Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
26.11.2010 12:59 - Sethi
Almi píše:
včetně sličných dívek a siriena

Už dávno jsme se usnesli, že můžeme beztrestně zahrnout Siriena mezi sličné dívky.

Ušatá je ve skutečnosti neuvěřitelně nudná. Pro účely psaní vtipných komentářů vězní několik druhořadých spisovatelů.
26.11.2010 13:39 - Grandsun
:-))))

Tak speciálně kvůli tvojí poslední větě nehodlám měnit svůj komentář :-)

A jsem rád, že jsem se nestal druhořadým spisovatelem, jak jsem plánoval, protože nejenom že červená knihovna pomalu přestává frčet, ale navíc bych se mohl stát terčem ničemným věznitelek, kteří by se přiživovali na mém ostrovtipu. Krleš!
Od teď už jen buď třetiřadý nebo nic, nemá cenu hazardovat se svým osudem...
26.11.2010 13:42 - wlkeR
Tož jako jsem zjistil, že ono se i hraje, hodně hraje, ale sehnat tu danou partu je občas nadlidské úsilí.
Já sám našel tu Budějickou náhodou přes nákup D&D Minis.
Obecný návod - zkus nejbližší DDM*, případně obchod. Když už nic jiného, budou třeba o někom "s podobnou orientací" vědět.

EDIT: * Dům Dětí a Mládeže. A občas geeků.
26.11.2010 13:48 - Grandsun
Vojtěch:
chtěl jsem ještě říct, že by mi stačilo klidně hraní i bez hučících kamen a blikajícího světla, protože z hučících kamen mám strach a blikající světlo ze mě dělá epileptickou bestii, která dokáže za pomocí kostek a okolních spoluhráčů vytvářet hororové scénáře (a zároveň náměty pro DM na hlavního záporáka v dalším dobrodružství).
A doufejte, že se nikdy nepotkáme na diskotéce...!
26.11.2010 14:37 - yokuzava
Jj, Usata, Almi, Alnag a spousta dalsich jsou na zivo jeste lepsi! Mam s tim zkusenost, pacto nejsem z Prahy tak jsem byl na dvou DnD Day-ich a bylo to super!
26.11.2010 14:39 - Sethi
Maskot. No to jsem to dopracovala.
26.11.2010 18:11 - Vojtěch
Aehm... komorní především myšleno takřka rodinnou atmosférou. Patfinder se momentálně hraje v Příbrami (v Berouně momentálně nemám lidi, přestěhovali se).

Pathfinder day se, pevně věřím uspořádá, až budou zbylí vypravěči opět v provozuschopném stavu. Sám bych ukočíroval asi tak těch pět lidí :)
28.11.2010 19:22 - Almi
šarlatáni píše:
Shadow Over Nentir Vale
Dungeons & Dragons Fortune Cards
RPG Staff

Encounter Fortune.

Dungeons & Dragons Fortune Cards, sold in booster packs of 8 cards, give players fun new ways to survive the challenges of the D&D Encounters in-store play program, as well as their home campaigns. These cards give characters fun, temporary benefits that feel different from the benefits gained from powers and feats, without adding undue complexity to the D&D game.
Item Details
Item Code: 316020000
Release Date: February 8th, 2011
Format: Booster Pack (8 cards)
Price: $3.99


Víte o tomhle produktu někdo něco? Zavání mi to magikem a podobnými sběratelskými nesmysly..
28.11.2010 21:09 - Smud
A safra, jak se tak znam, tak do toho pujdu :(
28.11.2010 21:09 - wlkeR
Nerozebíralo se to tu už pár..set... stránek dřív?

Ale proč ne, myslím, dokud to bude optional content... Přesně něco takýho jsem se pokoušel vytvořit (na základě Drama Cards, kerý už tu taky byly), ale nejsem designer, že...
28.11.2010 21:54 - Vojtěch
Já do tohohle asi nepůjdu, i kdyby to nakrásně za něco stálo, ale okem hodím... není něco podobného už pro ten Gamma World?
28.11.2010 23:09 - Naoki
A na co kupovat když je tu bratr internet a sestra tiskárna :3
29.11.2010 01:39 - Vojtěch
Protože mám jisté pochybnosti, že narozdíl od power karet ty sběratelské nikdo neoskenuje, pokud se jako magic nebudou flákat u wizardů přímo tedy.
29.11.2010 08:04 - wlkeR
Tož od toho je tu MSE, do templatu pro Magic promo s Extended Artem se dá naflákat prakticky cokoli...
29.11.2010 08:19 - Vojtěch
No hlavně abys někde sehnal ten obsah :D
29.11.2010 15:51 - wlkeR
Já věřím, že kde je TCGčko, je i spoiler :)
29.11.2010 15:55 - Almi
NO, mne spíš zajímá, jestli o tom někdo nevíte nějaké drby typu, co by to tak mělo být. Všiml jsem si v třeba, že v jednom produktu od WotC, co má vyjít na jaře bude třeba 30 kartiček tohoto typu věnovaných hraní v Shadowfellu..takže to šarlatáni myslí docela vážně.

Jinak, docela jsem koukal - plánují skoro ke každé knížce přihodit pár tokenů, kartiček a dvoustrannou mapu. Výsledkem je pak cena 35 USD. I když odečtu slevy přes Amazon, začínají se soustředit na přidanou hodnotu. Uvidíme, jak jim to pošlape.

Jo, a jak se tu někdo ptal na Reavers of Harkenwold (či tak něco), tak to není The Slaying Stone. Bude to zcela nové dobrodružství, které provede postavy 1.-4. úrovni. Zároveň to bude první z trilogie příběhů, na jejichž konci by postavy měli mít 10. úroveň.

..a pokud je něco jinak, tak mne nebijte. Najděte si jiný cíl :D
29.11.2010 16:15 - wlkeR
Almi: Já prostě shánim to dobrodružství, co bylo přibalený k DM's Kitu. Prej je velice bohatý a zajímavý, tak bych se rád inspiroval. Bohužel po skenech se internet slehl a knihu si, vzhledem k doporučení majitelům předchozích DM's Guide, kupovat nechci :|
29.11.2010 17:45 - Vojtěch
Jestli chceš, tak ti ho přinesu k prachspostému okopírování. Já koupě DM kitu nelituji. Není v něm sice nic jiného, ale je to tam o poznání přehledněji poskládané než v 4E DM guide.

Kdy bys měl čas?
29.11.2010 18:35 - ShadoWWW
jj, taky už jsem zjistil, že Reavers of Harkenwold je dobrodružství právě v DM's Kitu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10750389099121 secREMOTE_IP: 18.224.44.108