Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
20.9.2011 16:59 - ShadoWWW
Vojtěch: Jo. Nikdo se na ni netesi, ale vsichni budou asimilovani. :)
20.9.2011 18:31 - Vojtěch
LOL

A nebo se objeví skupina reptalů, co si udělají nakladatelství Koizuu a vydajíhru znovu pročištěnou pod názvem Wayseeker. A budou se rojit osoby, které se budou podivovat nad tím, proč to ještě hrají, že je to jako kálet do kopce atd.
20.9.2011 18:34 - Alnag
Vojtěch píše:
A nebo se objeví skupina reptalů, co si udělají nakladatelství Koizuu a vydajíhru znovu pročištěnou pod názvem Wayseeker. A budou se rojit osoby, které se budou podivovat nad tím, proč to ještě hrají, že je to jako kálet do kopce atd.


To si pleteš. Není to skupina reptalů, ale skupina rebelů. Není to nakladatelství, ale aliance. A nejmenuje se to Wayseeker, ale Skywalker. ;-)
20.9.2011 18:37 - Vojtěch
Já nevím, jestli na to nemají copyright tak jsem to zaonačil nenápadně :)
20.9.2011 19:19 - Alnag
No a černý rytíř už má ve svém seznamu Mordenkainen´s Magnificent Emporium i Madness at Gardmore Abbey. Zatím to ale asi nemají skladem. Každopádně... hurá!
20.9.2011 19:23 - Me-dea
To přirovnání k borgské krychli je prostě úžasné!

Dost by mě zajímalo, co by nám taková 5. edice mohla přinést, co nám zatím nepřinesla 3.5 nebo 4.5 (essentials). Nechcete založit vlastní diskusi na uvažování nad tímto?

Někteří lidé si tu stěžovali na essentials. Ale není to v podstatě to samé, co udělali s 3. edicí a 3.5kou? 3.0 jsem nikdy pořádně nečetla tak mě kdyžtak prosím osviťte (temelín ne-e).
20.9.2011 19:29 - Alnag
Me-dea: No ano. Je to v podstatě to samé. A taky 3.5e byla změna k horšímu. Např. ve 3e nebyla taková závislost na figurkách jako po 3.5e "vylepšení souboje".
20.9.2011 19:31 - noir
Gardmore je prý super. Zatím jsem na něj nečetl negativní reakci...
21.9.2011 08:50 - Merlin
Alnag píše:
Me-dea: No ano. Je to v podstatě to samé. A taky 3.5e byla změna k horšímu. Např. ve 3e nebyla taková závislost na figurkách jako po 3.5e "vylepšení souboje".

a to já si na svou závislost nestěžuju...na nich jsme byli závislí už za dob, kdy jsme hráli dračák (akorát se tehdy blbě sháněly...každý hračkářství měli hlavně indiány a pár vojáků)
21.9.2011 09:24 - Vojtěch
Alnag píše:

Me-dea: No ano. Je to v podstatě to samé. A taky 3.5e byla změna k horšímu. Např. ve 3e nebyla taková závislost na figurkách jako po 3.5e "vylepšení souboje".

To se taky dalo vypustit s přehledem.
21.9.2011 15:48 - Almi
Alnag píše:
No a černý rytíř už má ve svém seznamu Mordenkainen´s Magnificent Emporium i Madness at Gardmore Abbey. Zatím to ale asi nemají skladem. Každopádně... hurá!


...také mám už objednáno.. :-)

Alnag píše:
Např. ve 3e nebyla taková závislost na figurkách jako po 3.5e "vylepšení souboje".


Zajímavé je, že právě tímhle si mne 3,5e získala (3e jsem nezažil). Holt jsem figurkovej, no...

Merlin: Přesně - u mne je to naprosto stejný :-)
22.9.2011 20:45 - ShadoWWW


Vitejte v obchode. :-)
22.9.2011 20:55 - Alnag
Ty sis teda hodně pospíšil. Díky! :D
23.9.2011 00:41 - Nachtrose
To vazne Flying Castle stoji jen tretinu ceny jedne magicke veci urovne 30? Cely zamek? o.O
23.9.2011 08:19 - wlkeR
ShadoWWW píše:
Vitejte v obchode. :-)

Výborně, zrovna jsem prohledával internet, jestli už někde nemají otevřeno :) Díky!
23.9.2011 08:29 - Almi
ShadoWWW: Super! Excelentní! :-)
23.9.2011 08:31 - Faire
Ekonomika mag. zbraní v DnD imho vychází z koupěschopnosti hráčů, nikoliv ekonomiky království. Ve 4 jsem měl pocit, že dobrodruh v pozdějším částech kariéry si může vybrat, jestli si koupit nový meč, nebo menší království :)
23.9.2011 09:52 - Sethi
Tak ono bude menší království asi o něco hůře sehnatelné, než nový meč. Sice se jich kolem válí dost, všechna ale někomu patří.
23.9.2011 09:59 - Faire
Reálně tedy dejme tomu kupování šlechtických titulů / půdy, běžné i za hraběte Monte Christo ;)
23.9.2011 10:43 - Quentin
Jen taková otázka pro zajímavost. Kolikrát za session bojujete a kolik času vám ty boje průměrně zaberou?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.1162109375 secREMOTE_IP: 18.116.40.47