Pravidla

sirien
24.5.2017 23:14
Autorská citace #21
4.10.2018 14:31 - Aegnor
Našel jsem v článku faktickou chybu.
BitD v Kostce píše:
tak se hráč může rozhodnout zvýšit sázky a zhoršit si kontext hodu o 1 výměnou za získání o 1 lepšího výsledku. (čímž zároveň získáte 1 bod zkušenosti navíc, viz níže).

Toto platí pouze v případě, že posunu pozici z riskantní na zoufalou. Pokud jsem v kontrolované situaci a posunu se na riskantní, tak tím žádný exp nezískám.
Autorská citace #22
5.10.2018 19:16 - Quentin
Jak moc špatný nápad je hrát Blades v počtu DM + 5 hráčů?
Autorská citace #23
5.10.2018 20:29 - Gurney
Nevidím v tom problém.
Autorská citace #24
26.3.2019 11:49 - MarkyParky
Od 20. do 30. května 2019 bude naše v ČR probíhat vojenské cvičení pojmenované DARK BLADE.
Autorská citace #25
20.5.2019 19:20 - Jerson
Tenhle překlad pravidel je jediný, který existuje, nebo jsem minul nějaký SRD?
Autorská citace #26
20.5.2019 19:57 - sirien
Není to překlad a ano, je to "jediné", co v češtině existuje.
Autorská citace #27
20.11.2019 20:24 - sirien
Napadlo mě teď namátkou že by Blades byl zajímavej systém pro Huntery ve WoDčku. Asi by to chtělo překopat pár věcí, ale myslim, že by to fungovalo:

Akce:
Insight: Occult / Study / Survey / Tech
Prowess: CQC / Finess / Prowl / Wreck
Resolve: Command / Consort / Cyber / Sway

Schopnosti by šly z části jen zpřeházet od template co sou, pár by se muselo doplnit, nový template mě napadaj typu: Brute (drsná combat postava), Face, Scholar, Occultist, Warrior (sofistikovanější combat postava)... asi by to chtělo projít Hunter profese a dát dohromady ty co žánrově plní podobnou roli.

Podobně skupiny by se daly udělat podle konspirací - tac-team (pro Valkyrie popř. nějakej shade-SWAT atp.), Investigators (pro různé takové ty víc pátrací / doháněcí skupiny), Hunting party (pro takové ty divočejší najít/uhnat skupiny) atp. Holdy by mohly fungovat v zásadě podobně (bylo by potřeba předělat mapy), group-powers by opět stačilo asi z větší části zpřeházet.

Trochu tricky by mohlo bejt jak pojmout jednotlivý supernaturály, ale to by snad neměl bejt až tak problém.

Jen tak for fun, kdyby ten nápad někoho zaujal.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.15636706352234 secREMOTE_IP: 3.91.106.223