Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
28.8.2017 10:38 - Babaj
zerg.. to mas jednoduche.. jiste si dokazes vzpomenout na Starcraft.. a tam jista rasa Zergove meli neobycejnou taktiku rychleho vitezstvi :-))))))
28.8.2017 10:44 - Merlin
aha...tak to bude tím, že jsem Starcraft nehrál :)...RTS neumím a nemám je rád
28.8.2017 10:56 - Torrin
Tak jinak, zerg = Jediná taktika uznávaná Martinem. Nasrat se, vlítnout tam a sesmahnout to jedním jebem.
28.8.2017 11:03 - Merlin
Jo..to je Marťa...:) barbar v těle každé rasy a povolání :) od vojvody po lučištníka
28.8.2017 11:39 - Merlin
Jinak hezky udělané s tou mapkou Ondro..palec :). Jen...vesnička se jmenuje Holý....
28.8.2017 11:49 - Torrin
jojo...předělám:-P
28.8.2017 11:57 - Merlin
To totiž fabuloval Marta, že je to Holí, podle toho, že tam byli kouzelníci a ti používají hole :)....no, ale není to tak...:) okolí bylo spáleno do holiny...:)
28.8.2017 13:38 - Babaj
Ondra mi zase neveri :-)))))) holy... rikal jsem Holy :-))) ze on Ondra chodi pro rady k barbarum?.-)))

jinak jak rika Merlin.. Barbar nema moc co na vyber.-) jeho hlavni cinnosti je pockat az se mu povoli reez a potom akorat.. resi dve otazky... prezit a zabit .-) Nevimco by jsi po nem chtel vice chtit :-)

naopak musim na hagarovu obranu rict.. nez se stal nevrlim a zatrpklym... tak si rad povidal se zviratky... posilal je na pruzkum a vselijak jinak se snazil pro svuj vystup ziskat ty nejlepsi informace...
28.8.2017 13:47 - Merlin
:) on teda někdy řetěz překouše, nebo utrhne...:)
28.8.2017 15:24 - Torrin
Nechme to být, včil se soustřeďme na další potvory co máme v místnosti
(viz. Bestiální poznámky )

Dobrá příprava by třeba mohla pomoci...třeba taky ne a já se tu snažím jak kokos:-P no uvidíme:o)
28.8.2017 16:25 - Sir KRTEK
Ono je tezky poslat zviratka na pruzkum kdyz sartinka vse zjisti za chvilku a z letu. Me vyuziti jest povicero pouze na reznicinu a otloukani. A ani to mi posledni dobou nejde...
28.8.2017 17:00 - Torrin
Ale Marťo s toho nebuď špatnej:-) někdy se nedaří. Zítra se zase určitě jako vraždící mašina rozjedeš!

Jako jo Sarteenka z výšky vidí na spoustu míst, ale co průzkumy například domů atd... řekl bych že taková myš až s mozkem hrášku se tam dostane lépe:-)

A co se týká stopování, tak bych řekl že si z naší skupiny nepřekonatelný:-) jo dobrý mohl bych ti helpnout ale na tvoje dovednosti lovce mít nebudu!:-)

Takže hlavu vzhuru! Zítra je potřeba bejt pořádně nasranej...tak si to val před zrcadlo trénovat:-)
28.8.2017 18:06 - Merlin
pokud můžete, tak dorazte zítra pěšky...dostanete něco dobrého pod jazyk
28.8.2017 18:39 - winterleaf
Spousta příspěvků pánové. A některé i v pozemském jazyce. Zkrátka zítra se snažte ať je to epické. Ať si to užije i dm.
28.8.2017 18:46 - winterleaf
Ano Miro dorazím dle rozkazu. Už se těším.
28.8.2017 19:45 - Torrin
Ty Merline a zapijeme i to, že se s tebe stává mediální hvězda??:-P
28.8.2017 20:01 - -ajk-
podela se to vzdy to me ver :) driv nebo pozdeji a obavam se ze vlitnutam asi nebude nejlepsi ale pri te rane a tom jak se rozlitly dvere to asi nebude eskalovat k nicvemu jinemu :)

hobiti dosli ale mame tlusty hbity :)))
a pak tu estemame odhodlani bojovat a konecne te stvurezatnou jednou rpo vzdytipec.

lidi doufamestezijou apc nevim kdo jinej by moghl vypravet ten super pribech jak sme je zachtranily :))
28.8.2017 21:09 - Torrin
-ajk- píše:
lidi doufamestezijou apc nevim kdo jinej by moghl vypravet ten super pribech jak sme je zachtranily :))


Bard tělem i duší :P
28.8.2017 21:58 - Merlin
-ajk- píše:
lidi doufamestezijou apc nevim kdo jinej by moghl vypravet ten super pribech jak sme je zachtranily :))


to je v ajkovštině? To mi musí Babaj přeložit..ten píše stejnou řečí
29.8.2017 06:38 - Babaj
to je jiny nareci.. to je Mobilstina :-))) ale je k pochiopeni... ma jen vyssi narocnost na delen slov... jinak je to dost podobny te moji.. v moji jeste vypadavaj i pismena :-)))
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073728084564209 secREMOTE_IP: 3.147.66.149