Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
2.8.2017 10:52 - Babaj
Kdoz jsi bez viny hod kamenem.... oci se obratili k male postav s velikym mecem .....
2.8.2017 21:15 - Sir KRTEK
Jinak v úterý jsem byl nadšený :-) ano možná jsem se unáhlil s useknutím hlavy Oniho ale poté co jsem viděl co všechno dokáže nechtěl jsem riskovat že by nám plachl
3.8.2017 07:19 - Babaj
ano jak jsme se s Merlinem uz vcer shodli.. bylo to zbrkle .... chyba pramenici z neznalosti... v te chvili byl premozen a k nabrani moznych sil by potreboval dostatek casu vhodneho k vyslechu... jelikoz tohle nebylo poprve... ukecal to dabluv obhajce na jiz jisty povahovy rys barbarskeho pominuti smyslu v bojove zurivosti.. (prelozeno do cestiny.. Typicky ucebnicovy priklad Krtkovinismu)


Musel jsem se zavazat k zkraceni rezezu hobitiho vzteklouna a po vypusteni v nejkratsi mozne dobe pred uplynutim silenstvi opet uvazat :-)) Tento Hobiti vztekloun musi byt vice kontrolovan :-)))

Delam si sice poloprdel.. ale je fakt ze vyborny uterni mlat-vecer kde jsme prostridali mnoho emoci od nadseni, euforie, pocitu bezmoci az marnosti k viteznemu Uraaa.... jsme Merlinovi zkazli pohadku na dobrou noc, coz ho znacne rozmrzelo... Vim, ze to Krtek neudelal umyslne nebo schvalne, ale musime ho vice hlidat.. kdyz ma silenstvi v ocich.. mizi jeho cit pro situaci a to je na nas pratele, abychom to odhadli...

uz moc kecam... musim si vic Hagara hlidat nez ho vypustim ze retezu.... ale na jeho obranu... ja sam jsem nebyl do temer posledniho okamziku prsvedcen, ze by nam zivy Albison cokoliv prozradil.. dle indicii mel mit v hlave mozkohlta a jeho nevyletnuti z jeho tela mne opravdu prekvapilo... (Ps druha vec je, ty indicie byly trochu jinak a vzniklo tam par nedorozumnni mezi mnou a Merlinem a jeho vzdy vybornym hereckym projevem...)


jednalo se o:
- nedorozumneni o zjistovani presvedceni a vnitrni schranky u Albiho.. nebyl to albi u ktereho se ji to jednou podarilo
- A nerozeznal jsem jine prirozenejsi chovani Albiho od tech s rozumhlty...Pripadal mi stejny..


Spolecne s poznamkami od Myvala o abssenci telepatie a cteni myslenek nebo neceho podobneho u Oni... Kde jsem u Albiho ohadoval ,jak se taky obcas nekde jakoby zasekl a jednal az po chvili.., na pritomnost rozumhlta v jeho hlave..

Tudis jsem Hagarovi uz pred bojem nevtloukal do hlavy (ps: ani jinym) aby se pokouseli Albiho zajmout...nebot ani ja sam jsem nebyl presvedcen, ze by to k necemu bylo :-)

tak toliko k popelosypani na vlastni hlavu a ted zpet..... Kde mam ten kamen a kde je Hagar.... :-)))
3.8.2017 12:14 - winterleaf
Pěkná týmová spolupráce v úterý. Škoda toho konce... Chápu rozčarování Mirovo. Zabití informatora je tu už po xte. Chápu i Martu. To že se nezvedne nebo mu z hlavy nevyletí mozkohlt nebylo jisté. Příště zkusíme jednat jako tým i na konci souboje a společně naredovat na případné probirani. Nebo rovnou odzbrojovat či znehybnovat. Sekání hlavy je moc ultimátní.
3.8.2017 12:17 - Babaj
pravda :_)) dokud to "Vudce" npozehna(rekl skromne). :-)).. utinat se nebude :-)) ani ud :-))) tady si proste nikdo bez povoleni ani nelouskne , je to jasne hubenouri?:-)))) kd emam ten bic :_))

PS... ja se teda dost bavil :-))) a bavim se porad.. tak nektere veci co tu pisu berte s rezervou :-))
3.8.2017 12:18 - Babaj
ps.. asi mne poznamenalo to sukani s Lamii .-)))
3.8.2017 12:56 - Merlin
ted jako kočkolit bys to s lamii měl ještě stylovější
3.8.2017 14:22 - Babaj
I ty Brutte?:_)))
3.8.2017 14:57 - Merlin
akorát by vaše mrouskání slyšely v celých Netherilských horách
3.8.2017 16:22 - Babaj
uz ne uz nemam vsesamanske kouzlo thaumaurgy :-))
4.8.2017 11:39 - Merlin
V úterý mi pískli bezpečnostní opatření, přesouváme tedy session na čtvrtek
4.8.2017 11:54 - Babaj
Ach neeeeee ctvrteeek... to muzu :-))
4.8.2017 12:57 - winterleaf
Jop
4.8.2017 16:44 - Sir KRTEK
čtvrtek by měl být OK
5.8.2017 07:06 - Torrin
Čtvrtek je cajk, jak to tady sleduju spolu s deníkem rohateho, tak asi začnu fest litovat, ze jsem zmizel na svatební cestu:D
5.8.2017 19:12 - -ajk-
Novej Low

5.8.2017 19:13 - -ajk-
inac super zabava ... skoda te vrazdy nakonec :))))
5.8.2017 19:56 - Babaj
JAKA VRAZDA? TO BYLA RADNA POPRAVA :-)))
6.8.2017 10:35 - winterleaf
Ajku super obrázek.
6.8.2017 10:38 - Merlin
jj obrázek paráda
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078842878341675 secREMOTE_IP: 3.135.231.221