Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
14.12.2017 17:52 - Merlin
Krtek: je třeba si uvědomit, že to co se děje NPC se taky může dít postavám...:), ale to pak hůř snášíte..protože NPC jsou přece nicky, zatímco k postavám si nikdo nesmí nic dovolit :)
14.12.2017 18:17 - Babaj
njn na vyletu do divociny pracuju... ale nesetkavam se zatim s uspechem...

njn na uvozovky si dejte pozor a hodne je uzivejte.. jinak porad plati co je bez nich tak je receno postavami :-)
ja to sice taky jako oftopik pochopil, ale pokud tam nebyli uvozovky, tak nase chyba :_))
14.12.2017 19:58 - Torrin
Tak proto tu snad máme “OOC” :-) Tenhle problém jsme řešívali už vícekrát :-)
14.12.2017 22:35 - Sir KRTEK
Nejde o to že NPC jsou nicky. Jenom jsem si to trochu převedl do,, reálu,, polohubenej kříženec proti 6-8 větším drevorubcum... Nemá šanci. Jeden 2-2,5 metry vysokej holohlavej chlap s prackama jak bagry... Sory ten by mohl ublížit. Jo možná by jsme ho zvládli ale to riziko... Jen selskej rozum nic víc.
14.12.2017 22:37 - Sir KRTEK
To není nic proti nikomu jen jsem to z toho tak vycítil.
15.12.2017 12:51 - -ajk-
ja osoben sem presveden e to co se deje je proste to co se dit ma takovej malej osud. nemam problem pokracovat sd druzinou a nemam ani problem stim ze se geret rzhodl dat si pauzu . Na druhou stranu chapu ze to asi neni moc fdobry pro SM a jak sem to tu tak cetl tak amnon stim ma taky starosti dost ale to uz bouzel k nemu patri on by se urcite citil nesvuj kdyby sme ho nezamestnavaly:))))). Poresime starika a pak se vrhnem na dalsi veci co nas pali. Co se tyceme tak se me stane asi mstitel s pistalou :))) ale to se urcite zase jednou vrati zpet zase do normalu :))) Hold kazda akce vyvola nejakou rakci to je hold fyzika :D
17.12.2017 08:43 - winterleaf
Můžete ve čtvrtek?
17.12.2017 09:59 - -ajk-
no ja rozhodne nemuzu ve ctvrtek
17.12.2017 13:26 - winterleaf
Ok tak nic
18.12.2017 07:07 - Babaj
njn ctvrtek neni dobrej .-)...
Plany se musi zmenit.... Jen doufam, ze nam trochu nahraje zimni obdobi... ale moc na to nesazim.... Pokousel jsem se ziskat pro Gereta bezpecny ukryt nez se nam podari vyridit nektre nejcitlivejsi potize.... ale neuspel jsem..Jelikoz se ale Geret chce schovavt na mistech kterym neverim uz vubec , musim se obratit na tento problem..
takze mame tri moznosti.....Ihned nez gereta kdokoliv poapia nez vyzvoni ani to co nevi nepatricnym usim. vyresit nechladny svatostanek.... nebo se spolehnout na zimu a rychle jet vyresit ostrov s rebekou... coz je risk... nebo Gereta umlcet nadobro coz se zase nelibi mne a nepovazuju to za spravne....
Takze navrhuju otocit to k nejpalcivejsimu mistu co ted mame..... Teply chram... snad to do zivotnosti Beriana a Rebeky dame..
A pokud ne ,ta k certu s nama vsemi.......
18.12.2017 16:37 - winterleaf
Nech gereta odjet. Moc ho řešíš. On má teď jiný problémy než teplý chrám. Jestli chceš boj máš ho mít. Ale jako hráč to odehrávat nechci. Jinak teplý chrám za mě jako hráče ano. Ale s novou postavou.
18.12.2017 17:30 - Torrin
Jako pokud se chceš vrhnout na Teplý chrám, tak moc nevěřím že mě dřív nedožene můj poslední výdech. Ale uznávám, že dle informaci tebou mi sdílených, se v Teplem Chrámů bude ukrývat neskutečná síla, která muže zapříčinit smrt mnoha tvorům.

Proto beru ze je důležitější zachránit tisíce životu než jednoho jednotlivce;)
18.12.2017 18:14 - Babaj
JA praveze proti geretovi nebrojim :-)))) ale vnimal jsi ho nekdy zvenci?.-))
v jistych smerech absolutne nespolehlivej udrzet jakykoliv tajemstvi... muz jenz chodi problemum vstric... navic ted hledany obzvlaste silnymi silami co mohou teply chram zaclenit do svych cilu.... to uz neni jen takovy nekoho maleho okradu.. kdyz mne dostane tak stejne mu ta informace az tolik neda.....
Ja pevne verim, ze nejede nekomu tohle vyzvonit , ale je velmi realna sance ze ho chyti a kdyz ho chyti, je realna sance ,ze to bohuzel bude muset vyzvonit... to uz nebude vyslech jen nejakeho sestiradeho pikolika...
Ja se naopak snazim gereta ochranit..... My Thieflingove mame malo pratel a obtizne si je ziskava me... mame proste v povaze se nevazat a byt spis odtaziti... Ale kdyz je ziskame tak pro ne jsme ochotni udelat i blaznive cinny...
"ted to vem v uvozovkach"
Ty to mozna citis jen jako problem na zabave tak ho odkopnes do ustrani a vemes si na baveni jinou postavu, ale ja to musim brat tak jak to chodi v tom pribehu .. A Geret ma obrovsky problem.....
musim to resit... v tom pribehu neni jen tak vymazan....
19.12.2017 10:06 - Babaj
jnak se asi peipravte na rychle prekonani morske plochy a krvavou lazen se znicenim nejvetsiho lodarskeho prumyslu na M. pobrezi...... BO.. TCH ceka.. a neceka... a Bo musime porad vsechny presvedcit ze Pohroma a Zkaza je porad v akci :_)))
19.12.2017 10:55 - Merlin
:) super...útok na hrad, boj o každou místnost...ustupující stráže, posily, ustupující družina..zvrat...oheň...vítězství....už se těším
19.12.2017 14:54 - Torrin
A já myslel, že už mě nic nepřekvapí... že horší útok než na Onniho vesnici, se nebude opakovat...

Já netuěil, že s novým rokem začínáme všichni na nových postavách:D
19.12.2017 23:58 - Babaj
tak ted jsme meli malou predpremieru :-)))
20.12.2017 11:11 - Torrin
Jako musím uznat, ze Paladin je neskutečný řezník. Kurna kde berete s Hagarem tolik kostek do dmg :D mých 1k8 na první útok a druhy s 2k6 to tak nevytrhne:D
20.12.2017 16:52 - winterleaf
To Bůh vede jeho meč ;-)
20.12.2017 16:54 - winterleaf
Zbyno vše nejlepší k narozeninám.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089918851852417 secREMOTE_IP: 18.118.193.108