Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
19.3.2018 10:08 - Torrin
Tak, to je správný přístup:p
19.3.2018 10:10 - Merlin
No..vzhledem k tomu, že jdu do práce, tak se na tom zase tak moc nemění :D
19.3.2018 10:12 - Merlin
babaj: no...není jediný, ale jediný má polehčující okolnosti
19.3.2018 10:26 - Babaj
jak jediny :-))) je to taky moje .. co to vlastne je... pra neter kdyz jsem ten prastryc?:-)))))


no praclovek se ve mne neztrati :-)
19.3.2018 10:30 - Babaj
chcete jeste nekdo na zitra jeste vytisknout treba nejake karticky nebo tak?:_)
19.3.2018 10:38 - Merlin
zítra přijdu zcela nepřipraven, bez notebooku, poznámek i všeho ostatního... nastává varianta, nevěnuji přípravě ani vteřinu :)
takže budu jen improvizovat a vařit z vody :)
19.3.2018 10:51 - Torrin
To je fakt, z tebe se stal prastryc:D Tož to už je z tebe fest starej kmet:D
19.3.2018 10:54 - Babaj
vsak Dirkskou zapletku jsi se uz honosil jak mas pripravenou :-) tak neni co varit,, ale vodu nastesti mam kvalitni :-))) jen se nesmi nechat zcernat :-))))
19.3.2018 10:55 - Babaj
kmet jo.. pozor at te nezalehnu :_))
19.3.2018 11:05 - Merlin
Babaj: to jo...:)...

kvízová otázka: kolikpak jsem dostal zpráv od 6.3.2018 k dnešnímu datu 19.3.2018 stran např. Enklávy rudých mágů? :) ...správná odpověď je řekněme za stejný počet levelů nahoru.
19.3.2018 11:17 - Babaj
safra.. na neco jsem zapomnel? enklava to mel Krtek ze? jeste na neco jsme meli mit zpravu?.... jsme koncli tim ze vyjizdime do Dirku zrychlenou prepravou ... S tim ze zanechavame v Brodu dyky Taroka ..
Jeste jsi chtel sepsat tu zpravu co jsem poslal vevodkyni Dykobrodske?

jake mame jeste resty? sem s nima.. hned si postavim tu chazku verolomnou do late :-)
19.3.2018 11:22 - Merlin
v pohodě, nestresuj se :). Nikoho není třeba stavět do latě :). *lup* zlomil jsem hůl a rozhodl se k tomu postavit jako ostatní....bavte mne :). Takže zítra přijdu s čistou hlavou se nechat bavit :)
19.3.2018 12:41 - Torrin
Tak ono jestli se na to Marta nevyprdnul kvůli tomu, ze jsme minule vůbec nehráli. Nakonec to třeba možná bude chtít zahrát, tak ze se potká se svým kontaktem, zjisti co bude moci. A bude zapalovat za nama do Dírku. Pravda ze tohle kdyžtak už mohl posmelit třeba na messengeru.
Těžko říct no, musí se sám vymacknout co vcil:)
19.3.2018 13:42 - Merlin
Torrin: to pozitivní myšlení máte asi v rodině :). Docela vám to s babajem závidím. Jsem už takový realistický pesimista, nebo pesimistický realista. pominu-li, že jsme se před několika měsíci dohodli, že bych rád feedbacky do pátku po úterku (dokud je vše nejčerstvější) //a byl to hlavně váš termín//, tak o tom, že se předchozí týden nebude hrát se rozhodlo v pondělí 12.3..

Mě to bere děsně sil lidi pořád do něčeho tlačit nebo nutit. A když chci aspoň nějakou zpětnou vazbu (pozitivní i negativní) tak prd.
Ale to bych si stěžoval pořád dokola, akorát bych se tím užíral. Prostě vyzkouším jinou variantu. :) Dočasně forum zamknu a budu hrát bez přípravy :)
19.3.2018 14:03 - Babaj
nic nezamykej. kde bychom si mohli pozitivne myslet :-))) ? njn zase nemuzeme byt vsichni optimisti .-) proste tak aspon tvorime celek .-)
19.3.2018 14:13 - Merlin
jenom takovej :) test
19.3.2018 16:32 - winterleaf
Promiň zemřel nám kamarád.
19.3.2018 16:34 - winterleaf
Zapnu d20 natesenej si zlepšit náladu a taková negace....ale tobě Ondro gratuluji...
19.3.2018 17:49 - Merlin
Majku..chápu, vím o tom, proto se taky ve čtvrtek nehrálo...ale to je záležitost minulého týdne...nikoliv předminulého (pokud se nemýlím). A proč negace, jen proto, že upozorňuji dlouho, že byste mohli věnovat pár minut času nějaké zpětné vazbě v průběhu dnů? I když máte někteří své rodiny a práci, tak stejně tak to mám i já...a já vám ten čas věnovat musím, abyste se bavili? Respektive vlastně ani nevím jestli se bavíte...
Že Krtek není schopen za 14 dnů vyřešit herní záležitost, kterou teď budu muset při hře urychlit, odfláknout, nebo střihnout, aby to nezdržovalo ostatní?
Tak to prostě je...:)
Chápu, že já se prostě na rozdíl od hráčů připravovat nějak musím...ale aspoň nějakou zpětnou vazbu, která by mne zase posouvala dál bych si zasloužil...(ať toho co bylo blbě, nebo toho co bylo dobře)// těch koho se to netýká, klidně ignorujte//
19.3.2018 17:58 - Merlin
Babaj mi říkal, ať to neřeším..že prostě tu potřebu nemáte a mít nebudete. Ale prosté..minule to bylo nudné, moc jsem se nebavil, chtěl bych víc boje...minule dobrá řežba...hezká zápletka...chtěl bych víc prostoru pro svou postavu...chtěl bych víc diplomacie...včera jsem se bavil..dík....

Ono se to nezdá, ale hráč má radost z úspěchů postavy, z odhalení zápletky, pokladů, xpů, vývoje postavy...

DM jen z toho, když ví, že se lidi baví...a stejně tak když ví kam má hru posunout, co bude dál atd.

:)--dlouhá debata, kterou asi nechci rozvíjet...
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10685610771179 secREMOTE_IP: 18.220.233.242