Kirros
14.11.2011 21:08
De tenebris: EXALTED
V téhle diskuzi budou informace k minikampani Exalted alternující se Sunny Beach.
Autorská citace #61
17.3.2012 10:06 - draca
Ha koněčně využiju svůj překladatelský charm:D
Autorská citace #62
25.4.2012 23:53 - sir thomas
Základní technické záležitosti z toho, co se domluvilo na dnešním sezení:
Mimořádný termín je v úterý 1. 5. asi od 13:00--14:00, místo se ještě domluví.
Autorská citace #63
26.4.2012 16:50 - sir thomas
Proletěl jsem Syraelův deník (9 h školy) a mám následující návrh: vybodnout se na Dodge, přidat si tečku do Melee a vzít Target Shield => Parry DV (3+4+4)/2=6, má to Mobility penaltu -1. Možná nějaký charm na snížení postihů k DV nebo větší dama (Hardened Devil Body?). Ale Syrael asi není až tak moc bojový charakter.
Jinak se moc neodvažuju říkat, jestli mu něco chybí.

Zdá se mi to, a nebo mají Infernalové poměrně málo obranných charmů?

Zajímavé náměty k diskusi:
Je možné aplikovat Thunderclap Rush Attack na clinch? Zřejmě ano?
Když jsou štíty teď "zbraně s vysokou defense", je možné, aby jedna z končetin Fourfould Demon Arm byla založena na štítu?
Autorská citace #64
26.4.2012 19:05 - Macintoush
Trochu na to koukám a mám prá drobností:
1) Lore 0 znamená negramotnost -) Syrael Iliteratestorm :)
2) Na dodge bych se úplně vykašlal.
3)Někde schrastit Awareness, třeba za ty tečky z dodge
4) Trocha Atheltics se taky hodí.
5) specializací k daiklávám je překvapivě melee - daiklaves (ale to už je pravidlový právní positivismus)
6) Druhá ruka je tam trapně nevyužitá buď do ní vrazit ten štít, nebo jinou zbraň s velkou defence (slouží vlastně jako štít a dá se navíc použít při flurry) - třeba wavecleave daiklave, nebo použít nějakou obouručku (Dire lance, nebo si přehodit STR na 3 si vzít Grand něco)
Autorská citace #65
26.4.2012 21:35 - Khardix
1) Co bys čekal od pouštního nomáda :) Ale asi by si minimálně tečku zasloužil, i kdyby jen ze čtení knih opěvující Cecelyne.
2,6) Chtěl jsem ho koncipovat jako rychlého, obratného šermíře, co se špatně trefuje, a původně měl mít buď dvě zbraně nebo něco obouručního rychlého. S těmi štíty jsem to úplně nepochopil, ale asi si vezmu buď něco na způsob krycí dýky, nebo proměnlivé klepeto (Mít jednu z forem ruky jako štít vypadá zajímavě). Nicméně bojový charakter spíše sekundární, měl by to být přece jenom charismatický kněz s hbitým jazykem.
3-4) Mrknu se co dělají a pravděpodobně zvýším.
5) Tak nějak jsem doufal, že když mám šavlovitou Daiklavu, bude se specialita do šavlí týkat i jí, ale pokud ne, tak to přehodím.
Autorská citace #66
26.4.2012 21:48 - sir thomas
Původně štíty fungovaly tak, že zvyšovaly DV (o 1 nebo o 2) ještě navíc k tomu, co měl člověk ze zbraně. Teď štíty fungují tak, že se berou jako zbraně, tj. mají Defense, ze které se počítá Parry DV (a Defense zbraně se do toho nepočítá, což může být i výhoda).

Co použiješ, závisí na tobě. Neartefaktové zbraně ale nemají tak velkou Defense a artefaktové stojí XP.

Mimochodem, při projíždění charmů jsem (opět) zjistil, jak moc imba (no dobře, ne imba, ale pekelně silná) je Dráčova telekineze. Řekněte mi, proč ji v minulé hře ani jednou nepoužil.
Autorská citace #67
27.4.2012 00:13 - draca
Protože mám dosah 8 a s tím jsem moc nevyvedl... I když příšte si ji aktivuju před hrou sice mi to sezere 10 essenci ale budu to moct pouzivat do nekonecna a mam charm kterej nedela jeji pouzivani obvious...A musim konecne dodelat svuj artefakt:D:D
Autorská citace #68
27.4.2012 11:43 - sir thomas
Což bylo, mimochodem, asi o 4 více než vzdálenost toho Daye před tím, než se rozhodl tě škrtnout. Ranged clinch FTW! ;)
Autorská citace #69
29.4.2012 12:22 - sir thomas
Tak jsem mluvil se spolubydlícími: V úterý můžeme hrát u nás.

Překopal jsem Rista (překopali mi Resistance-based defense) a posunul jsem ho směrem k assassinovi: plížení, neviditelnost -- to je výceúčelové (koupil jsem si Stealth excellency), clinch (Dragon Coil Technique). V boji stále ještě dost vydrží, ale nemá charm na snížení minimal damage.
Z vaší strany: Připadá vám cenný člen skupiny? Nebo ho mám pojmout více bojově?
Autorská citace #70
30.4.2012 09:19 - Kirros
Ok tak beru na vědomí, že se hraje zítra u thomase a projdu si vaše postavy jestli je hodíte na net. Omlouvám se za neaktivitu na fóru ale měl jsem docela náročný týden a pak víkend (300 stran o agilním plánovaním zpracovaných do prezentace a celodení výlet na 35km se šplháním do svahů ze svahů a skotačením po skalách :) )
Autorská citace #71
30.4.2012 09:38 - Khardix
Nevím, jestli zítra dorazím, celý víkend ležím doma nemocný a i když se to lepší, nevím, jestli se to do zítřka stihne spravit... Takže spíše se mnou nepočítejte, kdyby se to zlepšilo, dám ještě vědět.
Autorská citace #72
30.4.2012 17:29 - Macintoush
Thomas - Jak je Rist funkční pro skupinu těžko říct, asi hlavně proto že nemám žádnou představu jak by ta skupina měla fungovat, ale trochu více plížení na úkor výdrže by asi nevadilo, máme přece Aurelia a nějaké bojové schopnosti máme všichni.
Kýrros - doplnil jsem vyexpovaný a upravený charakter do matrošů - už jsou nedodělané jen ty intimacies
Khadrix - Přeji brzké uzdravení.
Autorská citace #73
30.4.2012 19:03 - sir thomas
Novou verzi Rista už jsem taky nahrál do materiálů. Taky mi chybí intimacies, pravděpodobně něco ke zbytku kruhu.

Jen ať to máme přesně: Zítra se hraje u nás od 13:30. Veškeré námitky hlaste.
Autorská citace #74
1.5.2012 21:37 - sir thomas
Provedl jsem rychlou rešerši a mám dojem, že jediné stvoření na Creationu schopné prohlédnout automaticky mou iluzi je Neporažené Slunce, a to jen proto že má +3 specializaci v Integritě "Against Exalted", což mu celkem dává Dodge MDV 17.
Samozřejmě, existují charmy a podobné věci, ale vtip spočívá v tom, že dokud se neděje něco divného, nikdo to nečeká. Každopádně doufám, že mi Neporažené Slunce můj pokus odpustí.

Khardix: Jak se daří? Bude Syrael zítra schopný se k nám připojit?
Autorská citace #75
1.5.2012 22:23 - Khardix
Daří se mi dobře, takže se k vám zítra pravděpodobně připojím, pravděpodobně i s naexpeným Syraelem. Ještě poznámka k úpravám: pamatuju si správně, že si můžu pár věcí popřehazovat jako optimalizaci po prvním dobrodružství? Popřehazovat je myšleno vyměnit statistiky za jiné jako při tvorbě postavy.
Autorská citace #76
2.5.2012 07:15 - Kirros
Jo tohle můžeš udělat
Autorská citace #77
7.5.2012 19:30 - sir thomas
Macintoush: Zcela praktická záležitost -- s hraním u nás sice není problém, ale asi bychom to museli o trochu zkrátit (tzn. tak do sedmi). Proto dávám v úvahu: nevyplatilo by se nám hrát výjimečně u vás?
Autorská citace #78
8.5.2012 09:50 - Macintoush
Jo jo můžeme hrát u nás.
Jo a ještě jedna věc. Mám celkem podobný dotaz jako sir T. Jak byste si představovali Quenona a jeho roli ve skupině do budoucna? Víc sociálního jednání? Víc okultismu a jiných mentálních dovedností? Víc necromatických spelů? Více bojově zaměřený? Menší šance umřít při poryvu větru? Jak vnímáte jeho roli ve skupině?
Autorská citace #79
8.5.2012 15:05 - draca
a zaciname od 15:30 nebo od 16:30?
Autorská citace #80
8.5.2012 15:41 - sir thomas
Záleží podle toho, kdy kdo může přijít. Já mám celý den volný.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.080949068069458 secREMOTE_IP: 3.135.198.7