Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
4.4.2018 17:39 - Torrin
Miro, až budeš mít chvilku čas, chtěl bych se zeptat co všechno popř kolik mincí jsme sbalili ve mlýně? :-P

Další otázku na zamyšlení bych měl na Babaje:D Co popřemýšlet o myšlence vlastního zázemí v Dirku? Jako jo pěkný přespáváme po knajpách teď momentálně u Archibalba. Ale co takhle zkusit zakoupit nebo jinak získat barák v Dirku? Přeci jenom ještě nějaký čas tu strávíme v budoucnu, ted třeba povalíme do jeskyně s hlínou a plechovou tlamou popř do vrchů. Ale pak je tu podzemí, a to než prolezeme, to zabere spoustu času. A takhle bychom měli místo, kde se dají řešit citlivé záležitosti. Uchovat některé předměty atd. Můžeme tento barák poskytnout našim frakcím pro tajné schůzky. Jako mít nemovitost někde v hlubině, letohradu jo pěkný ale furt je v okolí strašně moc očí uší... takhle bychom si pošmelili takovou "klubovnu" která je mimo civilizaci:-P

Ale jen myšlenka.. .:-P
4.4.2018 18:56 - Torrin


Sedí ty směry??:D já jen at si to ujasníme a nemusíme se vždy doptávat jakým jeco směrem:D
4.4.2018 19:07 - Babaj
podle mne ty ruiny jsou spis na desatou nez na devatou... jinak co se tyka toho zazemi.. je jejste brzy na spolecnou budoucnost... jako v pozadi se nam to tu stejne klube a az bude nutna cesta do podtzemna mit tady zname a zazemi se hodi vzdycky... to mas pravdu.. ale nezapominej ze nase cesta je ... desta po severu za Kramerem... tedy mozna i na jihu... nehlede na to ze si na tretim levelu zatim nic moc dovolit ani nemuzeme.. nas vehlas teprve zacina... podle mne je brzy ... ale ikdyz ne otevrene .. tak se nam tu zazemi tvori.....
5.4.2018 11:49 - Merlin
Loot dodám, hned jak budu mít chvilku...nějaký bakšiš z toho mít budete :), jak z truhličky od Archibalda, tak z mlýna


pokud budete chtít zázemí v Dirku, neváhejte kontaktovat Archibalda :D pár ochotných rukou navíc se vždycky hodí
5.4.2018 12:13 - Torrin
A vůbec kdo vede vcil rodinný fond naši big company?:D Předpokládám ze stále Babaj, ale raději se ptám:p
5.4.2018 12:17 - Babaj
zatim zadny fond neni ,,ale s Tyrovou pomoci o klidne povedu dale....
5.4.2018 12:17 - Torrin
Jo a pls Miro, jak moc bude chybět jezdcům ten fanfarovy roh? :p Při troše zamyšlení jsem usoudil ze by se mi aji pacil:p minimálně na vytrubovani po lesích. Ať jsme fest nenapadni:p Jako klidně bych jim za nej aji nejakej ten peníz střelil, s tím nemám problém;)
5.4.2018 12:19 - Torrin
No tak bych navrhoval fond okamžitě založit. První vklad bude to co jsme za poslední dobu našli :).

...

Nikdo neprotestuje tak je to vyřízené:p
5.4.2018 13:06 - Babaj
tebe je tady skoda.. do parlamentu s tebou :_)))
5.4.2018 13:13 - Torrin
:D

Ty k mlýnu ses vydal s Ornim mas tam Orninem:p

A pak mám takový dojem ze od mlýnu ta jeskyne byla směr SSZ
5.4.2018 13:38 - Babaj
oki..... prepisu
6.4.2018 11:12 - Merlin
U jednotlivých zabitých kostlivců jste nalezli v součtu: 136 md, 154 stř, 40 el, 20 zl

V truhlici od Archibalda: 7854 md, 2x zdobený pásek (á 25 zl), měděný kalich s filigránem (á25zl), vyřezávaná soška (á 25 zl), zlatý medailon s portrétem (á 25 zl)

Ve mlýně: 4 x lahvička (léčivka), svitek: mluv se zvířaty, očisti jídlo vodu, pytel bez tíže

3 krát měděné kalichy a talíře se stř. zdobením, 2 krát kostěná soška, 1 krát zdobená kostka, 1 zdobený ornát- á 25 zl
6.4.2018 11:35 - Torrin
Kurna vak beztíže, tož to je super!
10.4.2018 10:10 - Babaj
tak jsem se hecnul a konecne jsem si vzpomnel.. Dirk vytisknut :_))))))
10.4.2018 11:54 - Torrin
Mas ji i se sipeckama?:D Ať už víme kudy tudy?:D
10.4.2018 12:34 - Babaj
cipky nemam:_( ale to snad bylo jasny. ze skoro vsechno je na sever :-)))))))))))
11.4.2018 08:01 - Torrin
Nechce se příště přidat Marťa?

Babaj by na mě prdnul Sanctuary, Marťa by do mě pral jeden heal za druhým a já bych Vám za to něco pěkného zahrál :D
11.4.2018 08:53 - Merlin
Pochybuji...
musíte si poradit s tím co máte...a léčení máte dost

PS: a nechci, aby jednou někdo přišel, pak třikrát ne, pak zase třeba jednou jo...
11.4.2018 09:58 - Torrin
A sak jo dělám si srandu:p no já doufám ze jsem si za včerejšek vybral veškerý neštěstí :p Ikdyz luck jsem měl potom taky kurevskej...
11.4.2018 12:52 - Merlin
:) tak k tvojí smůle hlavně přispělo spoléhání na to, že na tebe hmyzák nezaútočí...pro příště je lepší si pamatovat, když se sotva potácím, tak se nejdřív poléčím, než se pokusím odcupitat
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11386704444885 secREMOTE_IP: 3.147.49.182