Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
19.9.2017 13:48 - Torrin
No jasný Lou se o ně postará... určo je tam dost panen. Rozšíří populaci místní vísky:-P
20.9.2017 10:39 - Babaj
potrebuju ve stribroluni... mozna i u harfeniku nebo proste u overeneho obchodnika nacenit a popripad prodat nase cenosti.. zekjmena se jedna o veci od hydry..

-bronzova koruna
-2* prsten
-2* zlaty naramek
-mosazny dzban vykladany nefrity



a popripade dodelit nebo dat do uzivani:
-leskly tubus(vzhledem k mympisemnostem bych o bral do plne pece .-))
* svitek hromova vlna
* svitek poryv vetru
* reinkarnace (Berrian)
-mala dozicka s hmotou 3 davky.. odstrani nemoc, otravu a nebo poleci rany..(kolik?) (navrhuju Hagara..)
- sklenena koule.. s vyslovenim slova sesle na sebe kouzlo bud light nebo daylight jine slovo se jeste dokaze vznaset a udrzovat se do 1 sahu od sesilatele.. nebo pokud se vzdali o vic jak 12 ctvercu... premisti se koule aspon na hranici teto vzdalenosti.(s neskryvanou skromnosti bych ji rad sveril sve male spolecnici )
21.9.2017 07:28 - Torrin
Babaj píše:
- sklenena koule.. s vyslovenim slova sesle na sebe kouzlo bud light nebo daylight jine slovo se jeste dokaze vznaset a udrzovat se do 1 sahu od sesilatele.. nebo pokud se vzdali o vic jak 12 ctvercu... premisti se koule aspon na hranici teto vzdalenosti.(s neskryvanou skromnosti bych ji rad sveril sve male spolecnici )


Jsem pro, aby jí dostala Sarteenka:-).

Já jsem díky tomu projel znovu věci co mám, a úplně bych zapomněl na "Zářivý drahokam", který mám. Miro měl bych otázku na tebe. Pokud budu chtít např. využít první zaklínadlo drahokamu = posvítit si:-). Musím ho držet v ruce a nebo bych mohl zneužít řemeslných dovedností abych měl tento drahokam pověšený na krku?? :-P

Babaj píše:
* svitek hromova vlna
* svitek poryv vetru
* reinkarnace (Berrian)


Jinak co se týče kouzel, tak "Hromovou vlnu" mám i zrovna na spell listě, "Poryv větru" tam můžu mít taky. Takže jak chcete, možná se bude někdy hodit když ty kouzla bude moct seslat i někdo jiný než já:-).

Reinkarnaci budu moci sesílat příštím levlem bez postihů, což je ještě dlouhá cesta, ale aspoň by nemusela být až tak velká šance abych to když tak zpackal. Ideálně aby nebyl vůbec důvod jí používat:-)
21.9.2017 08:15 - Merlin
Torrin: Musíš ho v době vyslovování držet, ale můžeš ho mít zavěšený na krku.
Když ho držíš, můžeš jako akci vyslovit jedno z jeho tří zaklínadel a způsobit jeden z následujících účinků:
21.9.2017 08:17 - Merlin
Kouzelný svitek nese slova jednoho kouzla zapsaného
mystickou šifrou. Je-li kouzlo na seznamu kouzel tvého
povolání, můžeš svitek přečíst a seslat jeho kouzlo,
aniž bys musel poskytnout jakékoli surovinové složky
kouzla. V opačném případě je svitek nesrozumitelný.
Seslání kouzla přečtením svitku vyžaduje akci. Jakmile
se kouzlo sešle, slova na svitku vyblednou a svitek
se rozpadne na prach. Je-li sesílání kouzla přerušeno,
svitek se neztratí.
Je-li kouzlo na seznamu kouzel tvého povolání, ale
má vyšší úroveň, než můžeš normálně seslat, musíš
si hodit na ověření tvé sesílací vlastnosti, zdali kouzlo
úspěšně sešleš. SO je roven 10 + úroveň kouzla. Když
v ověření neuspěješ, kouzlo bez dalšího účinku zmizí
ze svitku. Když kouzlo sešleš, slova na svitku vyblednou
a svitek se rozpadne na prach.
21.9.2017 08:18 - Merlin
Takže v případě reinkarnace je to tvoje sesílací schopnost (tuším moudrost?)... DC 15
21.9.2017 08:21 - Torrin
Jasný jasný:-)). Ve chvíli zaříkávání, to je jasný. Spíš mi šlo o to, že když bych si např s ním svítil, tak ať ho nemusím po celou dobu držet v ruce. :-))
21.9.2017 08:23 - Torrin
Hmm beru zpět, to je docela velká šance aby se to posr...:D
21.9.2017 08:58 - Babaj
jojo myslim ze urcite ho nemusis pak nest v ruce.. a co se tyce kouzel ze svitku vyssi urovne.. je to opravdu tezke a vetsinou je to vzdy vyssi sance jak 50% na spackani.... je lepsi s pockat na uroven kdy ho muzes sam seslat.. ale nekdy j eproste nutne to zkusit.... nebo najit nekoho kdo roo zvlada a je ochotny :-)
21.9.2017 09:05 - Merlin
Tak sesílací je myslím vlastnost, plus zdatnostní bonus?
21.9.2017 09:42 - Torrin
Ale i tak je tam dost velká šance, že se to zdrbe (což na jednu stranu je logický:-))). Ale jak jsem psal výš (i Babaj to teď zmínil) nejlepší bude když nebude potřeba tohoto kouzla. Jako jo je fajn, že něco takového máme to neříkám. Ale myslím že za poslední dobu jsme si reinkarnací užili víc než dost, tak snad jí nebudeme v nejbližší době potřebovat.
21.9.2017 09:53 - Merlin
ano, já bych taky byl rád, kdyby jste už ukončili skoky v tělech...spojence to mate a nepřátele rozčiluje
21.9.2017 10:40 - Babaj
jj je tam i zatnostni bonus ale ne vsichni maji hlavni vlastnost na +5 :-) a cim vyssi svitek tim vyssi DC
21.9.2017 10:40 - Babaj
Ale to je v poradku .. aspon z meho pohledu :-)
22.9.2017 10:26 - Babaj
tak jsem si nasel cas a prostudoval jsem ty kouzla.... a doporucoval bych pordelit je takto....


* svitek hromova vlna - Lou
* svitek poryv vetru - Amnon
* reinkarnace (Berrian) - Berrian


Jina sse blizi cas feedbacku.... zatim jsme skoncili u stribroluni.. a pocitam ze to co prijde asi probereme uz ve hre.. neboma s neco Merline, co by se dalo doladit?


a co se tyce mne a co bude s hagarem.. ja vam povim co bude.....

no hagare jak to dopadne s rebekou? a s telatkem?:_) teda s Medvedici?.-)
22.9.2017 11:18 - Torrin
Babaj píše:
* svitek hromova vlna - Lou
* svitek poryv vetru - Amnon
* reinkarnace (Berrian) - Berrian


Jasný, jasný za mě souhlasím. Jak jsem psal již dřív. Já je seslat můžu bez svitků. A může se stát, že bude potřeba aby to seslal někdo jiný než já:-)).

Jinak já na Miru bych akorát měl to, že bych nejbližší volnou chvilku co se naskytne, tak bych chtěl zneužít pro tvorbu zavěšení drahokamu na krk. Tak abych ho měl po ruce k zašeptání zaklínadla. :-))

Popř. klidně pište k Hydře:-)) Budu jí dneska uzavírat a tak pojďme hodit po placu ještě nějaké vzpomínky a zkušenosti získané z boje. :-)
22.9.2017 12:13 - Merlin
jasně..času máš během cesty dost
22.9.2017 19:18 - winterleaf
U mě dobrý. S rozdělením věci Geret souhlasí. Co se týká souboje s Hydrou ,tak přesto že to bylo nahodne setkání, tak jsem se moc bavil.
22.9.2017 19:44 - Sir KRTEK
Jo utery bylo luxusni opravdu jsem se skvele bavil :-). Pokud jde o Rebeku a pokud to merlinovi neni prosim srsti tak bych se pokusil to nejak urovnat. Poslat bych pak do zprav podrobnosti z naseho setkani
23.9.2017 22:36 - Merlin
:/
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086915016174316 secREMOTE_IP: 3.16.75.37