Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
13.12.2017 08:56 - Babaj
nic takoveho sš dit nebude... tedy doufam :-) neboj .. tohle resim na jine urovni.... Tohle riziko si hold bude muset vzit na triko opet Amnon......A verte mi ze uz nekolik bremen nesu.. a ze mi s jejim odstranovanimm pomahate mnohdy tak ze se jejich vaha odlehcovanim zvysuje :-))) ale Gereta neminim zabijet... neni to nic co bych povazoval za spravne... proste jen musim zaridit,aby se roznetka nedala pouzit dokud se naloz drasticky nesnizi :-))
13.12.2017 09:09 - Torrin
No hlavně bychom měli počkat, jak se k této situaci postaví Geret. Třeba se mu to rozloží a bude se pokračovat dál ve stejném tempu a nebo ne...
13.12.2017 12:52 - Sir KRTEK
Tak uvidíme jak se vyjádří Geret, sice víme že je prostořeký, ale nadruhou stranu jsem si docela jist že by nás(vedome) neohrozil. Navíc neznám způsob kterým by to Amnon chtěl řešit.
13.12.2017 13:10 - Babaj
tak ze to nevi Hagar je v poradku.. on tady od premysleni neni.. on rozhodne ne :-)))))

ale tak nejake moznosti jsou jen to che nějak rozumne navlict a mit stesti....

Konec koncu ona tahle zalezitot se Amnona dost dotyka a nenchava sve pratele na holickach at uz provadi vsmozne kousky... nektre zalezitosti by Gereta mozna mohly ochranit od intrik a tim i skupinu... je pravda ze ted je skupina ve velkem ohrozeni a s jeho povahou si Kramer opravdu nemohl vybrat vhodnejsiho kandidata....Uizenim Gereta do ustrani je asi opravdu nejvhodnejsi odpoved na Krameruv tah......
13.12.2017 13:25 - Torrin
Na jak dlouho můžeš někoho uklidit mezi sféry??:-P
13.12.2017 14:32 - Babaj
no na tolik kolik umi zadrzet dech a nebo na 1 minutu .-)))))) tohle neni ta cesta .-)
13.12.2017 17:20 - Sir KRTEK
A která je?
13.12.2017 17:24 - Babaj
Píše:
A která je?


nepredbihal bych dokud se MAjkl jeste nevyjadri.... ale jinak neni to asi tak tezke kdyz se zamyslis :-))
13.12.2017 17:39 - Sir KRTEK
Já a myslet? Zkus něco jiného :-)
13.12.2017 20:35 - Torrin
Neustále nám predhazuješ, že my tu nejsme na myšlení.... a najednou to po mas chceš?:D Kdo si a co si udělal s Amnonem:D
13.12.2017 21:57 - Babaj
csss :-)) to je stimulace .-)) obcas z vas neco kloudnyho vypadne :-))))))
14.12.2017 11:09 - Merlin
Jen bych si dovolil malou, ale podstatnou poznámku: S rasismem začal Gerret za hlasitého přizvukování Loua :). Takže než se zabývat tím, jak ta hospoda je rasistická, tak bych přemýšlel jak rasistická je družina :).
A to ani nezmiňuji, že lidé jsou dominantní rasou, což si bohužel hráči neuvědomují, protože si berou rasy podle schopností :). Na severu se to často smývá a jsou důležitější schopnosti (než tituly a rasa), ale pořád jsou to lidé, kdo tady tomu šéfují :)
14.12.2017 12:26 - Babaj
no nevim, ja jejich poznamky viddel s uvozovkama. nebyly v pribehu... teda tak jsem to citil ja.. jestli se pletu tak bych je ve hre jako Amnon jiste zarazil.
14.12.2017 13:10 - Merlin
No..podle mne nebyly a několikrát jsem na to upozornil :)
14.12.2017 13:18 - Merlin
jako byly tam i věci do "uvozovek"..nicméně majk několikrát poukazoval, že vidí Sever jako divoký západ a tak k tomu přistupoval
14.12.2017 16:50 - winterleaf
Geret Amnona ubezpečí že teplý chrám ho nezajímá a jeho tajemství zůstane skryto. Ráno se s družinou rozlouči v dobrém a mizí směr jih.
14.12.2017 16:52 - winterleaf
Co se týče rasistických keců co jsme vedli s ajkem tak to byla spíš taková vsuvka mimo hru alespoň z mojí strany.proste mi to přišlo vtipný. Omlouvám se příště budu opatrnější a víc rozlišovat a uvádět uvozovky.
14.12.2017 17:29 - Sir KRTEK
Jako upřímně mi přišlo trochu divný že se Lou Gereta nezastal, ono je jednoduchý si utahovat z půlelfa protože pro takové,, vidlaky,, svou postavou nebudí příliš respekt ale kdyby vstal přes 2 metry vysokej Goliath a řekl ať se zklidní tak by to přeci jenom vypadalo jinak. Já jsem se samozřejmě zapojit nemohl protože by to tam asi lehlo popelem po té potupe co jsem zažil. Ale po bitvě je každý generál.
14.12.2017 17:37 - winterleaf
Lou je hobit. Akorát v těle obra :-)
14.12.2017 17:50 - winterleaf
Zbyno pokud Amnon zvažuje že dopřeje Geretovi dovolenou ve vílí divočině tak souhlasim :-) jen ne jako vezen prosím.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10265707969666 secREMOTE_IP: 3.147.7.30