Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
17.7.2017 18:08 - -ajk-
pristi tejden na videnou tedy pod sedymi stity hor a nedaleko vesnice mozkomlsu :))))
19.7.2017 10:39 - Babaj
:_)) nejake napady jak poresit nasi malou pevnost?.-)

Rad bych poeliminoval hlidace a hlavne Albiho.... Osobne podle popisu mam pocit, ze by to mohl byt nekdo pro nas hrace dost znama postava , ale pro postavy asi zcela neznama :_))) ale to se necham prekvapit... Sice si to jeste neumim dat dohromady s indiciema, ktery jsme dostali..Ale mozna si Onu vec nejaky mozkomor nejak povysal a ted ji obhospdaruje... coz sice nevim jestli vysvetluje.. spis ne.. ale aspon nejaka anomalie to je (vjem od Sarteenky)....Ale asi nejak spjaty s mozkomorem asi bude.. tedy jeste porad nevime jestli je to opravdu mozkomor.. ale pracovne ho tak nazyvat muzem.. vysvetlovalo by to prevzeti vesnic pomerne jednoduchou cestou(pomoci salby od Oniho)...Jen nevim co jsou zac ti zbyvajici hlidaci... nejak se mi nezda ze by vsichni byli Oni... mozna jsou to jen uz jedni z vycuclych lidi.. mozna by to vysvetlovalo to velke zpozdeni v jejich komunikaci.... kdy albi neco nadhodi centrale ....Mozkomoru... centrala vyhodnoti a posle zpet pokyny pro vsechny...Nemyslim si ze by tam byl pritomen sam nejaky ten Mozkomor...

Osobne si myslim ze zeny a hlavne deti budou asi jeste netknuty....Pozor Hagare...potencionalni volne samice s mladaty pro medvedi mlynek na maso :-)))
Tedy mame problem s jejich vymyvanymi mozky v nahledu na Dobrodruhy.. pocitam, ze cokoliv se tam zvrtne, budou hazet za vinu nam.. dokonce ikdyz se nam podari prokazat, ze je zachranujem.. pocitam ze nam budou predhazovat ze si jen cistime veci za sebou co jsme jim poustili do vesnice .-)))

dal mi tam rochu hapruji ti troglodyti.. je jasny ze je ovlada asi nas pracovni mozkomor pres vudce.... no ale to asi ted neni az tak nas problem s tvrzi.....

tedy je jasny ze samice s mladaty drzi v velke budove... ale jsou tam i chlapy...Pokud jsou v jedne budove .. muzem je oddelit od zbytku nadvori.. vyridit si to s nadvorim a pak jit do sypky,, oddelovat zrno od plev.. nejky navrhy na technicke provedeni?:_))
19.7.2017 10:50 - Merlin
Jen bych si dovolil drobnou opravu :). to je obecný náhled prostého lidu na dobrodruhy...směsice úcty a obdivu s podezřením (mnohdy oprávněným), že tihle štouralové co lozí do kdejaké ruiny a zapečetěné hrobky, by mohli vypustit ještě větší zlo (které je snad pohřbeno z jasného důvodu)....
s tímhle názorem se setkáváte jako dobrodruzi hodně často
19.7.2017 11:08 - Babaj
jop to ano _.) ale tady to vyznelo jeste ostreji :-))) obvykle to je s naznakem ze nekterym se aspon nekdy neco dobreho podarilo.. ale nevi jestli to za to stoji :-) tdy jsem z toho citil vylozenou a vzhledem k okolnostem,, docela pravdepodomnou podporovanou demagogii .-))
19.7.2017 11:09 - Babaj
aspon chytry mozkomor nebo cokoliv co to tam ted ovlada by to... teda ja na jeho miste bych to udelal :-))
19.7.2017 11:13 - Merlin
jj..já jen upozorňuji, že by to mohlo mít i přirozenou příčinu :)...nebo původ :)
19.7.2017 11:14 - Merlin
a je fakt, že nejste výkvět "typicky lidské společnosti" :D, takže u vás je to jednoduché....ork, ďábel...tam není moc dřiny někoho přiočkovat :D
19.7.2017 11:18 - Babaj
presne na to jsem myslel .-)) a neni nic jednodusiho.... zvlaste kdyz nam albiho tak zerou .-))))
19.7.2017 11:22 - Merlin
:):) Albison je holt sympaťák
19.7.2017 11:31 - Babaj
proto jsem tam taky hazel tu vsuvku se zpevem.... chtel jsem mu narusit tu auru zla z nas co o nas je rozrisovana.... :-)
19.7.2017 11:51 - Merlin
důvěru si musíte zasloužit :)..to jde těžko, když máte s sebou Krvavého řezníka z Holého.
19.7.2017 11:57 - Babaj
tak rychle ty zpravy nemuzou byt roznaseny .-))))))) navic jsme ochranili jejich domovy pred rabovanim .-)))
19.7.2017 12:03 - Merlin
to je fakt...ti to ještě neví, co za krvežíznivou obludu měli ve svém domě
19.7.2017 12:36 - Babaj
ale az ty samice poznaji jaky je samec :-) A daji mu moznost Rozptylit jejich predsudky .-))))
19.7.2017 12:54 - Merlin
já nevím, ale smyslem založit kmen není spářit se s každou ženskou...a naopak, jen málokterá lidská žena by chtěla mít cokoliv s půlorkem
19.7.2017 13:10 - Babaj
po tom co uvidi az se vratime na tvrz :_) si myslim zmeni nazor :-) a budou radi za jakehokoliv orka :-)))
19.7.2017 13:18 - Merlin
přeceňuješ lidskou toleranci vůči orkům :D
19.7.2017 13:29 - Babaj
lide jsou prave ti nejprizpusobivejsi .-))) ti to daji .-)) navic rcite nevideli vetsi kladivo v kalhotach nez to Hagarovo pul cloveci :-)).. A porad lepsi polovicni chlap nez zadny .-)))) kdyz vsechny ostatni chlapy vyhubime .-))
19.7.2017 13:35 - Merlin
nechci ti oponovat ohledně velikosti kladiva...jistě máš větší zkušenosti :), ale věřím, že než by se nechaly jen tak oplodnit (z jakého důvodu????) půlorkem, tak raději sejdou do údolí a přidají se k jiné lidské osadě :)
19.7.2017 13:36 - Merlin
RP neoblíbenost je holt cena za číselné vlastnosti postavy :)..ale to říkám pořád
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081680059432983 secREMOTE_IP: 3.22.77.30