Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
17.8.2017 16:55 - Sir KRTEK
No hlavně by se Belkar na nikoho neohlížel a rázoval by si to rovnou dovnitř :-)
Ale jinak Já se na tom plánu s Vámi shodovat nemůžu Já sem mrtvej :-)... teda prozatím.... snad?
17.8.2017 18:46 - Torrin
Ale tak podporovat ho můžeš:-P
18.8.2017 08:51 - Merlin
Vzhledem k tomu, že čtvrtky začala žena chodit do posilovny a já hlídám malou, tak zůstává v platnosti úterý. Bohužel příště bez Majka.
18.8.2017 09:00 - Torrin
OK, Beru na vědomí:-)) Šak malou ber sebou na naše výpravy ne??:-P Vytvoříme jí postavu a pojedem:-P
18.8.2017 09:07 - Merlin
:)...umrčeného nevyzpytatelného hobita už jednoho máme
18.8.2017 09:14 - Torrin
Co vůbec výslech, pokračuje ale Babaj nestíhá nás informovat nebo došlo k nečekanému úmrtí vyslýchaného ?? :-))
18.8.2017 09:36 - Merlin
ne, k k čekanému úmrtí vyslýchajícího :)
18.8.2017 11:06 - Babaj
k nicemu takovemu nedoslo :-)) muj osobni popravci je indisponovan a podle vseho to udelal z trucu , aby mohl dostat svemu slovu, ze uz nikoho nezabije .-))
18.8.2017 11:11 - Babaj
spis jsem se zamyslel....... Kdyz ted odejdem,, co bude s temi nestastniky.. co tu jsou jako menu na svedskem stole.. kolik z nich prijde o nejstavnatejsi cast tela zatimco se budem alibisticky venovat doprovodu obtezkanych zen a deti do Dibonu... kde mozna uz novi mozkohlti delaji nabor do vysokohorskeho procesi....

Premyslim jestli je v nasich silach aspo tyhle nestastniky na menicku svedskeho stolu odtud nedostat...... asi poslu Sarteenku obhlidnout pravou cast, kde by mel byt zbytek klanu švhaku a taky nasi lide... treba tam hlti nehlidkuji... mozna jsou hlavne v te leve casti a chrani prisup k sepii :-))
18.8.2017 11:14 - Babaj
prsto bez gereta je to spis hrdinsky cin.... jeste jsem porad z toto sedivaka nedostal co to bylo za samana.. dvakrat jsem mu hazel vejicku ale chytil se vzdy na neco jineho...Ale kyby nebyl.. bude tam osm svihaku na nas tri ....tey pokud budemem mit stesti a mozkohlti budou v leve casti....... Otazka pak ale je jestli se nam pak Sepie nevytrati.. mezitim nez dojdem do dibonu a zpet v mozna obrozene sile......
18.8.2017 11:16 - Babaj
jinak dobrej napad s tim bestiarem.. a rolpleyove.. Co rikas Berriane? nechces se toho ujmout a mohl vby to byt tvuj.... no nevim jak se jmenuje obdoba herbare pro tohle... monstrář? jako druid by jsi se mohl zabyvat timto vyzkumem:-)
18.8.2017 12:05 - Torrin
Bestiáře se ujmu s radostí! :-P Doklepnu teď pár posledních výkresů co mě tu otravují a pomalu se na to vrhnu. Předpokládám že i nějakou informaci o potkaných bestiích bych mohl získat z deníku rohatého, když ho projedu od začátku ne??:-P
18.8.2017 12:13 - Merlin
určitě...a kdyžtak něco doplním já a něco kluci :)
18.8.2017 12:23 - Torrin
Jinak co se týče těch nešťastníků zavřených v hoře... Rozhodně bych nerad jen tak bezhlavě vletěl do útrob hory. Nestojí proti nám jen tak nějaká banda uslintaných potvor, které sejmeš k zemi jen škaredým pohledem. Co jsem s Vámi potkal za protivníky, tak žádný nebyl zrovna dvakrát příjemný (Když teda pominu ty dva Troglodyty, které rozmáznul Hagar). Tak by podle mého nebylo vůbec špatný, aby naše společenství bylo v plné palbě.

Jako jo klidně, můžeme zkusit Sarteenku vyslat na průzkum (samozřejmě vybavenou darkvisionem :-P). Ať zkusí prozkoumat cestu k těm uvězněným nešťastníkům. Čím více informací bude, tak tím lépe.
18.8.2017 13:14 - Babaj
neumite nekdo neco cim by se daly blokovat myslenky nebo neco takoveho... myslim ze bychom s tim mohli byt neviditelni pro rozumhlty.... jistej si nejsem ale klidne to odzkousim
18.8.2017 13:17 - Torrin
Osobně bych řekl, že já ne. Ale raději se doma kouknu, přeci jenom to nemám 100pro v malíku:-P
18.8.2017 15:01 - Babaj
to asi nema nikdo.. tusim jsem neco videl u varloka u old oneho.. tak jsem mel myslnku jestli nekdo jeste neco nema
18.8.2017 17:34 - Torrin
Ty a nebo zvolime úplně jiný druh taktiky. Jejíž jméno se nazývá: NEMYSLET! Pak na nás budou krátcí se svými metodami:p
18.8.2017 19:57 - -ajk-
ja sem pro nemel sem ted moc casu sem zabrousit pac se blizi jedna svatba a mel sem nejaky povimnosti (hraju loua i n real zivote) :D a pres vikend budu asi vyplej :/ Jinak souhlasims planem na oziveni nebo respektive pokus a pak ten eskort haremu :D

jedina vec na blokovani myslenek je tupa rana do zatylku v soucasne dobe :)))
19.8.2017 13:41 - Torrin
Takže nápady bychom nějaké měli. Kdo se hlásit jako první pokusný králík? Ať si to můžeme ověřit? :p
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.073416948318481 secREMOTE_IP: 3.21.205.34