Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
3.2.2018 12:12 - Babaj
:-)) ja to hlavne mysle.. aby jste pokud chtete hrat zlodeje nebo nejake ty podloudniky, aby jste na ty mysleli ze .. trochu vas v tom budu omezovat. abychom to nerozvirili jeste driv nez zacnem :-)))
3.2.2018 12:26 - -ajk-
ja to pochopil :))))

ale nekdo kdo to bude umet stim umem ohledne toho naradicka by se hodil :D
3.2.2018 19:50 - Torrin
Jaký bude název hospody, místa... kde se bude konat schůze o které jsme se dnes bavili??
3.2.2018 20:59 - Merlin
zkuste mne stručně informovat
4.2.2018 09:11 - Babaj
kde strucne zacit....

nas mily DieMe....

Bylo nebylo v prerostlem lese, v spinavem meste plnym lidi, v lukach pokrytym snehem i v piscitych kopcich se zacalo proslychat o zkazenych skutcich objevujic se po severskych koncinach... Zvesti zacaly nabirat na tvaru a sily snazici se sever kocirovat se nakonec usnesli na spolecnem utnuti takovych zvastu a severskych pover .... A kdyby byli pravdive aspon je nikdo nenarkne , ze nic nedelali... a tu na scenu prijdou postradatelni..... oni se tak sice neciti, ale pro frakce a sily severu.. kdovi....
bylo domluveno tajne misto setkani v Letohradu kam se dostavi zastupci techto sil, aby tuhle zalezitost prosetrili.....


strucna osa , je treba ji dotahnout.. ale je tezky DM nadhledu takovou vec dat do zivota...
zatim neoficialne mame
barda ze stribroluni
panska zatim neprimo kneze
rytire z myth Dranoru.. jeste zvarzuju jestli ne rovnou agenta rukavickaru
pak by tu mohl byt knez popotahovan ze saragdove enklavy
a s ajkem jsem toho mnoho nenamluvil ale schopne ruce bojovnika by se daly jiste nejak ziskat..


takze nevim jestli to neni uplne zcestne, ale motivaci by pak mohli mit vsichni a trenice mezi frakcemi se najdou vzdycky _:)))))
4.2.2018 13:02 - winterleaf
Beru kouzelníka. Do uterka stihnu zpracovat komplet.
4.2.2018 16:37 - Merlin
Vybavení si vezměte startovní plus mince v hodnotě 200 zl(nebo vybavení)

přečtěte si rasy a povolání na Faerunu. Pokud má někdo člověka, může si vzít bonusový lokální jazyk (viz průvodce).

:) jen podotýkám, že ´pozadí "voják" má napsáno, že dostává "vybavení", ale tím rozhodně není myšleno plátová zbroj, obouručák atd. :) gear skutečně není weapon a armor :), ač by si někdo mohl myslet něco jiného :D
4.2.2018 22:35 - Merlin
Jinak myšlenka s různými frakcemi se mi docela líbí
4.2.2018 23:58 - Sir KRTEK
Moc se omlouvám dnes sem ti Miro chtěl poslat Background ale před chvílí sem skončil (pracovne) u souseda. Mám to celkem promyšlené ale dřív než zítra to nestihnu. Minimálně pošlu "odrazky" ne 2-5 A4:-)
5.2.2018 06:43 - Babaj
ja taky ladim jeste.. :-) pojitko z Myth Dranoru nechavam Ajkovi.. ja pujdu za Rukavickare :_)
5.2.2018 06:44 - Babaj
Majkle? ty pojitko s tim kouzelnikem mas domyslene? nebo chcees njak pichnou? porad nam pokulhava smaragdova enklava kdyz tak :_)
5.2.2018 07:31 - Babaj
jinak majkle pokud jde o kouzelnika.. mozna by nbyl od veci vyslanec i magickeho bratrstva z Luskanu.. tech by e hrozba nejake severske apokalypsy mohla taky tykat jako nezadouci

popripade mne napada jeste je nejake spolecenstvo lordu z hlubiny. ale o tom toho vim pramalo
5.2.2018 07:44 - Merlin
Ok..našel jsem si průvodce frakcemi Faerunu, tak se mrknu co se s vámi dá dělat :)
5.2.2018 08:02 - Merlin
Fajn :), takže informace pro vás: v rámci frakce můžete postupovat v hodnostech - po splnění určitých úkolů a získání pověsti v rámci frakce. každá hodnost má pro vás určitou výhodu, ale i zodpovědnost. Dokonce se dostanete i k omezenému množství magických předmětů, které...světe div se, si můžete koupit :).
V současnosti jste na hodnosti 1 s 0 proslulostí :) a bude záležet na vás jak se toho zhostíte. Podrobnosti budu řešit jednotlivě s každým (co se týká úkolů frakce atd.)
5.2.2018 08:05 - Merlin
Jinak na Faerunu je 5 hlavních frakcí a pak pochopitelně spousta dalších:

Harfenící, Panská jednota, Smaragdová enkláva, Řád rukavice a Zentarim
5.2.2018 08:30 - Merlin
Pokud samozřejmě někdo nechce být členem frakce, nebo chce být členem nějaké volnější organizace, tak ty informace ignorujte
5.2.2018 09:41 - Merlin
to all:
Změna levelování
všichni si do deníku napište 900 xp. Průběžně budete dostávat další: za nestvůry, nebojové situace atd. může se stát, že budete postupovat nesouvisle, ale to na hru nemá žádný velký dopad, protože postavy na nižší úrovni získávají víc xp....
5.2.2018 11:01 - Babaj
fiha.. oki :-)



jinak info pro spis MArtina a Majkla.... Martine... po diskusi s Merlinem upravuji svuj nahled na Zintarim .-) a Marto mozna by vice sedelo kdyby jsi mozna prisel za zintarim nez za Jednotu. tim padem by se mohla uvolnit i role u panske jednoty :- pro Majkla
5.2.2018 11:35 - Merlin
Poprosím vás pak o stručný seznam důležitých jmen z minulosti vašich postav: Jméno, stručný popis (odkud, charakteristický rys...) a vztah.

Jarmil Jarmilovič, kamarád z dětství v Luskanu,rusé vlasy a jizva ve tvaru kříže pod okem, přebral jsem mu holku, tak mne nenávidí..

Alexandr, zachránil jsem mu život když spadl ze skály, extrémně hubený muž, koktá, naposledy žil ve vesnici za Hlubinou. Je mým dobrým přítelem.
5.2.2018 16:23 - -ajk-
ok hned jak jak chytnu mnuzu co se bagroundu tyce tak tam pripisu i ty jmena snad to bude do dnesniho vecra hotovy nechtel bych aby to bylo odflaknuty.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093262910842896 secREMOTE_IP: 3.15.143.207