Střípky

Lotrando
6.11.2009 13:49
Aion Online
Hrajete to někdo?
29.9.2014 09:50 - Yashamaru
Ja se tehle eroticke fan fiction docela bojim :D Ale zkusi to teda :D
29.9.2014 09:55 - shari
WHAT? O.o Jaká erotická fanfikce? :D Má to rating 13+, fakt se bát nemusíš. :D A i když to má napsáno, že je to romantika, je tam i nějaká ta akce. Hlavně v dalších dílech.
29.9.2014 09:57 - Yashamaru
Ja jsem si to asi spletl s Koncinou
29.9.2014 10:15 - shari
lol... Já chápu, že některé produkty mají uvedeno 12+ a pak se toho nedrží, ale já se vážně hlídám. I kdy poslední dobou je to těžké, když se mě kámoška snaží ukecat, abych ten rating zvedla a náležitě upravila obsah. Což nechci.
29.9.2014 12:15 - Element_Lead
„Our primary goal in Kurngalfberg is not studying history. You should know we are trying to melt the ice there,“ Lumiel objected.
„Oh, she's very good at melting things.“

:D
29.9.2014 15:14 - shari
Jop, to ona umí. Už se moc těším na její souboj s Tahabatou v Tiamat Stronghold/Fortress. :3 (hups, spoilers)
30.9.2014 11:16 - Yashamaru
wtf ten spoiler O.o

docetl jsem jednicku :D to uz samo o sobe neco znamena protze muj attention span je vyslovene neexistujici, takze kdyby me to nebavilo, tak se neprinutim

nektery rozhovory byly dost dobry, at uz to byl zamer nebo nahoda, tak nektery vymeny byly fakt kouzelny.

bylo to takovy trosku holcici, to nemyslim ve zlem, ale hodnekrat to vyvolavalo takovy ten awwww pocit. nicmene jsem tim nebyl prekvapen, vedel jsem do ceho du :D tydlencty fan fictions delaji vetsinou holku a vetsinou jsou ladeny timto stylem, alespon co je moje omezena zkusenost. ocenil jsem, ze jsem byl usetren tretiho chlapce do trojuhelniku.

nejoblibenejsi postavy zikel a ti dva elyos frajeri na zacatku. hlavni hrdinka clueless. jenom u me to ber z rezervou, protoze me se snad nelibila knizka, kde by byla hlavni hrdinka zena. snad s vyjimkou hunger games, ale i tam jsem katniss nesnasel.

tim ze je to holcici jsem nemyslel, ze by to potrebovalo spravit fightama a automobilovyma honickama. necham se prekvapit, co bude dal. vrhnu se na dvojku jak to v praci pujde :D
30.9.2014 11:19 - Yashamaru
Uz vim, co mi tam chybelo, chtelo by to tam nejakou naslapanou elyos gladiatorku, co by rozbila nejaky ten asmo scum :p
30.9.2014 11:20 - Yashamaru
Mimochodem minulej tyden sem dropnul godstone silenci a dva dny po ni paralyzu lol :D
30.9.2014 11:29 - shari
Wau, tak to jsem moc ráda, že se ti první díl líbil. :)

Přiznám se, že tohle byl můj vůbec první pokus o romantickou povídku a pokračování mít neměla, ale jak jsem se propisovala do tomu konci, tak mě najednou napadlo, že by další díly nemusely být špatné. A neboj, v dalších dílech té romantiky nebude tolik. Dvojka je trošku slabší, to je vidět i na počtu views u ní, ale trojka a čtyřka to vynahrazují. :) (pětka je teprv rozepsána)

Milostné trojúhelníky tak nějak sama nemusím, takže pokud se tam nějaký objeví, tak to bude proto, že k tomu bude důvod a určitě ne proto, aby tam nějaký trojúhelník byl. Ale jinak než holčičím stylem psát neumím, takže je možné, že těch awww momentů najdeš víc.

Tak Zikel je naprosto super, on byl hlavní důvod, proč jsem se do toho vůbec pustila. - "Jestlipak dokážu napsat romantickou povídku s Lord of Destruction v hlavní roli?"
Alia je taková, že kdybych ji potkala, tak ji asi praštim, ale to je záměr. Kdyby byla dokonalá, tak se nemá kam charakterově vyvíjet.
A přiznám se bez mučení, moje nejoblíbenější postava je Shien. :3
30.9.2014 11:31 - shari
Yashamaru píše:
Uz vim, co mi tam chybelo, chtelo by to tam nejakou naslapanou elyos gladiatorku, co by rozbila nejaky ten asmo scum :p

lol

Yashamaru píše:
Mimochodem minulej tyden sem dropnul godstone silenci a dva dny po ni paralyzu lol :D

Gratuluji. Já získala paralýzu z eventu. :3 Akorát para je pro glada tak trochu nepoužitelná, protože se vyruší s knockdownem... :/
30.9.2014 11:42 - Yashamaru
Je to pravda, ale stejne jsem si ji tam soupnul, hlavne proto, ze strife access dava +10 bonus na landnuti paralyzy, tak mi to prislo jako pekny kombo. A i para s rizikem, ze si to sam clovek prolomi je v nejhorsim pripade jen stun a stale lepsi nez blind/silence. Navic kdyz projde knockdown, tak stejne dostane 4 skilly burst, takze uz to je jedno.

Hlavni duvod proc jsem ji nasocketoval je ale, abych neurazil stesti. (Puvodne jsem chtel 4k dmg na pve). Pvp nedelam a nevyhledavam. Jen se branim, kdyz me nekdo napadne nebo branim ostatni, ale jinak to vubec neresim.

Vetsinou se snazim s asmama domluvit, naprilad kdyz je jasny, ze oba chceme jen farmit, tak se prez zpravy v shopech snazim domluvit na neutoceni. Slovo mir uz jsem googlil snad ve vsech evropskych jazicich :D
30.9.2014 11:45 - Yashamaru
omg ty hrubky, cim jsem starsi, tim sem blbejsi

Shien v prvnim miste nemela tolik prostoru. Uvidime dal :)
8.10.2014 11:12 - Element_Lead
OK, pokracovani meho From Zero to Hero MMO denicku :)

Vzdal jsem behani Sauro s legii. Pokazdy, kdyz jdeme tak je to fail :/ Proste nemaji na to gear, nejsou ochotni popnout si scrolly atd. (wtf) a nedavaji to ani co se tyce hrani. Nechapu jak na po 3 nebo 4 je stale muze prekvapit, ze maji delat dps do generatoru a ne do bosse atp. Nemluve o tom, ze nas posledni run zacal borec tim, ze naagroval bosse, spustil timer a chcipnul. Lidi nemaji zakladni prehled, proste jen stoji a cumi. Nejaky positioning atd. je mimo jejich sily.

Jelikoz uz jsem byl nasranej, tak jsem se rozhodl, ze si naenchantuju gear. Kdyz to klapne, tak se mi zlepsi nalada a kdyz ne, tak uz nasranej stejne sem. Tak aspon mam tedkom vsechno na +5 :)

Prehodnotil jsem situaci s tim, ze chodit jen pug sauro wont cut it. Legii jsem vysvetlil, ze bych se chtel podivat i na endgame content a ze by me Aion omrzel driv nez by jsme se tam jako legie podivali. Nevim jak je to na NA serverech, ale v EU se s vama nebude nikdo bavit, do Kata/Runa se pug lidi neberou, kdo to chce chodit musi byt v legii, co to chodi. Tak jsem jim dal papa lala.

Po tricetiminutovem raidcall interview s nejakym irem jsem se jeste ten den dostal do jine legie, co kata chodi. A hned na dnes jsem si zabookoval run. To nebylo tak tezky. Takze dneska bude (doufam) muj prvni hyperion kill, snad mi neco spadne :)

Vecer musim kouknout na nejaky youtube, abych vedel co a jak. Hlavne jsem si myslel, ze potrebuju nejakej quest item, abych se tam dostal, ale nikdo se me na to neptal a ani na netu o tom nemuzu nic najit, tak nevim jak to funguje.

Vite nekdo:
1) je lepsi katalamize nebo runadium set?
2) Jak to je presne s tim vstupem k hyperionovi? neni tam neco s tema ID crystalama?
3) Co je pro glada nejlepsi combine na pve ve hre? hyperion/runadium polearma?
8.10.2014 11:27 - shari
Netuším, co je Runadium. :<
Pro vstup do Katalamize (pro NA je to Infinity Shard) potřebuješ tohle: http://aiondatabase.net/en/item/186000260/ - získává se to z těch morphů, na které tam máš odkaz, ten morph recept si musíš koupit v kempu, ty suroviny - Unknown Id Crystal, se dají nadropovat, či koupit u brokera.

Co se setů týče, tak ti neporadím, moje gladiátorka je na lvl 53 a jediná instance, kam má šanci se dostat, je BT...

OMG, třicetiminutový Raidcall interview... by mi asi hráblo. Gratuluji k nové legii. Taky bych si přála dostat se do nějaké legie, co ty instance běhá a běhat to s nima, ale... jednou jsem v takové legii byla a dopadlo to asi takhle:
> "Hey, wanna run EB?"
> "I would, but I've never been there."
> "Never mind then."
(ale jo, jednou jsem se s nima dostala do IS, ale to bylo proto, že nějakým záhadným způsobem nemohli sehnat tanka s HP setem...)
8.10.2014 11:39 - shari
A jinak chápu tvé pocity z těch fail Sauro runů. Taky nemám moc v oblibě lidi, co naběhnou na bosse s půlkou HP, vůbec je nenapadne počkat na klerika, až je healne, nebo, nedejbože, na zbytek party, než tam doběhne!
Pak samozřejmě půlka party běží na dalšího bosse, vůbec je nezajímá, že druhá půlka ještě lootuje toho předchozího. Pak samozřejmě chtějí healy, ale ani je nenapadne držet se do 22 metrů od klerika, protože přece klerik musí běhat za každým zvlášť a stíhat to, jinak je hrozná lama!
8.10.2014 11:40 - Yashamaru
Runadium je instance s takovyma obeliskama, ktery chargujes. U vas asi Illuminary Obelisk? Nejsem si jistej. 6 lidi.

Diky za navod, doma na to mrknu, v praci mi to nefunguje. Snad se mi to podari sehnat vcas, abych ten run vubec stihl.

Jo ten elitismus okolo tech 65 instanci je dost shit. Ale asi je to tim, ze jsou tak tezky? Maji CD a jit tam neni zadarmo, tak asi proste lidi chteji, aby se to podarilo.

Ti borci kam jsem se vetrel vypadaji v pohode, berou i novacky a rikali, ze se nemusim bat, ze to neni tezky. Zitra napisu jak to dopadlo :D

PS: Ten mythic gear co pada v Sauru je stejne horsi nez AC, alespon pro me, protoze nema HP a ma mensi P Def. Takze mi nevadi, ze mi to moc nepada. Ale Weapon bych teda chtel.
8.10.2014 12:43 - shari
Ještě pár tipů k tomu Hyperionu:
Ta instance sama o sobě neni náročná na pochopení, spíš je stresující co se týče okamžitých reakcí. Celou dobu je to DPS race, abyste ho zabili dřív, než vyprší limit, takže ani DPSka se nemůžou flákat.
> Vem si s sebou hodně mana potek. A to jako fakt hodně. (já jich spotřebovala asi 20-30 za ten jeden run) Někdy od půlky(?) HP začne sesílat random target aoe mana drain. Tobě, jakožto gladovi, sebere všechno zaráz, pokud nemáš MP set. Tudíž až s tímhle šílenstvím začne, potky dávej až poté, co ti všechno sebere, jinak seš bez many a s potkama na CD. (that awkward moment when templar doesn't have mana for taunts...)
> I když tě zastunuje, nepoužívej Remove Shock. Potřebuješ ho na jeden jeho aoe aether hold skill, (Eerie Howl, nebo tak nějak, na to se jich ještě poptej) který když neshodíš, tak oneshot. (pokud nejsi temp v HP setu)
> Občas si Hyperion nahodí štít. V tu chvíli je naprosto imunní vůči čemukoliv, takže nemá smysl do něj mlátit. Ale v tu samou dobu spawnuje addy, takže o zábavu budeš mít postaráno.
> Na konci má někdo velkou šanci umřít. Hyperion spawne spoustu addů bez štítu, důležitý je sesmažit jeho (DPS race, remember?) a držet addy od healerů.

To je asi všechno, co si pamatuju. Samozřejmě pokud ti tvá družinka sdělí jinou taktiku, klidně mě ignoruj. :)
8.10.2014 13:47 - Yashamaru
Diky, tak to jsem zvedavej :)

Na ten drain mam nachystany abyss potiony. Nesdileji CD s normalnima, takze snad cajk.
8.10.2014 14:16 - shari
Abyss potky jsou dobrý nápad, (vidíš, na ty jsem si ani nevzpomněla, dík za tip :) ) ale on drainuje zhruba tolik, co ti ta jedna potka přidá, ne-li víc... :< (ano, mám na mysli ty nejlepší) Jestli se tam ještě někdy dostanu, což bych ráda, ale nemam s kým a nemam materiál na klíč, tak si nějaké taky pořídím, ale spíš jako flašku poslední záchrany, bo s normálníma sice CD nesdílí, ale samy o sobě ho mají dost na nic... (3-5 minut, tuším)

Určitě podej report, jak vám to tam šlo. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.075479984283447 secREMOTE_IP: 3.14.132.214