Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
11.12.2017 11:52 - Merlin
:) ale můžeš tvojí ženě s klidem tvrdit, že je to 30 cm....a ani nebudeš lhát...prostě tomu budeš věřit
11.12.2017 12:22 - Babaj
30? .-))) hahaah.... a radeji to zprav tim ze budes tvrdit. ze je ti zima .-)))))
11.12.2017 13:09 - Merlin
Tak protože nemá odhad, tam mu třeba Ada bude věřit
12.12.2017 07:28 - Babaj
tak co buraci..... pujdem na giathanky nebo se budem snazit najit nekoho kdo si jeste troufne na more?
12.12.2017 11:11 - Merlin
Vždyť víš, že se tady s tebou nikdo bavit nebude....:) neplýtvej svým drahocenným časem...holt připravím nekonečné množství alternativ
12.12.2017 11:23 - -ajk-
No my by sme se meli hlavne vse i nekde sejit respektive se nekde najit. Hel ja uz sem na githianky byl ted je rada na vas. A pak by este nekdo mel z hagara dostat co ho to zas napadlo a proc zesilel a utekl pred nama :-)
12.12.2017 11:55 - Babaj
ty jsi tam uz na zaver nebyl nebo co ?:_))) jasne fyzicky jsme se jeste nesesli, ale jinak si moc fandis.. dostat z hagara rozumovy vysvetleni.. vis, ze on premejsli medvedem :-))
12.12.2017 12:01 - Babaj
jako chapu ze ze zotavit naseho prestaleho jesterceje rozumny.. ale na druhou stranu uz tak blizko k odvete s Giathanky nebudem... jeste ted si muzem nse setkani zorganizovat sami a ne jak se to bude hodit jim.....
v protivaze je velmi pozdnic as na vyputi.... Ale obavam se ze pokud budeme chtit na ostrov,, tak to lodi asi nepujde. a stejne budeme muset volit alternativni reseni.... takze..... jsem za dojet ty dva pacholky a vyrikat si to dokud si to muzem aspon nejak ukocirovat.....

jeste je treba vzit v potaz kolik casu to zaber.. a kde se nase setkani muze uskutecnit.... Zima se blizi..... Ale verim tomu ze kdyz se jim nechtelo vstoupit do Stribroluni tak ani do hlubiny se asi hrnout nebudou... takuze ikdyz bychom je nedohonili jeste hlubinou , je porad sance se s nimi utkat na otevrenem poli mimo ulice plne nepratelskeho zakona :-)

What do you say?
12.12.2017 14:07 - Merlin
Co na to říct :)...jen to, že jste cca 80 mil od nich :)
12.12.2017 14:15 - Babaj
tolik snad ne.... vsak nejedou na motorovych mysich :_)) 80 mil je tak dva az ri dny jizdy a my na ne narazili nekdy odpoledne ne? a taky sli spat...... no nejaky naskok urcite maji ,ale tolik snad ne? horsi spis je ze oni maji x koni a my jen dva :-)))
12.12.2017 14:18 - Babaj
coz ale ani tak neni uplne dulezity .. dulezity je ze zatim je mam pod kontrolou a nekde se usadit budou muset jestli chteji ziskat nejakyho maga nebo jinou prskavku.. budou must nejak na tim pracovat.. coz by nam davalo porad velkou vyhodu.. jasny ze to neni zalezitost pristiho dne.. mozna ani tydne :-)) ale donekonecna s nema sarteenku neudrzim.... i kdybych ji ozelel na sve vlastni schopnosti tak verim ze za nekolikmesicu si ji proste musi nejak vsimnout :-))))))
12.12.2017 14:26 - Merlin
No...o moc velký rozdíl není..vy jste nad Brodem dýky, oni za Hlubinou :)
12.12.2017 14:27 - Merlin
aha..chápal jsem, že je chcete chytit do setmění :D
12.12.2017 14:30 - Sir KRTEK
Jsem pro vydat se setřást naši (respektive moji) nemesis
12.12.2017 14:33 - Babaj
coze uz za hlubinou :_))) tak polemizovat by se dalo ze nejaky cas jeli dolu za nama pak zase nahoru.. takze ta 8 hodinovka jizdy byse nam pekne pokratila.. ale ono to vazne asi neni tak uplne dulezity.. nam taky bude jeste trvat nez se pohledame...

Normalne bych rekkl... jedme opatrne k jihu... kdyz jim budem unikat dlouho tak cas jejich poslani a odhodlani otupi az nakonec to vzdaji....... Ale kdyz mam podlozene ze tihle vsivaci by se klidne hnali i za nasema ostatkama.. dokud do toho srdce tu dyku nezasadi... tak si rikam, ze jestli kdy bude vhodnejsi prilezitost nez dalssi podle jejich rezie v ten zase pro nas nejnevhodnejsi okamzik :-))
12.12.2017 14:46 - Merlin
:) tak když budu polemizovat :) (fakt na tom nezáleží), tak vás zastihli půl jízdního dne od hlubiny...takže by jim pak trvalo druhou půlku jízdy dostat se zpět k Hlubině...ale něco ujeli už ráno...takže to bylo do večera kratší. pak přespali (jako vy) a pokračovali dál...tou dobou stále ještě nejste spolu :) Takže v době, kdy se setkáte už budou dáááááleko za Hlubinou
13.12.2017 06:43 - Babaj
Tak predne nez to zacnem rozebirat bych se rad omluvil Majklovi :-) tedy za ta hruba slova kde jsem moc nezduraznil ze to pronasim ke Geretovi Aranisovi a Sovalovi .-) byl bych nerad kdyby vznikl dojm ze jsem narkl Majkla takovymi jmeny .
13.12.2017 07:28 - Torrin
A tak já myslím, že to Majk pochopil:-)) Zas na jednu stranu, zahrál přesně Gereta takového, jak byl vytvořen, nebo aspoň nám prezentován:-P

Ale spíš by to chtělo vymyslet co dál:-)) Já určitě chci pokračovat v našem hlavním úkolu dál. Síly v tomto světě stále nejsou v rovnováze. A jelikož cítím, že by mi nemusel stačit zbývající čas na vyřešení mého poslání, tak potřebuji vyřešit problém se stářím:-))
13.12.2017 08:05 - Babaj
Neboj stari Zvat dal nehodlame.. ani to tve... :-) JA spis jeste resim jinou cast... A doufam ,ze se mi podari najit reseni. Geret je totiz bezpecnostni problem a ted kdyz ho ztratim ze zony vlivu je to vlastnemnerizena strela. ne ze by se mi darilo ji doted ridit.. Spis jen nechavat odrazet od mantinelu.. . ale tim rizenim se mu hlavice s tonazi vybusne hmoty navysovala :-) a zvlaste s jeho nespolehlivosti s udrzenim tajemstvi je to problem.....((on je podobny problem i BArd, co nevi to nepovi ale hned vyzpiva.Ale toho mam aspon pod dohledem atenhle nesvar se da korigovat.))
13.12.2017 08:39 - Torrin
Takže jak, mám vzít Hagara do drápků, najít Gereta a pak otevřít pumovnici??.-P

Upřímně přemýšlím jak bych se k tomuto jako Berrian postavil.. Jako hráč chápu Amnonův postoj, všechno cajk. Ale jako Berrian...
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091862916946411 secREMOTE_IP: 18.225.95.216