Alnag
18.5.2009 23:42
Záznam z hraní D&D 4e - Amazing Adventures. Omrkněte také Sethiin zápis.
1.12.2009 19:11 - Jarik
Noir>
ja uz tu kloaku... odvolal. To vis, drakorozeny v puberte... jeste ani poradne nevi k cemu to ma :)

Nerhinn> nene. Muj nazor jste vubec nevzali na vedomi a sli jste si po svem. A ja to ... (kupodivu) ... vedel, ze mate velkou slabinu.
A jako uz po nekolikate... Vas dostala. :D
1.12.2009 20:42 - Alnag
Jelikož už nejsem v práci, tak nějak důkladněji.

Almi píše:
Alnag: Opět jsi překonal mojí představivost..a to jsem se účastnil :o)


Ó, díky!

Nachtrose píše:
Alnag: Jedna drobnustka me tam lehce zarazila. V Kostce se Konstantin sesune mrtev pod stul a v dalsim strihu uz si to vesele straduje s partou. Bud jsem neco prehlid ci nepochopil tak uplne spravne, ale trosku mi to rozhodilo kontinuitu pribehu.


Sice bych mohl poukázat na pár letmých poznámek v textu, ale čtenář má vždycky pravdu. Upravil jsem tam asi tři krátké pasáže tak, aby to bylo víc věrné a tak nějak to líp plynulo.

(Taky jsem opravil jednu tragickou čárku navíc...)

Noir píše:
Konstantin nebyl mrtvý, jen na 0 životů a na 0 surgích.


Máš pravdu. Je to spíš bezvědomí s náběhem na smrt.

Nerhinn píše:
A Gaerwyn Svenovi přirostla k srdci? Super! Tenhle díl se mi líbí :)


Tobě stačí i málo, viď? :)

Almi píše:
Drobnou narážku nepopírám, osttaně se tyto linou celým hraním Amazing Adventures a pozorný čtenář je má možnost odhalit či získat nápovědu věcí příštích.. ;-)


Neříkej... ;-)

Almi píše:
Pravdou je, že Sven zcela pominul ve svých zápiscích neméně vydařenou část hry, které se neúčastnil (a tudíž nepopsal).


Musím říct, že tohle mne na rozdělení družiny štve asi nejvíc. Že je zaznamenaná asi 1/3 všeho, co se odehrálo. Na druhou stranu, kdybych psal i ty ostatní pasáže, tak bych to asi vůbec nestíhal.

Jarik píše:
ja vsem zvolil spravne vyuziti


Tak hlavně, když si to umíš takhle dobře vyhodnotit. Pak je ještě jedno zlaté pravidlo RPG, které říká "never split the party".

Jarik píše:
Ted jsem vudce. teda.. ted jsem vudce?


Jen přes tvou mrtvolu... :)

Nerhinn píše:
Můj plán naopak vycházel prakticky bezchybně... užuž jsem z nich málem vytáhla všechno, co jsem potřebovala, když začali umírat a nestihli mi to doříct :/


Pokud to cítíš jako jediný drobný kaz ve svém plánu, pak ti příště půjčím kalíšek a můžeš to zkusit znovu. Ale nepočítej, že za tebe bude zase někdo tahat kaštany z ohně. ;-)

Noir píše:
A my s Gaerwyn jsme se plánu drželi jako klíšťata - ale nečekali jsme magickou kostku, co nám půjde po tom, co máme nejslabší. Mrcha...


Ty děláš, jako bys hrál s Almim první session, nebo co...

Jarik píše:
ja uz tu kloaku... odvolal. To vis, drakorozeny v puberte... jeste ani poradne nevi k cemu to ma :)


Sven ti půjčí na čtení takový svitek. Jmenuje se to základy anatomie plazů pro plazy.
1.12.2009 23:13 - Nerhinn
Jarik: Ehm, já to vím, o tom vysvětlování vtipu, já jen, že...
...nenapadlo tě náhodou, že jsme tam šli proto, že to byl opak tvého plánu? ;)
Jinak se zásadně ohrazuji proti tomu, že mě tato má slabina už poněkolikáté dostala. Jsem si naprosto jistá, že na endurance jsem si házela poprvé.

Alnag píše:
Tobě stačí i málo, viď? :)
A víš ty, jak je to těžké, snažit se znova a znova vyjádřit pochvalu a nepsat při tom to samé? :-P
1.12.2009 23:17 - Alnag
Nerhinn píše:
Jsem si naprosto jistá, že na endurance jsem si házela poprvé.


Neházela sis náhodou na konzumaci svého kulinářského výtvoru?
1.12.2009 23:21 - Nerhinn
Poprvé... s touhle kostkou?
3.12.2009 00:26 - Alnag
No a abychom překlenuli čas než Sethi dopíše svůj epos, nabízím ještě krátký bonus, který jsme psali společně. :D
3.12.2009 08:59 - Almi
Alnag, slečna Ušatá: opět jste mi svým bonusovým dialogem vykouzlili na tváři úsměv a za to vám oběma patří můj dík :-)
3.12.2009 15:58 - noir
Hrajem dneska?
3.12.2009 16:03 - Sethi
Jop.
3.12.2009 16:49 - Blaine
Vy se mate:/ me dneska a tenhle tyden vsechno padlo :(((
4.12.2009 09:25 - Almi
Blaine: Po včerejším hraní by možná někteří také byly rádi, kdyby se nehrálo.. :o))) Ale nuda nebyla ani na vteřinu, to se musí nechat ;-)
4.12.2009 09:40 - Nachtrose
Almi: nejaka dalsi umrti? ;-)
4.12.2009 09:48 - Sethi
Mno... Jak se to vezme. Tak trochu, možná. Naštěstí někteří fungují na selfrestart... O jiných se ještě uvidí.
4.12.2009 09:52 - noir
Nachtrose: Hrdě se hlásím k tomu, že jsem opět pohlédl paní Smrti (nebo někomu podobnému) do očí. Nebo očních důlků. Nebo jednoho očního důlku? No prostě něco takového. Rozhodně mě ale potěšilo, že se u nás provádějí resurekční rituály tak, jeden křísí a druhý je připravený s mečem, aby oživovaného v případě obtíží hned zase zabil...
4.12.2009 10:16 - Blaine
noir píše:
Rozhodně mě ale potěšilo, že se u nás provádějí resurekční rituály tak, jeden křísí a druhý je připravený s mečem, aby oživovaného v případě obtíží hned zase zabil...

U nas je ten kriseny jeste pripoutany a zavreny v magickem kruhu, aby z nej nemohl utect. Ano, pri sesilani jednoho ritualu jsou pripojeny jeste dalsi tri ritualy, ktere maji zajistit, ze kriseny znovu neumre na otravu hladnou oceli.
4.12.2009 10:22 - Sethi
Ale já jsem nikoho nekřísila, to byla jen běžná bezpečnostní prověrka. A Konstantin prošel. Tak nějak.
4.12.2009 10:41 - noir
Abych řekl polopravdu, sám nevím, jak jsem se dostal pryč...
4.12.2009 10:41 - Nachtrose
Cim dal vic mi je lito, ze je pragl tak zruky a nemuzu hravat s vama :-)
4.12.2009 12:51 - yokuzava
Jj, Nachtrose, moje rec! :)
4.12.2009 12:58 - Nerhinn
No, je pravda, že někomu úplně cizímu bychom v současné situaci možná nevěřili mnohem míň, něž sami sobě navzájem.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.068579912185669 secREMOTE_IP: 18.220.137.164