Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
19.3.2018 18:04 - Torrin
Tak či tak má Mira recht, ze si zpětnou vazbu zaslouží. Toho času co mu sezvejknou přípravy asi taky nebude málo.

Tož pojďme se dat dohromady a něco tu vždy napsat. Když už tu ta možnost fotka je:)
19.3.2018 18:34 - Merlin
:) Ondráši :), to nemá cenu přesvědčovat..buď se chce a nebo ne (no offense)
19.3.2018 20:05 - Sir KRTEK
Omlouvám se všem ale na čas vypustim Mirovi už jsem psal. Potřebuji si teď pár věcí srovnat a nerad bych vám všem kazil hru. Číst D20 budu dál a snad se brzy uvidíme a opět se k vám přidám. Jinak přeji všem hodně zdaru a zábavy.
19.3.2018 21:54 - Babaj
SAFRA rUDI MAGOVE NAM SEZRALI tAROKA....


Krtku.. jstli muzu nejak pomoci, tak se bez obav zastav .-) znas to nepomuzu , ale o to jsem drazsi... drzim palec a co nejdriv se seber :-)
20.3.2018 23:00 - Torrin
Muhehe první Feedback k dnešku, tak krom toho ze jsme vyzrali 2l jack danielse, tak neskutecna hra. Proste a jednoduše, Miro byla to pecka !!!
21.3.2018 15:35 - Babaj
:-)) ty jsi musel po dojiti domu ned valit k pocitaci coz?.-) takze dva litry bylo na tebe malo :-)))

sice nam ty dva litriky pomohli rozvasnit davy ,ale v zaveru uz bylo i citit, ze ho bylo mnoho :-)) ale nevadi, stejne, magova ruka lamajic vaz kostlivcovi za ocni dulky by se za strizliva asi do hry jen tak nedostala :-))
21.3.2018 16:28 - winterleaf
Včera pecka. Moc jsem se bavil. Připadá mi že poprvé hrajem kladnou skupinu.
21.3.2018 16:42 - Torrin
Ale nebuť labuť prastrycu:D
Za mě bylo super jak jsme poradně prozivali tu danou stresovou situaci. Fakt to byla pecka!
21.3.2018 16:53 - Torrin
winterleaf píše:
Včera pecka. Moc jsem se bavil. Připadá mi že poprvé hrajem kladnou skupinu.


Tak jsem zvědav jak dlouho nám to vydrží:D
21.3.2018 17:39 - winterleaf
Snad jo Ondro. Mě to tak i víc baví.
21.3.2018 17:40 - winterleaf
Příště průzkum podzemí?
21.3.2018 18:23 - Torrin
winterleaf píše:
Mě to tak i víc baví.

Jo Tak to jsme dva!

winterleaf píše:
Příště průzkum podzemí?

Tak určitě je to fest lákavé. Ale to bude na hodně dlouho. Takže asi bych to první viděl tak, že pomůžeme Dirku se dát dokupy, ať zde můžeme mít slušné zázemí pro výpravu do podzemí.
22.3.2018 06:50 - Babaj
hiii .-) to by mne zajimalo v cem je ta zmen.. minule postavy byly vsechny kladne .-)mozna snad jen mene vyhranene.. ale to muze byt nase brzka zahuba :-))) Ale uvidime jak si poradime tentokrat s Kramerovinama :-)

noo podzemi.. je jedna vec ,ale po te co se na scene objevila ta podivna mumlajici postava co mi zase navracela nemrtve.. si vubec nemyslim ze pozadi je jen to podzemi...
navic porad postradame lidi a mame mesto plne koster... mezi nam a tuzsi nez jsem cekal :-)) , ale mozna mne mate nas treti level a mizerna vybava .-) podzemi se zda mnohem vetsi nez jsem cekal.. na priste bych to spis videl na docisteni mesta nebo jeho aspon opevneni ... a podle toho se zaridit... porad mame stopy vedouci k nejake skupine u mlyna .. tu dy podle mne priplul nas problem.. prdel v hline a ted je moc akcni.... :-)
22.3.2018 11:21 - Torrin
Prostě v první radě musíme vyčistit Dirk. Vyhladit zlo. Ať to stojí co chce!:D
22.3.2018 18:12 - Torrin
Ne "Ory" ale Orni :-)
22.3.2018 18:21 - winterleaf
Asi máte pravdu podzemí počká...
22.3.2018 20:47 - Babaj
Píše:
Ne "Ory" ale Orni :-)


dobra pripominka .. opraveno
22.3.2018 20:48 - Babaj
Píše:
Asi máte pravdu podzemí počká...




ale tusim,ze ne na dlouho .-))
23.3.2018 08:20 - Torrin
Důležité Ještěd vyčistit a zabezpečit Dirk a jeho okolí! Pokud chcem jít dolu, s čímž vůbec nemám problém, aspoň další legendární námět na novou píseň či baladu:p Tak potřebujeme fajne zázemí;)
23.3.2018 10:18 - Merlin
Abych nekázal vodu a nepil víno :):
Za mne za úterý velké plus (pominu-li 2 l JD na Julču což je plus samo o sobě) :D, tak se mi hra hodně líbila. Jak postav samotných, tak i družiny jako celku, kdy se postavy vzájemně neshazovaly a neponižovaly, ale naopak se sdružily. Hra měl spád a výjimečně mi nevadily závěrečné filmové kousky :)*

Vím, že chtěl Ajk končit v 21 a my to protáhli do 22:30, ale co už :D, nechtěl jsem to přerušit v nějakém nevhodném bodě...



* na to si moc nezvykejte :D, šílenosti příště nemusí projít :D
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08653998374939 secREMOTE_IP: 3.12.108.18