Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
1.9.2017 10:40 - Merlin
mezidobí nemá a nenahrazuje hlavní činnost dobrodruhů...z prožitých událostí v mezidobí se formuje život postav, ale nezískají tím nic jako dobrodruzi (mimo nějaké háčky pro další questy)
1.9.2017 10:48 - Babaj
tak nemusi to byt az tak uplne pravda... treba shaneni informaci a podbne.. nebo treba dlouhodobe leceni se taky dotyka dost hlavni linie... Ale jinak je to spise kdyz uz tak dokreslovani hlavniho pribehu... tady je to vec kdy se jakoby hlavni linie trosku uceli a je moznost zt i vlastni zivot, nez se hlavni linie opet prihlasi o slovo...

Tim merlin nerika ze delas neco spatne, teda aspon doufam, ale ze by jsi si mohl najit neco osobniho neco co pri hlavni lini nemuzes rozvijet...
1.9.2017 10:52 - Merlin
Neříkám, že něco dělá někdo špatně :). A ano...informace jsou pod "háčky".

Spíš jde o to, že dobrodruh nežije vlastně jenom tím, že lítá z questu do questu...má rodinu, své vlastní plány, je unavený a užívá si chvíle klidu, než ho začne zase lákat dobrodružný život a nudit klid, nebo naopak je nucen vyrazit díky okolnostem....:)
1.9.2017 11:17 - Torrin
Jasný, ale návštěvu Mlžného hvozdu jsem myslel jen jako doplnění. Jinak se chci soustředit na činnosti viz příspěvek:

Torrin píše:
Během času stráveného ve Vysokém Hvozdu bych chtěl dbát na to, aby všichni tvorové (včetně civilizovaných národů) žili v harmonii s přírodou. Dary přírody jsou zde pro všechny, proto není možné s němi ledabyle plýtvat. (viz. mé osobní vady pouta atd:-)))


Tento život jsem vedl pár století, již před setkáním s naší skupinou. Tak bych měl být schopen opět takto žít...teda aspoň po nějaký časový interval (cca rok). Tak jak táhne Gereta a Loua podnikání v Letohradě, Hagara návštěva Luskanu, tak mě to táhne zpět do lesů.

Má rodina jsou zvířata a rostliny na tomto světě. Pobyt v jejich prostředí je pro mě chvílí klidu.
1.9.2017 11:57 - Merlin
času už ti moc nezbývá :)...tvé tělo stárne :) a máš kratší čas na vše...což musí být divné zjištění...

Ale klidně můžeš dělat i jiné věci...druid není jen "klišé" bylinkáře a Krakonoše z Krkonošských pohádek :D...život tam venku je mnohem pestřejší :)
1.9.2017 12:14 - Torrin
A tak jasný, tělo mladé...duše stará...to už je úděl:-P
1.9.2017 13:06 - Babaj
mel by jsi se vzdelavat, at se dostanes k nestarnoucim telu :_))))))
1.9.2017 13:42 - Merlin
Torrin píše:
A tak jasný, tělo mladé...duše stará...to už je úděl:-P


nooo..já to myslel tak, že tvoje nové tělo stárne a zemře...na to nejsi zvyklý...konec nesmrtelnosti :)
1.9.2017 13:53 - Babaj
tak oni tady elfove tusim taky maji svuj omezeny as :_)) nejakych 700?
1.9.2017 13:57 - Torrin
Tak nestárnoucí tělo je až od 18. úrovně. :-)) takže ještě chvilec to potrvá.

Jinak jo beru všechny připomínky Miro, jasný každá postava se dá hrát na miliony způsobů. Já neměl nebo nemám ani v plánu držet se nějakého klišé. Chci Berriana hrát tak jak jsem si ho vytvořil. Neřídím se nějakými obecnými předsudky (ikdyž Vám to možná teď tak přijde). Hraju to, tak jak to cítím, tak jak mě to baví.

Jinak, nejlepší se bude asi bavit o příkladech. Jak bych tak nějak Vám všem přiblížil můj pohled na Berriana. Všichni předpokládám že jsme viděli filmovou podobu Hobbita. V druhém díle hned na začátku se tam objeví postava Medděda (v ang. verzi Beorn).

Neřešme teď, že to nebyl druid. Jde mi o jeho sty života. Velice se podobá tomu jak já vidím Berriana (Docela mi to dalo zabrat než jsem našel vhodný příklad tak snad to k něčemu bude:-P).

Beorn taky nemá žádné extra cíle, že by chtěl zbohatnout, nebo získat větší moc. Má radost ze života samotného.
1.9.2017 13:57 - Torrin
Jojo v 5tkách elfové jedou do 700 let max
1.9.2017 14:28 - Babaj
Pekne Torine.. vim ze tohle hodne pomaha.. treba kdyz jsem hral . klate vypadlo mi jmeno..... v 4e muj vlci muz jel podle Wolverina z X menu _.))
1.9.2017 15:03 - Torrin
Tak já Berriana nejedu podle Beorna, nebo že bych to tvořil podle něj. Jen jsem hledal vhodný příklad jak si co nejlépe vytvořit obrázek o tom jaký povahy vlastně Berrian je.
1.9.2017 15:59 - Sir KRTEK
No takze s Amnonem jsme se shodli na nasem dobrodruzsvi v mezidobi :-) Vili divocina zni slibne :-). Neco blizsiho by jsi mi ale Amnone osvetlit mohl. Takze pocitame rok a pak se sejdem?
1.9.2017 17:59 - winterleaf
Ok sejdem se u nás v Letohradu
1.9.2017 17:59 - Torrin
Asi tak bych to viděl Marťo, že po roce se sejdeme. Pokud ovšem nás Harfeníci nezalarmují dříve.
1.9.2017 17:59 - -ajk-
rok snad bude stacit

jinak ten barak berem za tech 5000

musim to jen poskaldat do nejakyho chronologickyho poradi tu vystavbu plus to badani ohledne tela :)
1.9.2017 18:10 - winterleaf
Miro jestli to vyjde tak bych rád mezi dohlizenim na stavbu sháněl personál. Hostinský by byl mladší syn mého přítele hostinského z vesnice nedaleko Letohradu. Ochranka pár rváčů které znám z Baldur.brany. Bordel máma Ethel cca padesátka vysloužila a zkušená pracovnice taktéž z mého rodného města. Vezme sebou i pár holek. Další pracovnice budu verbovat po podnicích které znám. Pokud tedy nemají závazky vůči současnému zaměstnavateli. Nechci se zbytečně pouštět do nějakých rozepří.
1.9.2017 18:14 - winterleaf
Zlato pro personál, pro můj kontakt v podsvětí v Letohradu (nejdříve však musím vysvětlit své nové tělo.) Z dodatečnou ochranu. Pár tajných hesel které jsme měli domluvené by mohlo stačit. Dále počítám nějaké vsimné pro úředníky. Snad se mi to do roka podaří.
1.9.2017 18:16 - winterleaf
Nepočítám že bych na tom nějak zbohatl. Každopádně to bude domov a zázemí naší družiny. A taky skvělé oživení me postavy. A loua taktéž.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11169600486755 secREMOTE_IP: 18.221.178.214