodnotit situaci lépe... :-)
11.4.2018 21:52 - Merlin
Torrin píše:
Ale to už je teď jedno. Podle mě je zbytečné řešit jestli to bylo uspěchaný nebo ne. Ber to Miro tak, že jako Orni neví jaký má příšerák staty, neví kolik musíš či nemusíš hodit, nemám prostě ani potuchy jakej máš na co základ.


ale to já vím, žes neřešil staty...to byla reakce na to, že ti nepřišlo, že by měli problém přehodit tu sanctuary...:)
11.4.2018 22:05 - Babaj
ja jen pro upresneni ... vis kdyby te nepolozil na zem tou reakci v tvem kole.. tak te polozi az na svem.. namisto toho na svem kole ti nahodil jeden neuspech a to jsi jeste mohl byt rad ze ti nenasadil dva za kritiku.... takhle by jsi tam porad i s jednickou na svem kole lezel se dvema neuspechy .-)) ale jak pises... riskantni plan a nevysel.. mne ted slo o to aby pochopil ,az jak moc byl riskantni :-))))
12.4.2018 05:49 - Torrin
Jo pochopil neboj a uvědomuji si i to jaký jsem měl fest štěstí. Ze vůbec Archibald měl svitek a ze Tyr stal při nás;)
12.4.2018 08:55 - Merlin
Tak není to strategická deskovka a ani nechci, aby byla.
13.4.2018 07:11 - Torrin
Tak co nás asi vcil čeká? Nekončící hordy kostlivcu přibíhající ze všech stran a jeden nabusenej nekromant?:p
13.4.2018 07:19 - Babaj
tezko rict.. ecromant asi urcite. zalezi za jakych podminek a doprovodu :-)) ale nic hezkeho to asi nebude :_)))
13.4.2018 07:54 - Torrin
Tož jak to nebude hezky, tak nwm jestli se mi tam chce:D Já už chci vidět jen pěkné věci po tom co jsem byl na druhé straně :p
13.4.2018 08:04 - Babaj
prave ze tam to bylo pekny.. Astralni more je nadherny.. na prvni pohled :-)))
13.4.2018 08:42 - Torrin
Tam možná ale v jeskyni to nebude pěkný:D nemůžu hlídat koně?:D
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092123031616211 secREMOTE_IP: 3.12.241.2