Merlin
11.2.2016 09:04
Kampaň: Technické
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
31.5.2017 18:39 - Babaj
on te nekdo kousnutim probere.. nebo taky dobre pichnuta vidlicka do hlavniho chodu taky udela sve :-))
3.6.2017 15:24 - -ajk-
hele ja se schvalne ptal co bude k veceri pacmam takov tuseni ze bychomto mohli bejt my ale uvidime cim nas pani/slecna pohosti treba to bude nejaka nezrizena orgie my se jen odregujem a budem pokracovat dal :))))))
3.6.2017 21:00 - Babaj
orgie s nadechem demonu .... o takovy nemam zajem :-))))
5.6.2017 08:05 - Merlin
Nebuď cimprlich
7.6.2017 11:00 - Babaj
tak a ted se pozna... kdo z nas se nejlepe nalozil do laku a kdo to self soleni a pepreni podcenil .-))
7.6.2017 15:38 - Merlin
Základ je Hagarův negativní přístup ke společné večeři...což určitě upoutalo pozornost Bešaby
7.6.2017 16:24 - Sir KRTEK
Negativní přístup? Já KU.ŇA říkal od začátku že tam nemáme lozit. To není negativní přístup to je důsledek Amnonova a Louova přesvědčování že to bude OK! Mě to ovšem tak nepřijde :-)
8.6.2017 07:01 - Babaj
:-) kdyby jsi nebyl takovy lenoch a vsechno neprospal :_))) kouzelnici i golema jsem vam udrzel od tela :-))) co vic by jsi chtel :-)) meli jste vyridit jen nekolik trapnych dlaku :-))).. stali jsme proti mnohem obtiznejsim souperum .-).. Ale chapu ze jsi sel do sebe a uz jsi nechtel vsechno rozbijet sekerou......:)))) nezapomen na jednu vec... informace nam zadarmo da jen malokdo nebo jen drobky... neni vitezstvi bez obeti... nemusel jsem tolik riskovat a zahrat to vic na jistotu... to je ponauceni pro mne pro priste :-)) Minmalne jsem si mohl usetrit sarteenku.. s ni bychom byli mozna i ted v pohode...
8.6.2017 12:20 - Babaj
Aspon ze mam vlastni postel :-))))
8.6.2017 14:46 - Merlin
Budete chtít něco dělat? v sekundách, minutách, hodinách? Ať vím jestli s vámi něco pořešit (pokusy, rozhovory atd.)...případně, pokud se tedy bude jednat o " vyrvu pouta, vyrazím dveře a vrhnu se na ně", tak ať si můžete promyslet novou postavu
8.6.2017 15:03 - Babaj
otazkou je jake jsou moznosti :-))) treba co nam zustalo a podobne :-))to dost omezi situaci :-)) treba jen na pouziti sval.. at uz jde o bicepsy nebo o jazyk :-)
8.6.2017 18:53 - Sir KRTEK
No co se tady dá dělat? prozkoumal bych to tělo kdo to je a v jakém je stavu, muž, žena, rasa, živí nebo mrtví? Pokud by dýchal(a) pokusil bych se zjistit co ví. Sou tam krysy? pokud ano něco bych možná zkusil :-)
9.6.2017 10:28 - Merlin
Krtek: je to muž, středního věku, celkem zbídačený, s okovy, dýše, mělce ale dýše, nějakého hlodavce tady asi najdeš
10.6.2017 10:02 - -ajk-
bad new everyone : V utery nemuzu na zimaku je schuze rodicu a je povin pro vsecky rodice a moje mila zena je bohuzel v praci tak tam musim jit ja.. bohuzel to zacina az 18:15 takze asi nema cenu se pak hnat pres cely mesto abych dosel nekdy kolem pul osme :( zjistim co ve ctvrtek a nebo bych musel tenhle tejden bohuzel vynechat :(
10.6.2017 13:36 - Babaj
tak to asi vidim bud bez tebe a nebo za tyden.. ve ctvrtek asi odjizdime na deskovky
12.6.2017 09:10 - Merlin
nejspíš budeme normálně hrát ...
Ajk: jen bych rád připomenul, že jsem chtěl vědět, jestli máte nějaké plány, abych se mohl připravit...tak jsem nějak doufal, že když se domluvíme, že do pátku budu mít pokud možno zpětnou vazbu, tak, že to budeme dodržovat...a zase nic :/
13.6.2017 16:42 - -ajk-
To se omlouvam ale.to.sem nejak uplne zazdil minule vubec sem to neregistroval :((((
15.6.2017 07:46 - Sir KRTEK
Miro předpokládám že náš přítel Tob byl nějakým způsobem vyzbrojen a vystrojen, pokud se ještě neprobral nalil bych do něj jeden ze svých heal potionů a podívali bychom se po jeho výzbroji. Pokud bychom měli čelit šakalodlakům tak ať je připraven na případný souboj.
15.6.2017 07:47 - Sir KRTEK
Mimo jiné bych se povyptal na to co převáželi s karavanou, abych věděl co je jejich a co zde již bylo.
19.6.2017 09:05 - Merlin
Marto, upřesním v průběhu dne
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082773923873901 secREMOTE_IP: 3.129.249.141