Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
28.8.2017 08:35 - Babaj
i kontrol ma sve hranice .-) nehlede na to ,ze se to musi podarit protlacit .-)
28.8.2017 08:35 - Babaj
prinejhorsim obetujem hobity :-)
28.8.2017 08:35 - Babaj
safra hobiti dosli? co tam mame vyssiho?:-)
28.8.2017 08:50 - Torrin
No jasný, ale rozhodně to nechce zase Hrrrr na ně... To se tu udělalo poslední dva souboje a jak to dopadlo...

Já nějakej kontrol pošmelím. Pár es v rukávu ještě mám co si tam šetřím na tenhle souboj. Hagar s Majkem předpokládám že nic krom zergu nezvládnou, takže jedině Ajk že by ještě něco pokontroloval.
28.8.2017 09:07 - Babaj
nevim co presne myslis hrrrrr systemem :-)). ale proste kdyz to dospeje do situace kde neocekavas uz jiny mozny vysledek.. tak jehrr system to jedine co zbyva..... nejde se potulovat po jeskyni a cekat ze si nas nevsimne cil naseho hlavniho utoku... tady musime uderit na hlavicku dokud to jde..Aspon ta to citim ja.. ve hre si system pomalu obkrouzime jeskymni a po skupikach to zlikvidujem praktikovat jde.. myslim nejakou PC game.. ale verim ze v realu -- teda polorealu to takhle nemuze fungovat:-) teda ne s skupinou jakou mame.. mozna skupina sestavena z Assassinu by to mohla popraktikovat....

Stejne tak s utocistem... prisel jsi az na hlavni utok.. predtim jsme zkouseli co se dalo a dvkrat jsme byli primo hoste u nich.... vydel jsi a ucastnil se uz posledni faze.... :-) a i sasm jsi videl.. ze pokus o kontrolu situace v te chvili byl zavadejici a privodil nam kolaps :-)) pouceni uz jsme pouzili opet taktiky zerg a byla ucina ... noo po bitve je kazdy general :-)) ale pokud mas jinou konstrukci.. neodrad se od toho to zkouset prosadit.. .. Amnon je jak Deny targarien... vyslechne si poradce , ale nakonec udela neco podle sebe :-)))
28.8.2017 09:08 - Torrin
Prostě potřebujeme to mít aspon nějak pod kontrolou než tam vlítnou ti dva naši střelci:-P
28.8.2017 09:12 - Babaj
njn.. to taky neni tak jednoduchy.. se musime taky ke kontrolu dostat.. nejlepe.. poslat pechotu.. kvuli nastraham... a pak az dulezite jednotky aby zvratili situaci v nas prospech :-))... Ale psst pechota se to nesmi dovedet... mohli by si myslet, ze ji zneuzivame :-)))))
28.8.2017 09:13 - Babaj
jako delate si velky oci.. urcite je tam jen nekdo prevlecenej za mozkomora :_)) a je to cely nejaky Krameruv Komplot , aby nas zmatnul a svedl ze stopy :-)))
28.8.2017 09:13 - Torrin
Jako jo dobrý, nemám problém s tím jít sejmout hadovi hlavu... zbytek se třeba pak rozuteče:-P

Zerg je fajn věc...ale ideálně pokud bude jeden cíl... Jak moc dobře ti vyšel zerg při posledním útoku??:-)
28.8.2017 09:22 - Torrin
Jako jasný, já vím že nejsme ve WoW, kde je easy hodit na hlouček potvor kontrolní spell a pošmelený.

Spíš bych jen rád, abychom se všichni zamysleli nad tím, jak je třeba držet v šachu, nebo aspoň nějak jim znepříjemnit život...Prostě je mi těžce proti srsti, spoléhat se jen na zerg...
28.8.2017 09:25 - Torrin
Až budeme parta bukvicoidních barbarů, kteří nebudou mít jinou možnost než jen zerg tak prosím...:-P

Ale máme v partě i pár supportů tak proč toho nevyužít:-)
28.8.2017 09:34 - Torrin
Došli ti argumenty??:-P
28.8.2017 09:36 - Babaj
ale my je vyuzivame porad .-)))))

jinak myslis minule? vysel dobre, vzdy kdyz vyjdem vitezne.. vicemenne nenajdes souboj kde by kontrol v nejakem meritku nebyl.... a nemuzes cekat od prvoradovych bijcu ze budou cekat vzadu na to jestli se nam podari neco pokontrolovat... lehce pak budem sami sesrotovani :-) vse ma svuj smysl.. i barbar vrhnouci se do viru boje.. ma na to vybaveni vzit na sebe pozornost, vydrzet to a dat prostor suportu, aby ho podporily a dokovali do cileneho smeru.... .-) je to bitva.. chaos v primem prenosu.... nemuzes cekat jze se neco nezvrtne.... prave v tomto systemu.. je kontrol silny.. ale strasne vrtkavy a jedine na co se da spolehnout je opravdu ta velka sekera :-))
28.8.2017 09:44 - Torrin
Babaj píše:
jedine na co se da spolehnout je opravdu ta velka sekera :-))


No dobrá dobrá, poslední dvě bitvy se na ní moc spolehnout nedalo, ale dobře sere pes. Beru že Rozumhlti jsou na Hagara festovní kladivo na čarodejnice...

Rozhodně už teď vím jaký bude první kouzlo co sešlu, Hagar dostane kostku k záchranému hodu... třeba to pomůže:-P
28.8.2017 09:57 - Babaj
:-)) myslis resistence,.-))) a vis ze by tva uloha mela byt zpomalit klan sviznych lovcu :-) bo pokud selze ontrol.. coz se lehce muze stat... tak nesmime dovolit zivym stitum aby se postavili mezi naseho nazgula a jeho korist .-)))
28.8.2017 09:59 - Babaj
jinak ano mas pravdu.. rozumhlti jsou kladivo na nas vsechny nejen na hagara... mne svazali ruce uplne jen tim ze tam jsou :-)) a me prevleky jsu taky k nicemu kdyz tam jsou :-)) a v bojove scene jsi si obrazek uz udelal taky:-))
28.8.2017 10:01 - Babaj
safra.. nevim kde je Kramer vzal :_))))))) asi o nas uz vi a zna nas vic nez by mi bylo po chuti :-))))))
28.8.2017 10:03 - Merlin
vůbec netuším co je to zerg a o čem mluvíte...ale vím co je zen :)a co je to berg..takže je to možná spojení

a na to WoWko opatrně :D to je pro mne rudý hadr
28.8.2017 10:08 - Torrin
Neboj o ty se postarám...Páč naši nepřátelé určitě nepočítají se zástupem vraždících bestií...králíčci od Montyho Pythona:-P

Monty Python The Holy Grail - The killer bunny

Jojo Kramer to bude drsnej Cápek:-P
28.8.2017 10:12 - Torrin
Ale jo, já to s WoW nechci srovnávat. Já jsem chtěl jen, že si uvědomuju, že kontrolovat bojiště není žádná prdel a že se to strašně rychle všechno může podělat.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.089927911758423 secREMOTE_IP: 3.147.79.45