Střípky

Lotrando
6.11.2009 13:49
Aion Online
Hrajete to někdo?
17.10.2014 08:53 - Yashamaru
Stredecni Kata run jsem byl s gladem 3 dps lol, 2.3 mega dmg. Trenovali jsme novyho tanka, takze cally byly pomalejsi a lidi silene chcipali nejlip i s okolim. Stihli jsme to tesne, podle budiku 4 vteriny pred koncem. Docela napinavy :) V nedeli znova, tak snad uz padnou ty kridla, ostatnimu nechavam volnej prubeh :D

Ve 4.7 maji byt ty mana slotting changes? To prvni dny vyleti nahoru ceny manastonu jak svina. Musim se na to pripravit :D Skoda ze na EU to bude tak za rok, to na to nema smysl cekat se slotovanim hyperiona.

Hraju toho sina, je to fakt makacka oproti gladovi. Glad je 1, 1, 1, 2, 2, 2, alt+1, alt+2, alt+3, alt+4, 3, 3, 3, 3... (Cleave chain, deadly blow chain, 4 stuble skills, body smash chain).

Sin je 324544ggsg44feoihgoperg;mkv;av2b1r5b45gsb1s2b1s45a5s ;D Clovek se za nej nadre hrozne, ale nedokazu si predstavit jak drsnej musi byt na 65tce v rukou dobryho hrace.

Fakt ho udelam ciste na pve, stigmata, abych z nej zkusil vystavit co nejvetsi dmg.
17.10.2014 09:33 - shari
Yashamaru píše:
Ve 4.7 maji byt ty mana slotting changes? To prvni dny vyleti nahoru ceny manastonu jak svina.

Já ani nevím, jestli to bude ve 4.7 nebo jindy, zas tak to nesleduju. A nedovedu si představit, proč by ceny měly vyletět, spíš klesnou, když jich nebude potřeba tolik.

A jinak jo, když jsem hrála sina, tak jsem chvílema nevěděla, jestli hraju Aion nebo na klavír. :D

Yashamaru píše:
Stihli jsme to tesne, podle budiku 4 vteriny pred koncem.

Už jsem viděla i video, kde Hyperion padl přesně ve chvíli, kdy timeout sejmul alianci. Už tam ale nebylo, jestli se pak mohli zvednout a vylootovat nebo ne...






A co TGST? O:)
17.10.2014 09:36 - Yashamaru
Vyleti, protoze si vsichni budou chtit preslotovat gear z bilych na zeleny manastony, + spousta lidi bude cekat na patch s prazdnym gearem. Takze stony nebudou tesne pred/po patchi = stoupne cena. Par tydnu po patchi naopak klesne. :)
17.10.2014 16:13 - wlkeR
Ye, s 4.7 se ten systém má změnit. Nicméně jsou spekulace že RNG půjde do horoucích pekel.
20.10.2014 06:51 - Yashamaru
Tak vcera prvni upset :D Na prvnim hyperionovi se nejak nenahazoval stit a porad spawnoval addy az nas semleli. Vsichni rikali ze bug, takze ok I choose to believe that. Na druhej pokus nam leavnul jeden borec a nemeli jsme nahradu, protoze sin z legie byl butthurt, ze nesel uz na ten prvni. Tak jsme vzali z lfg sorcku, ktera byla pulku runu dc. Ah well. Druhej fight mi prislo, ze sel lip, ale nekdo resetnul bosse. Nejvic me stve, ze proste nepoznam, co je spatne. Prislo mi, ze je vsechno jako normalne. Neberu si to osobne, protoze moje groupa je vzdycky cajk, ale stejne vcera - 65 000 000 za dva fail runy je trosku steep. Prvni run byla prdel na RaidCallu, ale ten druhej uz nikdo nemluvil a bylo poznat, ze jsou vsichni nervozni.

Sin 49 :)
20.10.2014 07:25 - shari
Koukám, že ses v nové legii dobře zabydlel. Gratuluji. :)
Já byla u Hyperiona jednou, tak ti fakt nepovím, co tam může být špatně.
A pomalu zjišťuju, že mě ta hra na 65 velmi rychle přestává bavit. Jelikož nemám povahu na to, abych se vnutila do větší legie, tak nemám šanci běhat cokoliv lepšího než Sauro. A Sauro už znam za kleričku nazpaměť, tempy by potřebovala ještě trochu tréninku, ale zas tanky nikdo nechce... :<
Tak jsem se vrátila ke gladovi a už je 54. Byla jsem s ní BT - jako DPS, tanka jsme měli 57 AT. Sorcka vzdala sleepování už po první skupince mobů, guess why. :) Přijde mi, že hra za glada neni úplně nejjednodušší. Po dvou rotacích všech dostupných skillů mám většinou tak 3-5 vteřin jen pro auto-attack, dokud mi nedoběhnou CD. :<
20.10.2014 07:47 - Yashamaru
Na ty 65tce jsem mel prvni takovou krizi, kdy jsem v podstate nevedel co delat. Najednou to nebylo jasny, protoze uz to nebylo jen o dalsim lvlu, ale clovek si musel udelat vlastni plan a postupne jej menit.

Jinak jo, jak se nevecpes do dobre legie, tak se zaseknes. V dobre legii je sance, ze te nebudou brat, takze to chce dobrou a jeste takovou, co dava sanci novackum. Hlavne templar/cleric jsou hodne zodpovedny pozice, takze to mas v tom tezsi.

U glada je potreba obcas nekam vecpat weave, aby to plynule navazovalo, ale nevim s tim vasim pingem, jestli je to mozny nebo ne. Pak jak dostanes vic skillu, tak ten weaving ale (skoro) odpada, pokud nechces.

Pojd hrat na EU, dam ti svuj druhy account s 50+ miragent chanterkou a protlacim te do legie, kde se do kata dostanes :)
20.10.2014 08:29 - shari
Yashamaru píše:
Pojd hrat na EU, dam ti svuj druhy account s 50+ miragent chanterkou a protlacim te do legie, kde se do kata dostanes :)

Jako... kdyby to byl Fenris, tak bych i šla. :D Ale ta nepovedená kopie jménem Miragent mě moc neláká. :P
EDIT: Kde že to vlastně hraješ? :)

Yashamaru píše:
U glada je potreba obcas nekam vecpat weave, aby to plynule navazovalo, ale nevim s tim vasim pingem, jestli je to mozny nebo ne.

Je to možný, ale hodně náročný. U assassinky s tím skoro nemám problém, ale čím horší attk speed, tím hůř se mi weaví. Akorát assassinka má tu nevýhodu, že na ni musim mít fakt náladu.
20.10.2014 08:49 - Yashamaru
Spatalos server.

Jee. Tak v tom editoru postav udelas i elyos co bude vypadat jako asmo, jen nebude mit chlupaty zada, to snad prezijes :)

Jeste je tam tusim 40 rangerka. Tak bys nemusela hrat od uplnyho zacatku.
20.10.2014 09:23 - shari
Děkuji za nabídku, je velmi pěkná, ale bohužel se znám, takže vím, že dávat mi account je ztráta času a procpat mě do jakékoli legie je ztráta osobní prestiže. (wlkeR by mohl vyprávět) Nějak mi nejde fungovat v legii. O EU jsem přemýšlela, ale dost mě odrazuje ta nemožnost mluvit či používat brokera, pokud nemám gold pack. Taky na NA mam už spoustu postav, ze kterých si můžu vybírat, na EU bych si musela zvolit, za co hrát. (a ještě k tomu Elyos... nemůžu si pomoct, ale maj divný mapy. Jinak proti nim nic nemam.) A jak se znam, tak bych zase skončila u klerika, bo nic jinýho nezvládam. (asi jsem divná, ale oproti templovi nebo sorcce je pro mě klerik absolutně relax-class)
20.10.2014 15:16 - shari
Čistě ze zvědavosti: na EU serverech si pro Fenris/Miragent musíte to Hot Heart of Magic stále craftit, nebo tam taky máte ty 'Be A Better Daeva'/'A Higher Calling' questy? (nebo jak se u vás jmenujou - jsou to růžové questy, co dávají každých 5 levelů zdarma užitečné věci, HHoM je mezi nima)
20.10.2014 17:40 - wlkeR
wlkeR se tě včera pokusil navrhnout na tanka IS a byl málem ukamenován. Tak to měl tankovat AT s 12k životama co kleknul po prvnim zásahu, pak to chvíli tankoval glad a nakonec Bewbie XD Hoodně funny run, páč skupině 2 DCnula sorcka.

Co se weave na NA týče, je to samozřejmě těžší s pingem jakej je, ale třeba chanty mi vychází úplně přesně (support co má 3 útoky), glad je taky hezkej i když mam 2 swordy, takže je asi pomalejší než třeba dagger/whatever kombo a přiznám se že se často zapomenu, takže si zbytečně zpomaluju asi Body Slam nebo jak se to menuje (moc za něj nehraju, páč KED).

Wow, přístup k brokerovi za prachy? Tak to ani náhodou, nevim jak bych přežil prvních X úrovní bez solidního skinu.
20.10.2014 17:55 - shari
wlkeR píše:
wlkeR se tě včera pokusil navrhnout na tanka IS a byl málem ukamenován.

...



(asi nebylo moc vhodný mi tohle říkat, vím, jak si na tom stojím vhledem k elitním legiím a opravdu není nutné mi to připomínat)
20.10.2014 18:03 - wlkeR
Někteří lidi nechápou, že někdo jde IS poprvé nebo podruhé...
20.10.2014 18:08 - shari
"I've never been there, 'cause I've never been there."
21.10.2014 08:27 - Yashamaru
Ta panika z goldpacku je myslim neopodstatnena, jakmile se clovek dostane na uroven, kde ho realne potrebuje, tak ma prostredky na to, aby si ho v pohode koupil.

Pokud nekdo chce neco z brokera, muze mu to koupit kamarad. Pokud chce prodavat veci na brokerovi, tak si to muze schovat do truhly a pak prodat vsechno naraz.

A nepicujte furt do toho EU, ja vam taky nevycitam, ze mate pay to win shop :D

Tankovani v katalamize (ne ze bych to nekdy delal) nevypada tezce. U nas to dela borec v kahrunu jako zaskok. Ma full +hp set. A da to np. Spis je to asi o healerech. Tank jen stoji a tankuje, coz delal 64 urovni pred tim, takze by mu to nemelo prijit nezname.

Miragent dostanes to Heart of Magic z cervenyho questu, stejny.
21.10.2014 08:38 - shari
Yashamaru píše:
A nepicujte furt do toho EU, ja vam taky nevycitam, ze mate pay to win shop :D

Jenom jsem se zeptala. :<

Yashamaru píše:
Tankovani v katalamize (ne ze bych to nekdy delal) nevypada tezce. U nas to dela borec v kahrunu jako zaskok. Ma full +hp set. A da to np. Spis je to asi o healerech.

Pokud tank chcípne na první ránu, one-shot, tak to asi o healerech nebude. IK se fakt blbě healuje, znám to z vlastní zkušenosti. Temp má oproti AT nebo gladovi v IS tu výhodu, že ty první aoe ustojí, (Iron Skin ftw!) takže může dát šanci těm healerům, aby ukázali, co umí. :) A ne, těžký to neni, pokud se daří udržet aggro. Já s tím problém neměla, dokud mi ten druhý temp to aggro nesebral, ale to bylo skoro na konci a jen na chvilku. (a ani nevim, jestli to nebylo Hyperionovo random aggro) Ale očividně ostatní se mnou problém měli, a to takový, že se mi ani neobtěžovali říct, co jsem udělala blbě. :/
21.10.2014 08:42 - Yashamaru
moc za něj nehraju, páč KED? KED?

???

?

Body slam je cpecialni, protoze ma rychlou animacku, tak se tam weavy vynechavaji. Jak se presne vynechavaji ti nereknu, protoze to porad koumam jak to je nejlepsi :)

Jinak dva swordy rock. Vypada to podle me nejvic cool.

S prichodem novyho patche a instanci ty stavajici stejne nerfnou, aby to lidi mohli delat. Rekl bych, ze tak 80% lidi se k tomu novymu obsahu porad nedostane. (Procenta vytazena z assu :D ).

To nejlepsi co se puguje je u nas Sauro. Obcas se v lfg objevi kata aliance odvazlivcu, ale stejne chteji jen znamy jmena.

Jako nedivim se, vezmem 1 random dps a borec je pul runu dc. Chapu, ze to neni jeho vinna, ale stejne.
21.10.2014 08:44 - Yashamaru
Temp IK na ranu je docela problem... takovej temp tam nema co delat rekl bych. Mel HP set?
21.10.2014 08:50 - shari
Yashamaru píše:
moc za něj nehraju, páč KED? KED?

???

?

http://nya.aiononline.cz/translator/ - zaškrtni 'You are asmodian and want to translate to elyos.' a do 'Text you want to translate' napiš 'bad'. Na NA serverech je to dost známý 'slangový' pojem.

Yashamaru píše:
Temp IK na ranu je docela problem... takovej temp tam nema co delat rekl bych. Mel HP set?

Měla jsem na mysli to ATčko z wlkeRova postu. A ty zkušensoti s healováním IK jsou z pohledu klerika - tehdy to byl glad v BT HM. Certain Doom -> bye, bye

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.086831092834473 secREMOTE_IP: 54.91.19.62