Střípky

Lotrando
6.11.2009 13:49
Aion Online
Hrajete to někdo?
Autorská citace #1
6.11.2009 13:51 - Nachtrose
Osobne jenom na freecku. Mam jednu kamosku, co to hraje a vypada nadsena, a pak mam par znamych kteri zase tak nadseni nebyli. Muj osobni nazor z freecka ( ktere neni jeste ani v beta fazi ): wowko v blede ruzove. Ale uznavam, ze jsem teprve vylezl ze starter zony.
Autorská citace #2
6.11.2009 14:39 - Lotrando
Ani jsem nevěděl, že existují freecka. Ale tak je to podobné Lineage, tak asi jo.

Jinak s wowkem to má tolik společného, že jsou to obě onlinovky. Aion je o hodně víc HC.
Autorská citace #3
6.11.2009 14:46 - Blaine
Lotrando: to byl WoW na zacatku taky. Kde jsou casy, kdy dat UBRS byla "prace" na cely jeden den. Se stestim. Takze verim tomu, ze AOIN pujde postupne stejnou cestou.
Autorská citace #4
6.11.2009 14:47 - Nachtrose
Pro zajemce: http://infiniteaion.com/

Je tam proti wowku ci jinym hram mozna par vychytavek navic, to je prirozeny vyvoj, ale wowko jsem hraval dost dlouho na to, abych vedel posoudit, co mu je jak ( na prvni pohled ) podobne. Jak uz jsem psal, muj odhad neni zalozen na retail verzi a i na tom freecku mam nejaky lvl 11, nebo 12.
Autorská citace #5
6.11.2009 14:50 - Sethi
Můj L2 klan se momentálně v podstatě volně pohybuje mezi Aionem na Elyosu a DDO na Sarloně. Já si zatím tiše expím svého derviše v GW, než mi ji bratr smázne, že mu zabírám slot na postavu.

Jedno se musí NCSoftu nechat, prostě miluju jejich grafiku. L2 měla ty nejkrásnější prostředí, GW má zase boží postavy. S Aionem vlastní zkušenost nemám, ale to, co jsem viděla, mě přesvědčilo, že pokračují v trendu.

L2 stejně zůstane moje srdcovka >.>'
Autorská citace #6
6.11.2009 14:52 - Nachtrose
U L2 jsem se opravdu tvrde presvedcil, ze grafika neni vsechno. Ale rozhodne mas pravdu v tom, ze je hezka.
Autorská citace #7
6.11.2009 14:55 - Sethi
Nachtrose píše:
U L2 jsem se opravdu tvrde presvedcil, ze grafika neni vsechno. Ale rozhodne mas pravdu v tom, ze je hezka.

To rozhodně ne. Ta hra mě bavila natolik, že jsem ji dokázala hrát i se svým prehistorickým počítačem, který dělal s grafikou neuvěřitelné věci =)

Měla jsem štěstí na lidi a na server. Politika, politika, války, politika. Hrozně mě to bavilo. V podstatě si i teď tu a tam zahraju, když jsou zrovna naši stabilněji na nějakém serveru. Ale už to není, co bývalo =) Vrchol kariéry už mám za sebou =D
Autorská citace #8
6.11.2009 15:02 - Nachtrose
Grindfestivaly me nikdy moc nebrali. Kamos kdyz setril na novej mec, tak mel takovej placek s pra kostlivcema a po nekolika dnech uz presne vedel kdy ze ktereho vypadne jaka nausnice, stit a podobne.
Autorská citace #9
6.11.2009 15:14 - Colombo
Mi se nejvíc líbilo Czechro v jeho začátcích. Příjemná grafika, příjemní lidé, žádní mamoni, žádní harveři...
Autorská citace #10
6.11.2009 15:22 - Sethi
Tak ona L2 se prostě nejlíp hrála ve fungujícím týmu - na to jsem měla štěstí. Rozhodně to grindfest místy byl, o tom žádná, ale sehraný klan se s tím dokázal vyrovnat, aby nějak vykompenzoval ty nudné věci.
Autorská citace #11
6.11.2009 15:24 - Colombo
Jakákoliv hra, jedno jaká, je zábava, když máš dobrou partu. I cvrnkání kuliček.
Autorská citace #12
6.11.2009 15:59 - Sethi
Amen to that.
Autorská citace #13
6.11.2009 16:13 - Nachtrose
Colombo píše:
Jakákoliv hra, jedno jaká, je zábava, když máš dobrou partu. I cvrnkání kuliček.


Proto jsem u wowka vydrzel tak dlouho a nekolik krat se vratil. ale i tohle ma sve hranice, a ja uz jich dosahnul.
Autorská citace #14
6.11.2009 16:21 - Blaine
nacht: kde jsi hral? Jako vetsina cechu na Drak'Thulu?
Autorská citace #15
6.11.2009 19:32 - Nachtrose
Blaine píše:
nacht: kde jsi hral? Jako vetsina cechu na Drak'Thulu?


Spravne. Nejprve Undead Rogue Nachtrose, pak BloodElf Mage Bloodrose. Gildy MYTH a EXILE.
Autorská citace #16
6.11.2009 19:37 - Blaine
Mythak?:)
Ja byl (stejne jako Babaj) hardcore Contak. (CoNT a pak To Be CoNTinued). V mezi case po padu prvni chvilka (3 mesice) hostovani v Obscurum pred migraci cizincu na jine servery a datadiskem.
Autorská citace #17
6.11.2009 20:25 - Lotrando
uši: Aion je hodně podobný L2, aspoň podle toho co říkají hráči kolem a někteří byli hodně hc. Jen to pvp tam má menší postihy a leveluje se o něco lépe, není body drop a tak.

Nachtrose: lvl 12 je tak 5 hodin hraní, zkus to aspoň do toho abyssu :)
Autorská citace #18
6.11.2009 21:01 - Naoki
Teď když o tom přemýšlím, tak možná znám Nachtrose z WoWka...
Autorská citace #19
6.11.2009 21:28 - Nachtrose
Naoki: zkuz se pripomenou, ale upozornuju, ze jednak mam spatnou pamet a druhak jsem se nikdy moc neucastnil endgame contentu.
Autorská citace #20
7.11.2009 09:40 - Naoki
Já mám taky špatnou paměť, proto ani netuším jak by se mohla jmenovat moje postava :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.061542987823486 secREMOTE_IP: 3.17.75.45