Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
31.10.2017 14:01 - Torrin
Jo to jsme věděli už zkraje, že je to Cyrikův chrám. To Lou vyluštil hned z trosek na kraji mrtvé zony.
1.11.2017 06:42 - Babaj
Tak mili pratele kolegove... jaka temata by jste doporucovali k dotazum?:_))) ritual,, kramer kniha... co dal? nez se do te nekromatiky pustim :_)))
1.11.2017 06:42 - Torrin
Jinak ještě k mému výletu do VH. Amnon mi několikrát připomněl, že jsem dostal svolení využít veškeré mě svěřené svitky pro mou záchranu. Všechno tohle vím. Ale prostě beru reinkarnaci jako opravdu poslední možnost (navíc dokud mám tento svitek, tak jsem pro Hagara best friend:-P).

Jasný moc možností mě nezbývá, ale zkusím to. Jakmile opustíme Bažiny, chci zkusit vyhledat mágy ve Stříbroluní. Třeba to k něčemu bude... Přeci jenom, já mám aspoň dva roky. Kdykoliv se něco zvrtne (a že se to u nás stává) a někdo z nás bude mít opravdu mnohem méně času na svou záchranu...
1.11.2017 06:43 - Torrin
Pěkně jsme se trefili do stejného času:-P

Jinka kolik, že máš těch otázek? 5?
1.11.2017 06:48 - Babaj
jop 5.... nejsme my z jedne rodiny? neproudi ti v zilach stejna dedova krev,:-))))...


tak to se mame na co tesit :_))))))
1.11.2017 07:00 - Torrin
Tak jelikož si zjistil, že nejspíš jejich nesmyslný rituál zakrýval jiný. Tak asi moc nemá cenu se ptát co po nich Kramer chtěl. Spíš si myslím, že by bylo zajímavé zaměřit se na tu knihu. Co její obsah? To by mohlo dost prozradit ne???
1.11.2017 07:06 - Babaj
no prave naopak... :-))) to je hodne dulezity.. to je vicememn to proc jsme tady.... ten skryty ritual.. o ten tu slo a to je to co bylo Kramerovym zamrem tohoto celeho divadylka...... aspon tak to citim ja Hrabe Amnon mnoha tvari Rohosklonny z rohova...

Musime zjistit co je podstatou a hlavne ucel toho skryteho ritualu a hlavne pak zvratit jeho ucinek...
1.11.2017 07:09 - Torrin
Jo jasný to se shodneme, ale řekl bych že oni samy si mysleli, ž provádějí úplně jiný rituál, než o jaký ve skutečnosti šlo.
1.11.2017 07:10 - Torrin
Ale jo proč ne, chce tu otázku dobře zformulovat. Podle odpovědi hned uvidíš, zda má smysl pokračovat ve vyptávání se k této otázce a nebo se zajímat dál o knihu.
1.11.2017 07:18 - Babaj
takze napadlo mne dalsi rozsireni oboru.... Ritual, kniha, Kramer, Sen.... a to se jeste modlim aby umel nejen tu svou omezenou rec jestercu, ze jako saman bude inteigentnejsi a bude zvladat vyznamy a vyrazy bezneho jazyka :-)
1.11.2017 07:26 - Torrin
počkej počkej..."Sen"... něco mi uniklo??:-P asi jako tobě obelisk??:P
1.11.2017 07:31 - Babaj
mozna :_)) knot.. teda kort Knot :-)) vypravel o tom ze saman mel sen... na jehoz zaklade se vydali sem a na jehoz zaklade mluvil o tom jak Kameni lide nesou smrt :_)
1.11.2017 07:33 - Babaj
"než šaman mít sen, říkal, že zakázané místo...kamenní lidé nesou smrt" takhle se vyjadril knot

"náš lid nemá sen...šaman jiný...on mít sen"

trochu jeste kontextu kolem.. ale myslim ze tahle vyroky jsou dulezity
1.11.2017 07:35 - Babaj
takze jsem to pochopil ta nejak tak,, ze saman o tomhle miste vedel a zakazoval sem chodit a tvrdil neco v tom smyslu ze jsou zde kameni lide co nosi smrt... pak mel sen a sebralzbytek kmene a sel sem... ale muzu se mylit.. mnohdy je to tezke hledat spravny vyznam ruznych znameni.. :-)
1.11.2017 07:36 - Babaj
1.11.2017 07:50 - Torrin
:D:D dobře ty

Jo ted se mi to tak nějak vybavuje, že o tom mluvil.
1.11.2017 08:28 - Torrin
Tak co, vymyslel sis už ty otázečky??:-P
1.11.2017 09:13 - Merlin
:) prostě klasický kocour
1.11.2017 10:14 - Babaj
Muj chlupaty priteli... davam cas i ostatnim ,aby mohli zasadit seminko myslenky .... vzdy si rikam, ze upirat jim moznost ikdyz to nakones doresim bez nich, by bylo konecne sfouknuti plaminku nadeje :-)))
a oni se obcas chyti :-)) .. ale bud jeste dnes nebo zitra se do toho uz aspon prvni otazkou pustim.
1.11.2017 10:17 - Merlin
newrad bych zabíhal do podrobností vašich chupatých zadků..ale jestli směřuješ na Reriara..tak ten je spíš šupinatý
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092577934265137 secREMOTE_IP: 3.23.95.247