Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
25.1.2018 17:16 - winterleaf
Inu jsem poučen.
25.1.2018 18:10 - Babaj
hele neber to jako ze se to tyka jenom tebe.. :-)))) i ja tam mivam chvilky .-))) ale ty jsi jen v nekterych bodech byl ukazkovej :-))
25.1.2018 18:18 - Merlin
Nikdo si neberte nic osobně
25.1.2018 19:40 - Torrin
Pls serte na to, už jen čekám kdy to tu vygraduje k tomu že si navzájem budeme předhazovat kdo a co posral...

Jsme sice parta bláznů se stejným "postižením", ale je třeba si uvědomit že u toho stolu nás sedí 6 odlišných osobností. Každý z nás je jiný. To co se líbí jednomu, druhýmu už tak ne... Důležité je najít nějaký ten kompromis, naladit se na společnou vlnu.

Takže přestaňme se vrtat v tom co bylo. Místo toho se soustřeďme na to, aby jsme se více semkli, sladili a prožitek z celé hry bude pak pro všechny mnohem peckovnější!
25.1.2018 20:52 - Babaj
amen..


takze navrhy?
25.1.2018 22:13 - Torrin
Tak hnedka z kraje bych jeden měl. Co se do toho poradně vžít, více to za danou postavu prožívat, dýchat za ni. Nebrat to jako pojebanou PC gamesu, kde o nic nejde...žádná zodpovědnost, žádný následky, šak se to prinejhorším loudne...
26.1.2018 07:00 - Babaj
tak o tom zadna a myslim ze je to pravidlo ktereho by se meli drzet vsichni...

Ale ja mel na mysli neco Konkretniho.. k nasemu deji a s cim prijit prespristi tyden na sezeni....

Myslim ze nejdulezitejsi otazka je jestli Merlin ma jeste chut to s nama zkouset.... a nehledim ted na to co se stalo , ale jako celek.... POdle mne je ten pribeh uzasny a byla by ho skoda hodit ho do kopru, ale nikdo jiny ho asi nedovede dovypravet... at uz za Amnona a spol, nebo jine postavy...
26.1.2018 19:27 - winterleaf
Souhlasím s vámi kluci. Pracuji na postavě kterou jsem si chtěl zahrát delší dobu. Je to sice opět paladin ale hodně jinak pojatý. stvořil jsem ho už dříve Mám k němu příběh minulost cíl atd. Myslím že pěkně zapadne do příběhu. Geret prostě byl celkem nezodpovědná a sobecká osoba. Moon byl omyl. Snad nám dá Míra ještě šanci...
26.1.2018 20:05 - Babaj
safra,, zrovna jsem premyslel nad paladinem.. co jsem chtel jet a hidil ho tenkrat pri te reinkarnaci :-)))) ale nevadi... prinejhorsim vemu neco jineho.. s tim nevidim problem :-)))
26.1.2018 20:40 - Torrin
Já zas přemýšlím na bardem, ale uvidím co by chtěl hrát Ajk. Rozhodne poradně promyšlena postava se vším všudy je dle mého fajn přístup, jak to zvednout!
27.1.2018 11:16 - -ajk-
za me vdycky se snazim hrat postavu takovou jak si myslim ze by se chovala . ektere postavy proste nejsou spolehlive a vudrzeni tajemstvi jako byl naprikald muj bard je to proste velka huba a co vi to povi. zadruhe vzdy beru v potaz nasledky svych cinu. myslim si ze kdyby sme vsichni byli task jak si preje zbyna zodpovedni a bez chyb tk by nas to asi moc nebavilo.za dalsi chapu mitru nejsme tam kde pred 10 letymame rodiny zavazky atd a tohle nas proste vycerpava a zada si to proste vetsi pozoronost nez kdysi kdy bylo jedno jestli budem nekde sedet set hodin klidne pet dni v tydnu. Pokud on citi ze jak psal je v tyhle veci uz asi prazdnej nevim jestli ho do neceho v uvozovkach nutit. chapu ze to snama jako hracema neni jednoduch a spostavama nekdy jak by smet a to znej dost ysava onu energii kerou potrebuje ktomu aby to cely ukociroval.takze je na nem jestli to snama chce dal tahnout nebo se treba venovat rodine sam se tohle resil uz nekolikrat a neni to jednoduchy rozhodovani. a co se tyce postav me osobne je jedno co na me v uvozovkach zbyde ja si zahraju rad cokoli a pokusim se jako vzdy ktomu udelat veskerou tu omacku co ktomu patri a snad bude tamacka chutna a jedla. takze se vyjadrete jak to svama vypada a muzem do toho zase prastit. dale si myslim ze nase zapletkaje tak universalni ze na ni muzem v klidu opet navazat s novou druzinou.
27.1.2018 15:29 - winterleaf
Pěkný příspěvek ajku
30.1.2018 12:19 - Babaj
tak dnes kluci uderlame generalku na drzeni pesticek pred zitrejsi premierou -.))) takze v 17,00 vsichni povinne drzet pul minuty pesticky at to merlinovi leze do hlavy.... zitra bude ostra država :-)) tak sup sup.. at nezjistim ze se nekdo ulejval .-)) v kolik ze to zitra budes Merline nejvic potrebovat?:-))
30.1.2018 12:49 - Torrin
Tak tak, ať se ti daří lépe než Babajovi při posledním úklidu sněhu ve Zlíně:-P
30.1.2018 13:13 - Babaj
PSST _.) TO JE TAJEMSTVI... NADNARODNI :-))
30.1.2018 16:35 - Merlin
O co jsem přišel se sněhem?

Dík, zítra to mám dopoledne..+-.
31.1.2018 07:02 - Babaj
o nic jsi neprisel :_)) a ani nevim proc to zminoval.. kalamitu jsem zvladl :-))) takze tytyt Ondro :-)) sice jsem si musel pozvat machra nade mnou aby to rozjel a ja uz to dojezdil :-)) takze ... LIDI POZOR Drzime.... :-)
31.1.2018 10:02 - -ajk-
priznavam se na zubarskym kresle dnes kolem 9 hodiny sem drzel obe pesti i palce :))))) tak snad to pomuze i jinym :P
31.1.2018 13:58 - Torrin
Já držím pěsti celej den. Nahovno se sice řídí, ale jestli to pomůže tak proč ne:p

Ty já ti nwm, ale když si nám to vyprávěl, tak to vypadalo ze si svolal půl okresu :p
31.1.2018 14:08 - Babaj
no vsechny z kacerova .-))) coz je asi 12 chlapu .-)))
tak palcova akce vysla?:-)))
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080207824707031 secREMOTE_IP: 3.135.209.44