Střípky

Lotrando
6.11.2009 13:49
Aion Online
Hrajete to někdo?
Autorská citace #61
28.8.2014 12:09 - Vrabcak
Píše:
Já běham ve full Kahrun (150 Healing Boost <3 )

Tak tady tohle je docela dulezity, novi hraci si o full kahrun muzou nechat tak maximalne zdat. Jasne ze kdyz mas tenhle set, tak BM nepotrebujes. Ja si je shanim protoze jsou jednoduchy a at mam aspon neco nez si vyfarmim ten kahrun set, kterej prej na ty tezsi instance staci. BM ma problem, ze nema + a - hate aggro, tak to neni do instanci dobry.

Jinak me to farmit taky nebavi, absolutne me nezajima pvp a nekdy je to otravny, kdyz nemuzu udelat nejakej camp, protoze tam oxiduji asmaci. Myslim, ze udelam jen jedno kolecko 2x zbran, armor a accessories a podruhy uz to nepojedu.

Jinak jsem uz od bety gladiator, pro me uplne nejlepsi class, hrozne me bavi. Premyslim mozna jeste nad rangerem, ten ohnivej ptaci sip je strasne cool:) A clovek ma strasny zadostiuceni, kdyz dava z hidu 0-100 KO stunlock do sorcky a podobnejch smejdu, ale nejdriv chci dodelat toho glada. (Glad me bavi tak, ze mam na jednom serveru 2, jednoho lvl 58 a druhyho 65 nevim proc :D )

Ty upper abyss fortky musim vyzkouset. Aspon by to byl takovej trening pro legii delat neco spolu pravidelne. Hlavne jsem tam jeste nebyl a muj cil je projit vsechny instance aspon jednou na cumendu. Akorat musim pockat az vyroste zbytek klanu, chodit ty veci s pugem, na to psychicky nemam.

Strasne vam zavidim ten FTS, to musi litat. Tady jsem dal z 0-65 za 15 dni. Tak na vasich serverech mit za tyden 65tku... zavist.

Jinak jak si vydelavate kinahy? Mam s tim trochu problem, expenim a z questu to hodilo asi 100 mega, ale 30 padlo jen na skilly.
Autorská citace #62
28.8.2014 12:26 - shari
Vrabcak píše:
protoze tam oxiduji asmaci

Brrrr, Elyos... creepy... :/


Tak ten Kahrun mam tejden, předtim jsem běhala v Elite Reian a postupně to upgradovala. A na UA to stačilo. :) (i když je fakt, že klerik je hooodně relax class)

Vy máte už Instance enrty count, nebo ještě cooldowny? Bo na Instance Entry count můžeš denně dát 5x za sebou Raksang a to ty Kahruny nasbíráš rychle. (17-200 za run, je to dost random, většinou to je těch 17) Plus dailiny a Aturam Sky fort (min 38 denně), plus weekly questy (to je nějakých +- 200).

Vrabcak píše:
Jinak jak si vydelavate kinahy? Mam s tim trochu problem, expenim a z questu to hodilo asi 100 mega, ale 30 padlo jen na skilly.

Tak to nejsi sám, kdo má s kinahama problém. :D Já si většinou můžu o 100 mega nechat jen zdát. (pokud nějakým omylem někde nedropnu Tempering Solution a neprodam ho za 50~80 mega) Ale tak prý funguje běhat Bloodmarky, kupovat armor, disenchantovat a prodávat enchanty. Taky běhat instance a disenchantovat/prodávat to, co tam dropneš.

Co se levlení týče, já postupuju pomalu. Jednou jsem zkoušela lvl rush a málem mi hráblo, takže jsem zvolnila. A i tak si myslim, že potřebuju pauzu, ale zrovna začal ten Suspicious Alchemist event... :D



Jinak glad a temp jsou sranda. Hrát za ně mě taky baví Akorát jsou k ničemu, (a já jsem velmi nerada k ničemu) pokud nemaj max gear, max enchant a podobně... Aspoň na NA... :/
Autorská citace #63
28.8.2014 12:31 - Nachtrose
A to jsem si uz delsi dobu myslel, ze Aion je mrtvej... O:-)
Autorská citace #64
28.8.2014 16:05 - Element
Mrtvej mi neprijde, oni maji docela dobrej skill cas od casu prijit s paradni featurou, ktera ty hra hodne pomuze. Viz treba mentor system. Je to ted uplne jina hra nez na zacatku, cca o 1000% lepsi. Jejich f2p system je dost dobrej, kdyz to clovek treba srovna se SWTORem, kterej se k cloveku chova jak k hounu, dokud si nezaplati, tak tady to noob ani nepozna, ze neplati a resit to ma smysl az v endgame, pokud chce jet no life.

Druha vec je, ze si subscription muzes koupit za herni penize, coz smekam necekal bych to od nich.

Píše:
jsem běhala v Elite Reian
to se bere kde?

Píše:
Vy máte už Instance enrty count, nebo ještě cooldowny?


Nevim, kazdopadne nedavno jsem byl raksang 5x za sebou, takze asi to lepsi. Ale pak se mi to posadilo do CDvnu, ale to se da zresetovat scrollem kdyz clovek chce, takze np.

Lidi je dost, quee na instance nejsou diky integrovanym serverum, vcera jsem si farmil nekde pokojne a v dalsi vterine se kolem prehnalo asi 200 asmo, takze na me je tam az plno na to, ze ty mapy jsou porad malicky.

Jinak na elyos nebo asmo fuj si nehraju ) Asmaky nezabijim, nechapu proc utocit na lidi co bezi kolem me nebo delaji questy. Kdyz me nekdo gankuje, tak jdu jinam a jsem rad, ze se nedaj decka liskat po netu, nebo bych uz byl davno ve vezeni.
Autorská citace #65
28.8.2014 16:28 - shari
Elite Reian je Fabled verze Kahrunu, bere se u toho samého NPC jako Kahrun. (je ale možné, že v EU máte jiné názvy) Oproti Kahrunu má asi třetinovou cenu a staty srovnatelný s Fenrisem/Miragentem. (jen narozdíl od F/M má enmity) Tuhle Fabled verzi si pak můžeš upgradnout na Kahrun za rozdíl ceny mezi nima. Přijdeš o manastony, enchanty a podobně, takže jestli půjdeš do tohohle, tak doporučuji socketit něčím ne úplně end-game.


Tak já taky proti Ely nic nemám, (ani ten gear) občas si s nima i přátelsky popovídám na fóru. :) Jen si občas rýpnu do toho, že mají hlavní město postavené z cukrové vaty. :D



Vrabčák píše:
Druha vec je, ze si subscription muzes koupit za herni penize, coz smekam necekal bych to od nich.

To máš na mysli Gold Pack? Někde jsem četla, že se to chystají udělat untradeable, co je na tom pravdy?
Autorská citace #66
28.8.2014 18:33 - Element
Chvili to bylo ale zase to zmenili zpet takze asi nic.
Autorská citace #67
28.8.2014 18:51 - wlkeR
Píše:
a narozdíl ode mě to umí hrát

Ne sebral jsem se a udělal ten povinnej 3k+ Magic Boost XD

Co se 4.0+ instancí týče, znám:

Danuar mysticarium - sólo timed instance, dost nuda ale solidní odměny když se čék vybodne na pointy a jde po truhlách (poty, composite manašutry, ancient coiny)

Danuar sanctuary - group instance, ale družina je většinu času rozdělená a navzájem si otevírá dveře. Docela rychle se omrzí. Odměny mythic gear, ancient coiny.

Obojí výše zmíněné vytvářel nějaký skalní fanoušek SuperMaria. Jestli toho člověka někde potkam, shodím ho do první díry kterou uvidím.

Danuar Reliquary - znám jen nerfnutou Lucky verzi, která je dost o hubu sama o sobě. Normální si ani neumím představit, ikdyž je to víceméně taneček kolem jednoho bosse a pár jeho minionů. Odměny gear (i Mythic), hlavně čepice. Je nutné farmit idium na klíč.

Infinity Shard - jen bossfight. Vysoké nároky na gear a koordinaci (Vent prakticky nutnost). Dropuje jeden z nej gear setů ve hře, a to formou krabic, takže každej z půl-alliance má šanci na dobrej drop.

Sauro Supply Base - group instance, po nerfu celkem cakewalk. Taková 4.0 variace na Rentus, včetně obtížnosti (ikdyž neznám bosse vyšší úrovně). Dropuje gear, i mythic, ale eternal stojí za houby.

Illuminary Obelisk je group instance kde jsem byl dvakrát a totálně jí nechápu. Člověk nabíjí a brání 4 generátory, načež sesvačí Dynatouma a dropne krabici s eternal/mythic zbraní/armorem (u armoru minimálně se dá zvolit i kterej kus kdo chce). Velmi class-specific (SW/SM se tam prakticky nedostane).

Ophidan Bridge - group instance, taková ap farma. Příjemně svižná, jen tam má nějaký věci s kanónem co moc nechápu. Existuje Engulfed verze, která je něco jako dredgion.

Eternal Bastion je full alli instance s extrémními nároky na koordinaci. Každej krok a tlustej zadek se počítá a může skončit nehezkým masakrem. Zato má asi nejlepší dropy (Bastion Aggressor set).

Kromě těchhle a uppers jsem myslim jinde nebyl.
Autorská citace #68
28.8.2014 18:54 - wlkeR
Jo a ještě Kamar Battlefield, 12 v 12 (nebo 24 v 24?) "dredge" v ruinách Kamaru. Velmi rychle jsem tam přestal lézt, páč koordinace takhle velkýho pvp je na houby.
Autorská citace #69
28.8.2014 19:28 - Element
Husty zavidim, kez bych se tam taky kouknul, my jsem zkouseli tiamat fortress dneska a shoreli sme.
Autorská citace #70
28.8.2014 20:46 - wlkeR
TSko se na NA běhá 4-man, pokud máš 65ky :/

Jináč je fakt že ta xenofobie mě taky se*e, ale zas Aion je jediná hra kde si čék aspoň trochu zalítá v rámci ehmRPGehm. Teda zkoušel jsem Dragon's Prophet, ale něco tak zalagovanýho jsem nezažil >.<
Autorská citace #71
28.8.2014 20:59 - Element
Tady taky, ale ja to hraju 15 dni, takze tam jeste nejsem.
Autorská citace #72
29.8.2014 13:33 - Ryoto
Aion je hezká hra, dříve jsem to hrál na NA ale teď už bych do toho asi nešel. Od té doby co jsem zkusil mmo kde musím manévrovat mezi útoky nepřátel, aktivně se bránit, skákat, hledat vyvýšené pozice, útočit na slabá místa apod. mi tab-targeting přijde nějak nudnej. :D

Kdybych si ale i tak musel vybrat tab-targeting hru, určitě by to byl Aion.
Autorská citace #73
29.8.2014 17:10 - wlkeR
Jo, tab-targetting je otrava (hlavně když je buglej </3).

Hrál jsem i Neverwinter a Teru, ale první má neskutečně otravnej systém na upgrade gearu a druhé mě prostě nějak nechytlo.
Autorská citace #74
2.9.2014 10:41 - Element
Tak jsem zradil legii a vetrel jsem se do nejakyho pug TF runu, protoze jsem se chtel fakt podivat, jak ta instance vypada za druhym bossem :)

Napsal jsem, ze sem 1st time a s low gearem, ale bylo jim to jedno. Parta byla dobra a za chvilku jsme to meli hotovy. Na konci jsem dostal dokonce pochvalu. Cleric stihal v pohode healovat i kdyz porad chodim v colliseum lvl 55 con 1 gearu.

Byl jsem strasne rad, ze jsem si tu instanci nevyspoiloval na youtube a a bylo to fakt poprve. Nejlepsi byl ten boss ala diskoteka, to jsem byl nejvic dezorientovanej. Nastesti se tam nic moc netrhalo, kdyz jsem hazel taunt a mel zerka. A jeste mi spadly oranzovy rukavice. :D

Jen by me teda zajimalo co delate na lvlu 65, kdyz chcete hrat solo, ale uz mate vsechny BM/Kahrun weeklies hotovy. To jen farmite v Undergroundu? Kdyz je parta, tak se da zabavit, ale co muze delat clovek solo? (Vim jen o Danaur Mysticanium a Steel Rose, ale oboji se omrzi).
Autorská citace #75
2.9.2014 12:38 - shari
Ve Steel Rose jsem byla snad jen jednou, ta se omrzí hoodně rychle. :D Na DM je dobrý to, že tam máš ty krabice.

Taky můžeš běhat Bloodmarky dál a vyměňovat je za: AP, Kinahy, Ancient coins, případně disenchantovat...
Nebo Ancient Coin questy v Katalamu nebo Idian Depths (Underground Katalam pro vás) pro naprosto úžasné steampunkové zbroje (no, dobře, naprosto úžasné jsou jen cloth a chain pro ženský, můžské modely vypadají děsně snad všechny) nebo zbraně, které enchantované na +5 dávají lepší staty než Bloodmark na +10. (taky steampunk look)

Případně můžeš běhat kolem Bloodmark kempů a hledat osamělé questery a dávat jim express cestu k obelisku. O:)
Autorská citace #76
2.9.2014 16:29 - wlkeR
Nebo farmit Idium na klíče do IS...
Autorská citace #77
3.9.2014 08:03 - Vrabcak
Mohl bys k tomu pls napsat neco vic, jak mame jine nazvy (nechapu proc), tak nemuzu nic verohodneho vygooglit.

Zkousel jsem farmit idium v underground katalam, ale padaly mi "jen" ancient coiny.

:)
Autorská citace #78
3.9.2014 08:24 - shari
Strange Ide Crystal (US) = Unknown Id Crystal (UK)
http://aiondatabase.net/us/item/186000316/
http://aiondatabase.net/en/item/186000316/

To buď prodáš nebo morfneš na: Infinity Shard Waykey (US) = Mysterious Crystal of Katalamize (UK)
http://aiondatabase.net/us/item/186000260/
http://aiondatabase.net/en/item/186000260/

A když máš ten morfnutý item, tak můžeš vlézt do: Infinity Shard (US) = Katalamize? (UK)
Autorská citace #79
3.9.2014 18:48 - wlkeR
Katalamize, eh... A já se divil kde ty názvy soundtracků berou.

Dobře trochu jsem podcenil možnost existence jazykových rozdílů.

Slovo Katalamize mi vzalo chuť vyzkoušet EU verzi :D
Autorská citace #80
3.9.2014 19:00 - Element
Tak ja myslim, ze pokud ti nevadi hrat s tim silenym pingem, tak nemas vubec duvod ji zkouset.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061681985855103 secREMOTE_IP: 18.118.126.241