Kultura

Alnag
28.5.2008 14:07
Dungeons & Dragons 4e (II)
Diskuse o čtvrté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání. Prosíme i přes vypjaté téma o dodržování základních pravidel netikety, tak jako v jiných diskusích.

Navazuje na více či méně spekulativní diskusi o 4E.
11.3.2010 21:38 - ShadoWWW
Já ještě přihodím dnes vydané obrázky. :)
11.3.2010 22:38 - Nachtrose
Skoda, ze ma minotaur CON nebo WIS :-( Zatim je me ( WoWkem deformovane ) predstave shamana nejbliz. I kdyz suverenne vede wowkarskej troll. I kdyz on to je pak spise witch doctor nez shaman :-)
12.3.2010 08:31 - yokuzava
:) Wow Rules. Dekuji za nahled na pehabetri. :) Skoda ze si to nevyzkousim.
12.3.2010 08:44 - Quentin
Uši: Dík!
12.3.2010 08:57 - Nachtrose
QuentinW píše:
:) Wow Rules.


Stay away from da hoodoo! :-D
12.3.2010 09:28 - yokuzava
Nachtrose, nespletl ses? Aj lajk Wow :)
12.3.2010 09:43 - Nachtrose
Ani ne. jen jsem zapomel pripsat, ze je to jedna z mych oblibenych hlasek od trollu. 0:-)

Skoda, ze nehraju nikde jako hrac a taky, ze nepouzivame custom rasy. Si predstavuju toho samana: misto ritual booku ma nekolik shrunken heads, z nichz kazda umi nejake ritualy, jako spirit/familiar/cokoli je mala poletujici Tiki maska, dredy z vlasu zakonceny ruznymi kustkami, na ritualy by zarvala pokazde minimalne nejaka ta slepice, na powery by uzival zabich nozek, mlocich oci a vubec podobnych roztomilych propriet atd.... :-) ( vim, ze to neni nic extremne originalni, ale proste me to laka ta predstava ). Minotaur ( tauren ) shaman taky nezni nejhur, ale to uz je zase spise do indianskeho feelingu.
12.3.2010 09:48 - Merlin
hmmm..no, jsem (tedy z ras) dost rozpačitý. pro probohy pořád někdo vymýšlí bizardnosti a považuje je za děsně cool?
12.3.2010 09:54 - Nachtrose
Merlin: mas na mysli neco konkretniho? Tipnul bych shardmind a/nebo wilden.
12.3.2010 09:56 - noir
Merlin: Holt lidi chtějí hrát divný věci. A třeba shardmindi se mi docela líbí - teda vlastně jen jedna z jejich skupin - ti, co by rádi pro dobro věci zabili všechny ostatní :o) Má to takovej highlander feeling...
12.3.2010 10:03 - Merlin
Nacht: jo..touche. Chápu, že je tu dána možnost hrát hráčům cokoliv...ale připadá mi to jakoby autoři vymýšleli něco jen aby něco vymysleli. (jsou zbytečné odpovědi typu, když to někdo chce hrát ať to hraje..atd)
12.3.2010 10:28 - noir
Merlin: Mě to přijde dobré už jen kvůli přefluffování. Shardmindi se hodí třeba na Psiforged z Ebberonu, minotauři nadchnou vyznavače Taurenů z WOWka.

Jen ti divní kytko-lidi mě fakt nesedí vůbec k ničemu...
12.3.2010 10:40 - Nachtrose
Noir: mozna, kdyby ty wildeny nekreslil nekdo jinej. Takhle vazne vypadaj divne. Fluff jsem ale jeste necetl. Kazdopadne by se mohly hodit na nejake ty lesni dychy, dusicky, vily a dryady. Pri tom obrazku co je u jejich rasy ( s tim malym bilym necim ) mi okamzite v mysli vyskocila Mononoke Hime a ti mali lesni... co to vlastne bylo?
12.3.2010 10:55 - Merlin
Noir: jak říkám..autoři už neví co by, ale holt vydat se další kniha musí. Takže předpokládám, že se dočkáme rybolidí, hlínolidí, źabolidí...a aby zaujali i fanoušky jiných her a filmů, objeví se Klingoni, Takový ty chlupatý věci ze Star wars a mluvící lvi z Narnie
12.3.2010 11:02 - Nachtrose
Merlin píše:
Takový ty chlupatý věci ze Star wars
Wookie ( nebo jsi snad myslel Ewoky? )

Rybolidi, zabolidi, havranolidi, hyenolidi a dalsi cokolilidi jsou v hojnem poctu zastoupeni v MM a i kdyz ne tak ofluffovani jako "core" rasy, k vyberu jako PC jsou.

/offtopic

Se vratim k jedne stare debate, co jsem tu nekde nakousnul. Nahodou jsem narazil na Zvonilku, jenz by asi byla vhodnejsi pro nedetske hrani, nez jeji made_by_disney jmenovkyne.

12.3.2010 11:22 - Merlin
nacht: to bylo uvedeno jako příklad...je otázkou času, kdy budou moct hrát postavy jako core race různý hleny, tvory z hlíny a kamení, elementální bytosti....
12.3.2010 11:31 - Nachtrose
Merlin: de facto ti v tom nic nebrani uz ted, pokud to tek chces. Jen tam hold budes mit razitko "houseruled". Jo, treba takova krychle malinoveho zele by mohla byt opravdu drsnej prionik :-D
12.3.2010 11:55 - noir
Ne, želatinu už neeee!
12.3.2010 11:56 - noir
Já teda ve druhé edici krátce ooze half-elementála hrál. Byla to docela sranda...
12.3.2010 12:07 - Sethi
noir píše:
Ne, želatinu už neeee!

Máš nějaký problém s Marmeládou bo co?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.11796188354492 secREMOTE_IP: 3.17.150.89