Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
21.8.2017 19:33 - -ajk-
ok beru na vedomi ctvrtek v 18
22.8.2017 10:27 - Sir KRTEK
Ok ctvrtek 18:00
22.8.2017 13:23 - Babaj
uff ja normalne dnes vubec nic nestiham .-))))) nastesti koukam ze dnes nejsem sam :-))
22.8.2017 17:54 - Torrin
Jo buď v klidu, já dneska strávil zas celej den na jednání v Polsku...to je samej Jacek, Zbignev... praskne mi z nich leben..
22.8.2017 18:10 - Torrin
Jinak na čem ještě vázneme, ohledně posunutí příběhové linky dále? :-P Jen sonduju, ať to nějak pošmelíme co bude dále s Hagarem:-). Páč zatím mi to přijde, že chudák Marťa se na nás bude ve čtvrtek jen dívat:-). Vlastně já taky pokud s ním zrovna poletím:-P A třetí chudák bude Merlin:-)
22.8.2017 19:26 - Babaj
chudaku neni nikdy dist. ale mam doviny.. mozna nam dedu zitra pusti domu z nemocnice.. takze ve ctvrtek je realna sance na zacatek v 17,00 :-))
23.8.2017 07:17 - Babaj
takze zpet k pribehu


po te co jsem se zamyslene odmlcel.. jsem se po nekolika minutach opet rozpovidal...
S veznem jsme si jeste vymenili nekolik rozhovoru.....a seznamil jsem ho s tim, ze jeho zivot za tyto informace bu de usetren.. ale nevrati se hned ke svym soukmenovcum... doprovodi nas a az nebude jeho a nas zivot ohrozen jeho svobodou ho propustime... asi po hodine se rozpovidam i s vama... zjistil jsem sice neco o rozlozeni jejich jeskyne v prave casti. ale vezne jsem nenasel.. ale je tam podivuhdna mistnost kruhova se sochami , myslim, ze Giathanky rytiri... jsou ponicene,, ale myslim ze je to vyobrazeni prave nich....Nakreslim jimasi skicu podzemi te prave casti co jsem dokazal prohlednout... A kde jsem narazil na cloveka v krouzkove kosili co ocividne mel v sobe mozkohlta.... a znemoznil mi dalsi pruzkum.. tedy navrhuji pockat do rana... beztak uz toho mnoho neujdem a vyzarazit rano k pevnosti.... vezne vemem sebou.... jednak necitim touhu ho zabi, jednak nam jeste muze byt pomocen svym vstricnym jednanim a vedomostmi.. mozna se mi ho podari cestou zpracovat a kdyz samano velitel.. to bych si rad jeste upresnil, jestli jejich vudce je mrtev nebo to by l jen saman(ten co kouzlil).. mozna bychom pomoci neho mohli ovlivnit zbytek klanu... Nicmene... nem v plahu ho zabijet jen proto ze stoji na druhe strane barikady... ani zlo z nej necitim... mam v planu ho bud zanechat uvezneneho v pevnosti nez doprovodime zeny do udoli a nebo nez prileti tady nase letecka doprava s "cahounem" ... cahoun leteckou dopravou bude premisten podle letoveho planu... a my se podle toho zaridime.. bud doprovodem zen do udli nebo pockanim na prilet dopravce....
23.8.2017 07:53 - Torrin
To zní jako plán:-P

Ještě by bylo fajn sepsat nějaký list, který by mi pomohl s hledáním pomoci.

Následně v podobě Obřího orla vezmu čahouna opatrně do pařátků:-P .... a vzhůru do oblak směr Stříbroluní. Naše první zastávka... snad zde budeme mít štěstí..
23.8.2017 08:08 - Babaj
mas recht.. sepisu dopis v nemz popisu situaci .. chtel bych o formulovat spise ne jen pro Myvala.. ale tak vseobecne ... s tim jaka hrozba zde v horach ciha.. vyzvednu cahounovy prednosti a jeho nepostradatelnost v boji proti nebezpecenstvim celeho Torilu...A ze v dobe kdy temne sily opet nabyvaji na sile pokorne zadameo poskytnuti pomoci ....
23.8.2017 08:12 - Babaj
23.8.2017 08:25 - Torrin
Jojo pecka, to by mi mohlo fest pomoci při hledání pomoci!

Snad bohové stojí při nás, hlavně při Hagarovi:-)
23.8.2017 09:13 - Babaj
tak a jak to mas s tim bestiarem?:-))
23.8.2017 09:20 - Torrin
No díky sběru brambor a výletům do Polska jsem s tím moc nehnul, pár poznámek mám na papíře. Ale to je tak k onimu, rozumhltům a quaqotům. Víc jsem toho zatím nepotkal. takže budu muset Vás vyspovídat
23.8.2017 09:43 - Babaj
ja spis myslel kam ti to psat... a jakou mas predstavu.. jestli dostanes to special vlakno na ty poznamky.. treba ze by jsi to daval postupne... treba nahodil jedno monsrum a jako tema u taboroveho ohne :-))) a my ti tam zavzpominali na to jak jsme s tim prisi do styku a jakou fabulaci k tomu vyplodime :-))))))))) najednou vsechno je pro nas asi dost odstrasujici .-))))))
23.8.2017 09:52 - Torrin
Kurna dobře ty, děláš mi radost:-P Poslední dobou co se neustále olizuješ, tak máš fajnové nápady:-P. Koncept táborového ohně se mi páčí. Zkusím s Merlinem pořešit to "Táborové vlákno" :-P

Tam bych teda vždycky nahodil potvoru a Vy by jste házeli vše na co si vzpomenete. Pak to dám nějak dohromady:-P. Ale ať nepředbíhám jdu psát Merlinovi:-P
23.8.2017 09:55 - Babaj
ja te myslim taky o(s)liznu :_))))
23.8.2017 10:54 - Merlin
Něco jsem vytvořil, tak snad to vidíte
23.8.2017 11:15 - Torrin
Díky, táborák pro zavzpomínání nám plápolá zde:

http://www.d20.cz/skupina/7/diskuze/52017.html
23.8.2017 11:34 - Babaj
taky ti to odkazuje sem :_))) to mi dela casto nez se mi to pak po nekolika pokusech podari tak ze to odkaze tam kam ma :-))))


jinak jeste mozna dalsi napad.. mozna by jsi to aktuelni tema mohl vypichnout d zahlavi is fotkou at je to porad na ocich.. ale to by asi musel Merlin.. a kazdy taborak tam vypichovat asi by byl opruz... tak nic :-)))
23.8.2017 12:02 - Torrin
no taky mě to odkazuje sem sakryš...ale když to dám do prohlížeče tak mě to hodí dobře
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10185503959656 secREMOTE_IP: 3.147.103.234