Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
7.11.2017 11:12 - Torrin
No to sice je fajn, že viděl Kramerovu tvář. Ale díky jeho strohému vyjadřování, žádný květnatý popis Kramerovi tváře asi nezískáme.

Možná blbá myšlenka a úplná kravina...ale není někdo z nás schopen se mu dostat do palice, tak aby viděl jeho vzpomínky?? Jako to například uměli upíři z krve v underwordu??:-P
7.11.2017 11:31 - Babaj
bohuzel se obavam ze takovou moci nedisponujeme... mne se podarilo ziskat jeho podobiznu pres iluze te ktera ho videla a sama ji pak vytvorila....tedy varianta ze sman neco takoveho umi je mozna.. ale u tohodle jeden nevi...hodne nahod najednou.... ale jako k tomu abychom ho videli samana mozna nepotrebujem,, mame ted docela dobrou paku na scrying.. jen to nikdo znas zatim neumi.. a ja jsem ted daleko kdyz jsem se zameril na jinou vec... a to pocitam ze tak tri levely asi jeste minimalne tomu dam.. takze beze svitku si toho moc nenasleduju...
7.11.2017 11:52 - Babaj
mozna tak detekovani myslenek.. ale nejsem si uplne jisty vysledkem.. ale stejne to od nas asi nikdo neumi
7.11.2017 11:55 - Babaj
Odhal myšlenky
Věštění 2. úrovně
Vyvolání: 1 akce
Dosah: Ty sám
Složky: V, P, S (měďák)
Trvání: Soustředění, až 1 minuta
Povolání: Bard, čaroděj, kouzelník
Po dobu trvání můžeš číst myšlenky určitých
tvorů. Když sesíláš toto kouzlo, a jako svou akci
v každém tahu, dokud kouzlo neskončí, můžeš
soustředit svou mysl na jakéhokoli jednoho
tvora, kterého vidíš do 6 sáhů od sebe. Má-li
tebou zvolený tvor Inteligenci 3 nebo nižší, nebo
neumí žádný jazyk, kouzlo na něj nepůsobí.
Nejprve se dozvíš jeho povrchové myšlenky —
na co v danou chvíli nejvíc myslí. Jako akci můžeš
buď přenést svou pozornost na myšlenky jiného tvora,
nebo se pokusit ponořit hlouběji do mysli stejného
tvora. Ponoříš-li se hlouběji, cíl si musí hodit záchranný
hod na Moudrost. Pokud neuspěje, získáš náhled
na jeho (případné) uvažování, emocionální stav a něco,
co se rýsuje v jeho mysli jako velké (například něco,
z čeho má obavy, co miluje, nebo nesnáší). Pokud
uspěje, kouzlo skončí. V každém případě se cíl dozví,
že se mu vrtáš v hlavě, a pokud jsi nepřenesl svou pozornost
na myšlenky jiného tvora, může použít akci ve
svém tahu k ověření Inteligence v konfliktu proti tvému
ověření Inteligence; uspěje-li, kouzlo skončí.
Ústně položené dotazy cílovému tvorovi přirozeně
formují tok jeho myšlenek, takže toto kouzlo je
obzvlášť účinné jako součást vyslýchání.
Toto kouzlo můžeš použít také k odhalení
přítomnosti myslících tvorů, které nevidíš. Když
sesíláš toto kouzlo, nebo jako svou akci v průběhu
trvání, můžeš hledat myšlenky do 6 sáhů
od tebe. Kouzlo pronikne skrz většinu překážek,
ale neprojde 2 stopami kamene, 2 couly běžného
kovu ani tenkou vrstvou olova. Nedokážeš odhalit
tvora s Inteligencí 3 nebo nižší ani toho, který neumí
žádný jazyk.
Jakmile odhalíš přítomnost tvora tímto způsobem,
můžeš číst jeho myšlenky po zbytek doby trvání, jak
je popsáno výše, i když ho nevidíš, ale stále musí být
v dosahu.
7.11.2017 12:10 - Torrin
Tak tohle by bylo dostupné u Loua ne? Akorát nwm jak moc budou přístupné myšlenky....
I když zase když je schopen mluvit a zapojit svou paměť, tak by se relativně dalo do jeho palice dostat..aspoň na něco..
7.11.2017 12:59 - Merlin
:) teď to už tvor není :), teď je to mrtvola
7.11.2017 22:02 - Merlin
Koukám se na diář a místo čtvrtku mám úterý seminář. Takže jak se stavíte ke čtvrtku, to by mohl i Krtek?
8.11.2017 06:06 - Torrin
Mě osobně je to šumák:-P Můžu jak v úterý tak ve čtvrtek. :o))
8.11.2017 06:44 - Torrin
Takže já se přizpůsobím, jak Vám to bude chlapci vyhovovat:-P
8.11.2017 06:46 - Babaj
u mne taky je to dobry.. ctvrtek muzu asi tak stejne jako v utery .-))
8.11.2017 06:58 - Torrin
Doufám, že příští sezení neprodrbeme zas tolik dní:D Nikdy mi to nepřišlo, jak ty dny dokážou letět. Ještě nedávno jsem měl dva roky života. V tuto chvíli mám už jen 1 rok a 8 měsíců...

Takže musíme máknout sráči!!! :D:D
8.11.2017 07:51 - Torrin
Babaj píše:
za dalsi dva dny se k nams nese berrian.. vypad unavene, neni divu ve svem veku takova dalka.. Ale nense potesujici zpravy.. jeho stari je jiz nemenne a jen velmi silna magie by ho mohla zvratit,, nerkuli ta nejmocnejsi... ale ma nadeji jeste v nekterych napojich dlouheho veku... take dostal nekolik napoju od druidu .. ktere by mu mohli pomoci s jeho demenci a stareckym trasem...


Jen taková drobnost, lektvar co mám od druidů, nijak neovlivní stařeckou demenci. Pomáhá mi pouze s kontrolou nad výkaly a stařeckým třesem. Jedna dávka je schopna mě na 24 hodin zbavit nevýhody k hodům.
8.11.2017 07:54 - Babaj
a ta nevyhoda.. je prave dana tou stareckou demenci a stareckym trasem :-)) nebo se pletu nebo jak si vysvetlis tu nevyhodu vyplyvajici z tveho stari :_)))
8.11.2017 07:59 - Torrin
Spíš bych to viděl na ten třes... protože demence je otázka hlavy a s tou mi ten lektvar nepomáhá
8.11.2017 08:09 - Babaj
takze na int cha a wis mas porad disadvatage?
8.11.2017 08:09 - Babaj
nebo na ne jsi je nedostal?
8.11.2017 08:14 - Torrin
Pravda, když se to vezme takhle, tak by to mělo zapůsobit i na hlavu. Co mám od Merlina info, tak to má eliminovat nevýhodu ze stáří k hodům.

Ale zase na druhou stranu by to měla být jen droga....která by mě měla nakopnout abych netrpěl třesavkou a udržel moč..
8.11.2017 11:23 - Babaj
uf tak jsem se snazil dopsat zapisky :_)
8.11.2017 11:34 - Babaj
jinak jsem srovnal i finance takze uz vim i aktulni stav.. a nejake penize tam mame.. takze neco malo jako spravna zaba na prameni muzu pustit nakou zlatku do kolobehu mezi poddane :_)
9.11.2017 10:35 - Torrin
Tak to budeš asi lepší účetní jak Geret:-P
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061974048614502 secREMOTE_IP: 3.144.1.230