Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
9.8.2017 19:08 - Babaj
no to je jasnz.. ale nechapu proc netrenujes ve svem volnem case<./]]
10.8.2017 07:51 - Babaj
takze dnes to propukne... tak nezapomente vzit susenky a limonadu :-))
10.8.2017 07:58 - Babaj
http://www.karaoke-zabava.cz/karaoke-skladby/olga-lounova/jsem-optimista



k vyvojovemu diagramu ala Merlin :-))) je zde i hudebni doprovod :-))
11.8.2017 07:09 - Torrin
Když už se to včera nakouslo, jak vypadám, jestli mám či nemám kápi atd:-P
11.8.2017 07:11 - Babaj
hezky .-))) a k cemu ms tu hul? jo to je vlastne stit .-)))) muzeme ti rikat štětináč?.-)))
11.8.2017 07:14 - Babaj
A tady je muj, ale tuhle podobu zatim videli jen ti co byli u naseho probuzeni.. asi je budu muset zabit :-))


11.8.2017 07:16 - Torrin
Ta tisová hůl je můj ohniskový předmět, v druhé ruce nosím dřevěný štít. Zbraň na blízko žádnou nemám, když už bych potřeboval něco řešit na blízko, tak budu kousat:-))
11.8.2017 07:18 - Babaj
ze by Geret?


11.8.2017 07:20 - Babaj
ze by nas Goliati pritel s trochou vlasu v desti?:-))))


11.8.2017 07:20 - Babaj
posledni odkazy ber jako zert... kluci maji svoje Image :-)))))
11.8.2017 07:22 - Babaj
hele panee... pojdte si hrat na znasilneni..,..






11.8.2017 07:27 - Torrin
:-D Škoda, že nebyl Ajk. Ten by jim to vysvětlil:-P
11.8.2017 11:14 - Torrin
Btw, jak budeme dále pokračovat? S následujícím ránem, bych se v krkavčí podobě zkusil prolétnout nad naší současnou polohou. Přeci jenom čím více očí budeme mít výš, tím by mohla být vyšší šance, že nalezneme Oniho skrýš.
11.8.2017 11:35 - Babaj
myslim ze nehledame jen oniho skrys.. ale mozne utociste.. jednak tech co by teoreticky mohli prezit tohle stroskotani.. tak hlavne potvrzeneho vladce hor .-) coz mohou byt jedni a titiz... Ale tipuju e vladce bude dale nez 1-2 dny cesty ... ale ano je to dobry napad... vzdusny pruzkum je rozhodne rychlejsi nez pesi....



jinak abych jeste nezapominal na uz opakovane a mnou odmitane reseni.. jit s hlavou do chramu a pak zpet... neprehlizim tuhle moznost.. al jednak sance na uspech ze najdeme nekoho kdo je schopen a co vic i ochoten nam pomoci v zisku informaci je miziva.. navic nechci dalsim nepovolanam usim davat nektere informace... viz teply chram.... navic je to ztrata minimalne tri desetidnu+ hledani nekoho... tedy tahle moznost je jen jako krajni a i tak az jedna z poslednich zoufalych... tak to vidim aspon ja..

na tu hlavu nejblize ke spovidani ma nas pritel Lou.. pokud by si dane kouzlo vzal na prestupu... mne to bude trvat tak minimalne 3 levely a a i to je spis realne az za 5 . sti jakou cestou se ted ma postava ubira.... proto jsem ho chtel spis pohrbit a casem se podle moznosti se sem vratit v pripade nutnosti dovyslechu...
11.8.2017 11:44 - Babaj
zahledl jsem se sarteenkou ty zablesky.. tipuju na nejaky mozny tabor.. troglodyti to asi nebudou.. maji radi tmu a navic ani na jidlo si moc ohrevu nedaji... takze by to mohlo byt neco co nas zajima... a podle mne to nebylo, az tak njak moc daleko.. ikdyz kdo vi? :-)

rozhodne za denniho svetla to muzem jeste o neco lepe prohledat.. ne ze bych ho potreboval.. ale kluci mohli neco lehce prehlidnout...

NAvic porad nemuszu najit tu spojitost s tim mucenim Albiho tady... lezi tu hodne dlouho... je mozny ze ho nasli nekde mimo vesnici jeste pred zimou a az pak zosnovat tento dabelsky plan.... ale poradtu jeste hapruje ta spojitost s mozkohlty...... dejme tom z by lod z meziplanu s mozkomorem a jeho otroky .. ted nevim kteri by to byli jestli giathanky nebo ti druzi... tady stroskotaly.. nebo jen giathanki s mozkohlty.. nevim nakolik se tihle mozkohlti sami provozuzji,, ale neco mi je porad spojuje s tim ze je nekdo vyrabi.. zvlaste po te co jsme se vratili a byli tu dalsi tri....

takze ztroskkotali.. ted zalezi kdy se potkali s onim.. mozna az pak pro ne zacal delat a na naznak prizne jim donsl dar.. nekoho koho chytl v doline.. albi---- (ale zase proc by mu pak neaplikovali mozkohlta?) tak mohl ho chytit nez se potkal se ztroskotanci a mel sve plany . ale kdyz zjistil ze je muze zmenit ve prospech noveho spojenectvi...
11.8.2017 12:33 - Torrin
No otázek bez odpovědí máme mnoho...

Tak uvidíme no, co se podaří objevit za denního světla v našem okolí. Snad bude letecký průzkum ku prospěchu:o).

Ty záblesky co Sarteenka viděla, určitě můžeme prozkoumat. Nwm jak daleko je schopná Sarteenka doletět, ale já bych snad mohl být schopný v ptačí podobě prozkoumat o co mohlo jít. Pokud ovšem dáš dohromady aspoň směr:-P

Se zpovídáním Oniho hlavy bych to viděl stejně. Když už bychom třeba někoho našli, čím mu zaplatíme? Nemáme ani prd :o). A navíc neviděl bych moc velkou úspěšnost tohoto kroku.

Jinak co se týká našeho pomalého cestování, tak bych třeba mohl lehce pomoci:o). Pokud ovšem Merlin nebude mít nic proti. V podobě Obřího orla bych třeba mohl být schopen mít jednoho pasažéra:-P. K tomu jsem schopen přivolat další dva Obří orli (sice jen na max hodinu, ale furt by to byl rychlejší přesun, jak pěšo). Nepoberu najednou celou skupinu ale v některých případech by to mohlo helpnout:-))
11.8.2017 12:51 - Babaj
Hmmmm.. orli letka?.. to zni naramne :_))))
11.8.2017 12:51 - Babaj
budem jako Hobiti s gandalfem :-)))))
11.8.2017 12:55 - Torrin
Jelikož to na jeden zátah nevychází tak ideálka, aby si Hobbit něco schopného vytáhl z pytle:-P
11.8.2017 13:03 - Babaj
obavam se. ze jeho pytel.. nema nic okridleneho :-))) a pokud ano tak to bude asi neco malonosneho:-))
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080762147903442 secREMOTE_IP: 52.14.20.147