Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
3.11.2017 12:13 - Torrin
Mě by třeba zajímalo co je obsahem knihy. Možná nějaká otázka by nás napadla, kdyby si nám aspon naznačil, co ti šaman odpověděl na předchozí dvě otázky..
3.11.2017 13:25 - Babaj
co obsahuje kniha se asi moc nedovime.. urcite tam jsou slova.... o obrazcich nemluvil... nechci moc naznaovat dokud neskoncim s povidanim... ale v prubehu mne inspirovat muzete .-)
3.11.2017 15:33 - -ajk-
V utery se bohuzel nezucastnim vypada ze pujdu na operci.
4.11.2017 10:49 - Sir KRTEK
Co treba jestli zde Samael citil magii pred ritualem? Proc je omezena pro vas a pro jejich druh ne?
4.11.2017 10:50 - Sir KRTEK
Saman ne Samael
4.11.2017 11:04 - Babaj
OPERACE? KUDLA POD... CO TI CHYBI?
4.11.2017 11:27 - -ajk-
spis co mam navic dokrorce se stratil jeden koren myho zubu co ho trhala takze jdu pod kudlu aby to nasli a vyndali prej to mam v nejaky dutine propadly prej
5.11.2017 07:59 - winterleaf
Mě nic moc nenapadá. Kam měl Kramer namířeno mu asi neprozradil. Možná náznakem ? Kde jsou další podobná místa? Jestli vůbec. Mohli by tam být mocné předměty z dob minulých.
5.11.2017 11:19 - Babaj
nu.. asi mne uz napadla pak ta posledni otazka.... sice nevim jestli to k necemu bude, ale porad mi neco moc unika...... nu pockam co se dovim o knize... ikdyz si nejdem jistej jestli v tomhe bud nejaky posun.. nejak jsem neprisel na to jan formulovat tu vazbu... je tezke to snim rozebirat kdyz ani neznaji pojem kniha natoz vazba :-))
6.11.2017 07:37 - Babaj
Posledni otazku budu smerovat na neco cemu porad nerozumim .-)... porad mi unikaj Motivy..



"Vare Moudry... povez mi co po tobe chtel mekys s oblohou v ocich na oplatku za jeho velkorysou pomoc s plnenim tvych prani"
6.11.2017 13:13 - Babaj
hmm tak jsem dostal sice odpovedi na otazky.. ale kdyz to shrnu... overili sm si jen co uz jsme vedeli... neco malo navic je asi tohle:
- mam zhruba predstavu o postupu skryteho ritualu a ze opravdu vedl na premenu na duchy... zatim porad nevim jak to ,ze se z samana stalo neco jineho nez z ostatnich.. mozna mel nejakke nadani, ktere ten ritual posunul na jinou vysku byti.. teda nebyti.....
Saman obetoval cely kmen jen pro svuj sen...
Samana ritual naucil Kramer ne kniha...diky knize se mu asi zdal sen o tom kam ma jit a co se tu v teto kamene budove stane..

- Kramer plni jine sny, aby splnil jeden velky sen....

- kniha je ziva,slozena z nekolka silnych mekkysu. je tepla a je citit jeji tep....

-
6.11.2017 17:28 - Torrin
Fiha hustý... To jsem nečekal že bude mít i svůj vlastní tep...

No nicméně.. Víš a nebo máš představu jak ten současný rituál deaktivovat?
6.11.2017 19:40 - Sir KRTEK
Jasne rozkopem tela a spalime je. :-)
6.11.2017 21:59 - Babaj
ne to nevim... nevim ani jestli je jeste neco z toho aktivni.... mam pocit ze toho moc nevim :-))
6.11.2017 22:00 - Babaj
ale Hagaruv dispel bude asi muset stacit :-))
7.11.2017 07:48 - Merlin
No, některé věci jsou trošku jinak, ale nedostatek času, respektive otázek na pokec je holt limitující. A to se musí připočítat kulturní rozdíly :).
7.11.2017 07:56 - Torrin
S Šamanem jsme nějak manipulovali, nebo zůstal na svém místě?
7.11.2017 08:06 - Babaj
ja puvodne chtel ale byl jsem prehlasovan ze mluveni s jeho dusi telo nijak neovivni.... krom toho ze muze pouzivat jazyk. a mluvici zarizeni.. takze jsem s nim nakonec nemanipuloval
7.11.2017 08:12 - Babaj
nu ale sice nejsem ritual praktik.. jen teoretik..... ale podle toho co jsem z jeho popisu pochopil.. mi to trochu pripomina jeden ritual... ale s jeho ponoci pak slo jeste tu dusi dostat do jineho podobneho tela.... problem je ze to nove telo musi porad zit :_)) a v nasem pripade by to asi musel byt jesterec.... jen nevim jestli se mi chce takoveho samana zpet v nasem svete a jestli by tohle dokonceni spise nepodporilo splnensnu a tim krucek blize ke Kramerove snu.... a nejsem si jist jestli to co z nej muzem dostat by za tohle stalo..... rozmluva s nim , je jako... bez urazky ,, jako rozmluva s kazdym jestercem :-)))) jsou omezeni v mysleni :-)) asi tim castym pobytem vpod vodou :-)
7.11.2017 08:14 - Babaj
jediny pozitivum bych videl v tom ze videl Kramerovu tvar.. coz se jinym moc nedarilo..... jen nevim jak to z nej dostat :-))))))
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086506843566895 secREMOTE_IP: 18.119.28.237