Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
19.4.2011 08:37 - wlkeR
Wow.
Nemělo to dneska vyjít? Oo;

EDIT: Jedna stránka chybí, některý jsou ukouslý, může to bejt nějaký škobrtnutí mýho akrobata, tho. Jináč skeny kvalitní, díky!
19.4.2011 12:15 - Almi
ShadoWWW: těším se, těším!! Su v práci - nemůžu na to..úúúú! :-) Dáš to na podnos?
19.4.2011 14:19 - Vojtěch
Poslední slovo v jeho větě je odkaz!
19.4.2011 14:38 - Sethi
Tak sexy věci pro klerika...
19.4.2011 16:02 - ShadoWWW
Chybi strana 68, ale je tam jen celostrankova ilustrace, takze z hlediska obsahu OK.
20.4.2011 09:55 - Almi
Vojtěch píše:
Poslední slovo v jeho větě je odkaz!


já vím, jen jsem si povzdechl, že z práce se na ten link nedostanu...jsou u toho i ty Karty? Nebo budou až u té Shadowfellové příručky příští měsíc?
20.4.2011 10:16 - Vojtěch
Karty jsem tam neviděl.
20.4.2011 12:49 - Smud
Heroes of Shadow je pouze hardcover kniha. Karty budou v kvetnove prirucce k Shadofellu, to bude boxed set.
26.4.2011 10:48 - noir
Tak už rozbalili Shadowfell: http://critical-hits.com/2011/04/25/unboxing-the-shadowfell-gloomwrought-and-beyond-boxed-set/
26.4.2011 11:11 - Alnag
Vypadá to moc pěkně...
26.4.2011 14:00 - Sethi
Yessh... Konečně nápaditá alternativa za nudný a neužitečný Divine Fortune.

You can substitute the channel divinity power negate healing for divine fortune.

Negate Healing Cleric Utility
Calling upon divine power, you deny an opponent a chance to heal during battle.
Encounter - Channel Divinity, Divine
Immediate Interrupt Ranged 5
Trigger: An enemy within 5 squares of you regains hit points or gains temporary hit points.
Target: The triggering enemy
Effect: The target doesn’t regain the hit points or gain the temporary hit points.
Special: You can use only one channel divinity power per encounter.
26.4.2011 14:43 - Quentin
Pročpak nepoužíváš Healer's Mercy?
26.4.2011 14:49 - Sethi
Healer's Mercy je k výměně za Turn Undead. Navíc je takové bez chuti.

Kromě toho, Aisska není tak docela healer. Ona tedy není ani tak docela damager. Pohybuje se mezi tankem z přesvědčení a dámou v nesnázích. Mezi těmi dvěma stavy stojí jen pyžamo.
26.4.2011 15:30 - Almi
noir píše:
Tak už rozbalili Shadowfell


tak to doufám, že to bude zajímavější, než to vypadá..zatím mne to nijak zvlášť nenadchlo...ta mapa je vyloženě z nouze ctnost - z jedné strany plakát města stejně nenápaditého, že 8leté dítě by nakreslilo zajímavější (proč, k sakru, neudělali třeba plakát Fallcrestu?!) a z druhé strany použitá dvoupatrová vilka, kterou jsem obdivoval někde už před měsícem (a říkal si, že si jí asi vytisknu zvlášť). A aby se tam nebála sama, naplácali kolem pár baráčků. Jo, uznávám, jsou "netilesový", ale stejně je to jen zoufalá napodobenina nádherně křivolakých uliček Cadwallonských městských tilesů. A ty mají navíc z druhé strany i noční verzi..

..no nic, třeba to zachrání kartičky a ten zbytek.

To Heroes of Shadow jsou jiná káva, souhlasím se Sethi. Tenhle doplněk tu chyběl :-)
26.4.2011 16:08 - noir
ALmi: HoS mají jedinou chybu - naprostá většina povolání i ras je podle odezev téměř nehratelná :( Upír je nejslabší striker, jaký tu byl, assasin i revenant jsou přetištění bez jediné změny ze starších materiálů. Je to popravdě trošku podovod...
26.4.2011 16:18 - Alnag
Zajímavé. Mně se HoS nelíbí vůbec, zatímco Shadowfell mi připadá lákavý... no evidentně každé je mířené na jinou cílovku. :)
26.4.2011 16:33 - Almi
Alnag: No, zcela očividně..já jsem a vždycky budu, hravej. A bojím se toho, že materiály v téhle příručce budou stejně inspirativní, jako v té brožurce o Hammerfast... :/ Jinak, nemyl se, jsem na tom stejně jako ty, jen já radši budu pesimista abych pak mohl být nadšený :-)

noir: Vidíš, nesmíš se na to dívat tak technicky..vždyť, ruku na srdce - kdyby ty postavy byly silné, dopadne to jako u Magicu - víc a víc..silnější a silnější! :-)

Koneckonců - vždyť DOBRO má být silnější, ne? :-) A jednou věcí jsem si naprosto jistý - revenant není mizernej, to bys ho nehrál..natolik dobře tě znám :) A já hrál jak assasina, tak revenanta a oboje splňovalo svojí úlohu solidně.
27.4.2011 17:36 - Almi
Velice zajímavý článek o alternativním použití Fortune karet do hry, resp. způsobech jejich použití.

Teď už si je dokážu představit i ve svých hrách.
28.4.2011 13:02 - Smud
Ale zakazal bych ti pouzit karty pro tve potvory. Uz takhle jsou silene zabijacke! :)
28.4.2011 13:14 - Almi
Smud: Kdo ti to napovídal? Nesmíš věřit všemu, co kolem plave..letí...plíží se ve stínech :)

Ale to pravidlo vztahující se k použití karet i DMem je docela hezké, líbí se mi ;)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12554097175598 secREMOTE_IP: 18.190.156.80