Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
21.6.2011 16:20 - Almi
Blaine, QuentinW: Teď nevím, zda je to ironie :-) Popravdě, neumím dělat blogy kdekoli a jsem docela línej a zároveň náročnej :-)) Ale jste pěkný potvory, nemyslel jsem si, že by to vůbec někoho zajímalo.

btw: Je poptávka, abych i nadále dával na Stříbrný podnos zapakované články z Dragonu a Dungeonu? Stejně jako Art a Map packy? Popravdě, nevím, zda toho na torrentech nevisí hromady či máte přístupy do DDI nebo to řešíte jinak. Když už něco dělám, jsem samozřejmě rád, když to někdo používá.

Sám jsem neskonale vděčný za Zlatý podnos, který používám jako spolehlivou databanku příruček, když náhodou u sebe nemám flashku :-)
21.6.2011 16:30 - Quentin
Blog by byl určitě super. Rád si tu podebatuju o encounterech a vůbec dndčku jinak než jen "hele uz vyslo tohle".
21.6.2011 17:26 - wlkeR
Souhlas, všecky blogy o DMingu jsou přínosné, čék na nich posbírá mnoho moudra, co by vydalo na troje DMG3ky. Možná víc.

Je pravda že co se Dungeonů a Dragonů týče, tak jsou k sehnání relativně snadno ... byť je otázka, za jak dlouho se jim to stane osudné.
21.6.2011 17:56 - Alnag
Založit na d20 blok je asi tak těžké, jako založit novou diskuzi (akorát se to dělá v položce Komunita)... takže Almi, šup sem s tím. Obecně kdyby tu bylo víc blogů, bylo by to tu daleko veselejší.
21.6.2011 21:16 - alef0
+1
21.6.2011 22:27 - Gurney
Almi píše:
..chvíli jsem si hrál s myšlenkou vlastního blogu na kostce, kde bych se věnoval některým zajímavým nápadům nejen z Encounters, které by neměli zapadnout.

To bylo dost dobré + jak píše Quentin i následná diskuze může hodně přinést.
22.6.2011 18:39 - noir
Tak zase předělali klerika. Začíná v tom být krapet zmatek.
22.6.2011 18:50 - Alnag
Zase? :(
22.6.2011 19:00 - noir
Ten update minule byl moc kontroverzní a hráči brblali, tak to zase předělali: http://wizards.com/DnD/Article.aspx?x=dnd/dra/201105templar
23.6.2011 07:32 - wlkeR
To maj z těch blbejch online toolsů. Kdyby nechali builder stahovatelnej a s možností tam vkládat vlastní texty, mohli si remcaři prostě dodat starou verzi powersu jako homebrew a byl by pokoj. Takhle do toho vrazej tolik hřebíků, až jim to vykrvácí :|
23.6.2011 08:43 - Vojtěch
Jak se jmenovala ta poslední verze? Není to jen jiná varianta? Něco jako archetypy u Pathfinderu - vzít si je možné celý starý class? (nepátral jsem, nevím)
23.6.2011 09:35 - wlkeR
Tak pro hraní bez digitálních pomůcek záleží na tom, jak se dohodneš s DM, ale v online builderu se to holt bude opravovat tak dlouho, dokud a) nebudou všichni spokojeni, nebo b) je to věčný remcání konečně vyčerpá. Ale to zas říkam jen proto, že nehraju Clerica a jeho osudy jsou mi tudíž celkem lhostejné ^^;
23.6.2011 09:41 - Vojtěch
Docela se divím, že neudělají více variant, ať si D&D národ vybere... tu, která tomu kterému člověku vyhovuje. Pokus o ultimátní jednotnou podobu classu, který má na každou úroveň jen velmi omezený výběr schopností mi přijde těžko proveditelný.
24.6.2011 01:25 - ShadoWWW
Bill Slavicsek odchází z WotC.

Nepotvrzené zprávy říkají, že se rozhodl přijmout nabídku jedné malé firmy uprostřed Evropy a bude pracovat na nové příručce pro Vypravěče nějaké nově vznikající hry. C:-)
24.6.2011 06:51 - noir
Zlé jazyky tvrdí, že to není všechno a odchodů (propuštění?) je víc. Spekuluje se o Michelle Carterové a Stephenu Schubertovi.
24.6.2011 07:25 - Vojtěch
To chtějí změnit kurz, kterými se D&D ubírá, či co?
24.6.2011 08:08 - noir
Když nic nevydávají, nepotřebujou autory. Jednoduchá matematika.
24.6.2011 10:24 - Alnag
Upřímně... už to chtělo změnu. Současný stav DnD je hrozný...
24.6.2011 10:33 - Quentin
Alnag: ??
24.6.2011 10:50 - noir
Je pravda, že ty šílené zmatky s řadami, kompatibilitami, updaty updatů updatů apod. mě taky pěkně štvou. Rušení plánovaných produktů tomu nepřidává...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10650706291199 secREMOTE_IP: 13.59.100.42