Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
5.9.2017 08:48 - Torrin
Jasný jasny, tak to jsem nevedel:p

Škoda no, a Já si zrovna chtěl opalit supiny:D
5.9.2017 14:50 - Torrin
Babaj něco takovýho by sis měl pořídit nad stůl ne??:-P

Lustr s lebkami
5.9.2017 15:01 - Babaj
hmmmmmmmm :_)) to by slo.. lepsi jat ta kula co tam mame ted :-))
5.9.2017 15:02 - Babaj
uff musim neco sesmolit MArtovi:-))..... ale jen nevim poradne jeste co :-))) dej mi marto jeste nejakou chvili :-)
5.9.2017 18:24 - Merlin
Jo,dej mu delší chvíli a věř, že jsme měli na některé témata hodně rozsáhlou diskuzi bez vítěze
5.9.2017 21:49 - Torrin
Ty Marťo, jaký je vůbec aktuální vzhled Hagara??:-P

Já ho zatím vidím asi takto:-P

5.9.2017 21:57 - Sir KRTEK
Dík Ondro jo ten vypada docela slibne :-) akorat ja se vic smeju :-)
5.9.2017 22:08 - Merlin
to není tlustý hobit
5.9.2017 22:19 - Merlin
nebojte, nezapomněl jsem na vás....v hlavě připravuji pokračování kampaně (možná něco poodhalím).
s mezidobím vás seznámím snad do konce týdne...
6.9.2017 17:16 - -ajk-
Neni to otom ze by me meli platit nybrz otom ze bych tam vykonaval po vecerech povolani kterym si vydelam na zamozny styl zivota ale ja bych sel o jednu tridu niz a tim bych mel 2 zl navic ktery sem chtel investovat do studia a badani
6.9.2017 17:18 - -ajk-
k te fotografii hagara ... mam si te teda predstavit jako trpaslika s hromosvodem v ruce co vypada jak po zasahu el procem tedy bleskem :))))))

jinka peknej obrazek :)
6.9.2017 17:48 - Sir KRTEK
Díky za zprávu Zbyňo, bylo to pro mě důležitý. Zařídím se podle toho v našem dalším hraní příběhu :-)
Apropo do vílí divočiny kam jsi chtěl cestovat mě tedy bereš sebou?
6.9.2017 18:24 - Torrin
Teď si na odpověď asi počkáš Marťo...:-)... středa 19hodka skoro nakrku...Babaj si myslím že už pomalu bude ve FG:-)
6.9.2017 18:25 - Sir KRTEK
No co zítra taky den :-)
6.9.2017 18:34 - Torrin
Ale třeba překvapí:-P no uvidíme:-P
6.9.2017 19:06 - Merlin
Ajku: jasně, já to chápu :)..ale jaks to napsal, tak to vyznělo krapet jinak :)
6.9.2017 19:13 - Torrin
Kurna jak jsem potkal tenhle obrázek, tak si říkám: "Škoda, že Hagar nemě ještě o trošku větší štěstí" :-P



Ale když se víc zamyslím...toho štěstí jsme měli...a to kurna fest...
6.9.2017 19:22 - Merlin
Na to musíš mít duši trpaslíka
6.9.2017 20:11 - Babaj
. no Marto... ve vili divocine jsi byl .-))) sice mene nez byl muj puvodni zamer... ale ne vse se vyviji podl planu :-))) ale o vvylet jsi neprisel.. jen jsi ho takrka nepostrehl :-))
6.9.2017 22:00 - Merlin
Gerretovi s Louem se podařilo v Letohradu zbudovat zájezdní hostinec se speciálními službami. Z počátku byly jisté komplikace, jelikož město se občas potýká s nedostatkem zásob, nicméně alespoň rozjet hostinec se jim podařilo.
Lord Ochránce Bezuhlík a jeho vláda se zdá podporovat jakýkoliv legální způsob výdělku a cokoliv co přiláká do města další obchodníky a cestovatele. Podnik ještě není příliš zaběhlý, nicméně díky dohledu obou hrdinů se podařilo zajistit, aby podnik pokryl z výdělku náklady a navíc přinesl zisk 70 zlatých. Není to kdovíjaký výsledek, avšak na prvních pár měsíců v městě s rostoucí konkurencí to není špatné.
Lou následně zanechal dohled a práci v podniku na Aranisovi, pardon, Gerretovi a odjel do Stříbrolunní. Jelikož je poměrně nápadný vzhledem i postavou, přilákaly jeho produkce poměrně hodně diváků. Jen škoda, že nemohl navázat na svou starou tvář. Nicméně i tak se mu podařilo získat pár cenných kontaktů a získal pár nabídek ke hraní. Dokonce měl i dost času studovat.
Krkavec se vrátil zpět do Vysokého hvozdu, avšak ať se cítil v lese mezi svými více než dobře, tak v něm přece jen začal hlodat červík touhy po dobrodružství. Občas pronesl pár slov s cestovateli a karavanami, které projížděly kolem Vysokého hvozdu. Nebylo to jednoduché, protože jeho vzhled nebudil zrovna důvěru a jistě přispěl k podpoře pověsti Vysokého hvozdu.
Hagar s Kocourem trávili velkou část léta a podzimu v horách a vichry blížící se zimy je vyhnaly zpět do civilizace. Dá-li se Luskan považovat za civilizaci.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10161995887756 secREMOTE_IP: 3.16.25.218