Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
15.1.2018 19:16 - winterleaf
Počítám se čtvrtkem a těším se...;-)
15.1.2018 19:36 - -ajk-
Budu tam :)))
20.1.2018 18:07 - Sir KRTEK
Zdar chlapy tak jak to dopadlo ve čtvrtek? Přežili jsme to?
20.1.2018 18:10 - Babaj
ani se neptej..... .-) jeste porad premejslim co s tim nacatym vecerem :-))) zitra snad hodim kroniku
20.1.2018 18:55 - Torrin
Tak jak to dopadlo... normálka...:-P Prostě zase jeden večírek, co se nám krapet vymknul z rukou :D ... Šak to znáš ne??:D

Opravdu jsme parta kladných hrdinů? Nepoložili jste si někdy otázku zda Sebastian Kramer, není větší klaďas jak mi všichni dohromady?? :D
20.1.2018 21:17 - winterleaf
No comment...
21.1.2018 14:46 - Babaj
:_)))) csss :-)) jsme proste ukazka toho jak dobry umysl se ve zlo obrati :-))
21.1.2018 15:27 - Torrin
No ta narážka nebyla směřována na poslední sezení, ale tak vůbec na to naše počínání.
21.1.2018 17:10 - Babaj
vsak ta moje taky :-))))
21.1.2018 21:35 - -ajk-
v utery muzu bohuzel nejdriv od 7 :/
21.1.2018 23:42 - Sir KRTEK
Já taky až v po 7 mám denní.
22.1.2018 07:35 - Torrin
Nooo to bude pěkně vycházet, přijdete akorát do nejlepšího. Hold se to vezme, že Lou zabloudil, když valil pro Hagara. :-P

Prostě jediný štěstí je, že MY máme PLÁN! :D
22.1.2018 07:50 - Babaj
myslis opravdu "Ten" Plan?:-))))))
22.1.2018 07:56 - Babaj
nebo se to posune na 19,00.... a nebo ze lou opravdu sel pro hagara na pokoj.. ale nevim nevim......

jinak nejak jak mi to srotuje hlavou .. porad nabyvam na myslence,, ze tu musi byt jeste neco.. nebo spis neco co ten lektvar vari nebo proste vytvari...... ale je to jen chatrny dojem.... navic je tu jeste neco co je urychlene dodelat... poku chceme nejaky cas... musime okamzite do knihovny .-) obavam se dalsiho rozdeleni..... popripade mame jeste tu ty tajemne dvere..... coz ale neresi nas pobyt tady na ostrove ... a uplne vycistit cely rad se mi nejak prici.. ale bohuzel je to taky jedna z variant.... :_(
22.1.2018 08:11 - Torrin
Tak jasný, někdo tu dobrotu vyrobit musel. Třeba to byla sama hraběnka a třeba taky ne. To že neustála Moonovo omráčení přece nemusí znamenat, že to byla jen nějaká nula s modrou krví... teda aspoň podle mě:-)

Všechny dostupné prostředky, které by mohly rozšířit zprávy o námi rozpoutané párty by se měly nějak pošmelit. Ale jak to prbnout bez vybití celého hradu nwm...

Škoda, že tu nebude platit stejné pravidlo jako u divokých kmenů... Zabíješ náčelníka a staneš se novým náčelníkem:-P
22.1.2018 08:29 - Babaj
to by bylo pekny ale jak pises takhle to tu urcite nefunguje....

no to sice nemusi...byt nula, ale zase spousta slechticu si spise alchymisty plati nez ze by sami delali alchymii.... takovy Ornan do vseho vidi... pripravuje ...... hlavne mi to spojuje ta myslenka jak zarizuje kontakt s pevninou.. a taky ma prehled kdy bude hrabenka spokojena.. jakoby ji prinesl neco... neco .... takze vi co se deje... jasne napred jsem si myslel ze opravdu nekoho posaje o substanci zivota.. jako treba toho hlubinaka... ale jak prisla s lektvarem.. zacalo mi to byt trochu podezrele... ale je to jen takova lechtiva domnenka na pozadi.... jen jeste nevim jak si tam zaradit to znechuceni tech deti....chtelo to vic casu... ale Moon to proste musel hned rozseknout .-))))) nejvic mn pobavilo jak drazoval od nejakych odvaznejsich akci... ze se to musi prosetrit.... a pak kdyz uz se zdalo ze si to nejak overil vyslo najvo ze tu celou zdrzendlivost preklopil do primocare krizove vypravy :-)))))
22.1.2018 08:29 - Babaj
Moon se bude k reznikovi z Holeho hodit :-)))))
22.1.2018 09:05 - Torrin
Hagar už je v důchodu...přece nezabíjí:-P

Kam se budeme teď cpát?? Vyběhneme nebo spíš budeme se snažit dostat zpět na vzduch a nebo zkusíme jemně vypáčit tajuplně dveře gongem??:-P
22.1.2018 09:37 - Torrin
Jen tak pro oživení paměti, momentálně stojíme na schodišti a čekáme z které strany přiletí stráže dřív že?

Nebo vlastně ono už nějací přiletěli, že? Někdo musel prokouknout Amnona. Přišli z té tajné jako my a nebo z vrchu schodiště?
22.1.2018 10:30 - Merlin
Z obou stran. Respektive, z tajné chodby ještě nepřišli, tam jsi dal větrnou zeď. 6 stráží jde z horní části schodiště...2 prokoukli amnona
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095935106277466 secREMOTE_IP: 13.59.169.23